Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes nők? Könyörgöm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes nők? Könyörgöm! Gyakoris nyivákbanda, miért nem lehet felfogni (több lent)?

Figyelt kérdés

NA MOST EZT ÚGY KEZDENEM, HOGY NE VEGYE MINDEGYIK HÍMNEMŰ GYAKORIS MAGÁRA, CSAK AKI A KÖVETKEZŐT HISZI:


Van egy része a férfi felhasználóknak, akiknek minden kommentjéből, nyíltan, velősen meg van fogalmazva: a nő, akinek számít a külső is, felszínes.


De könyörgöm, szerintem nektek is fontos a partner külseje olyan szinten, hogy vonzódni tudj hozzá, és HIGYJÉTEK EL, nem csak az Adoniszokhoz vonzódunk, de a külső is ugyanolyan fontos, mint a belső(számomra 50-50%).


És szerintem Ti is szeretnétek olyan lányt, akihez külsőre vonzódni tudtok.


Tehát, ha számít a külső is, az nem felszínesség...Egy igénytelen csajszival Ti sem szívesen állnátok le.



2013. júl. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
81%
40.igaz de akkor legalább az oldalt megkímékhetnék a napi 48oldAL nőket szidalmazó kérdésektől. Mindenki a maga sikereinek kovácsa!
2013. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
Nekem a kérdés elsősorban egy eszköz ahhoz, hogy rávehessem őket: el kéne gondolkodni...
2013. júl. 7. 22:24
 43/81 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én évek óta próbálom őket rávenni. Lassan azt hiszem már, hogy lehetetlen.
2013. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 moonlightsentinel ***** válasza:
80%
Úgyse fognak elgondolkodni, mert borzasztóan el vannak foglalva azzal, hogy sajnálják magukat. Emelett nincs idejük elgondolkodni.
2013. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
nem a kérdezöre gondoltam.
2013. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
92%
Ja, azt levágtam, hogy ilyen szándékkal írtad ki a kérdést, de segíteni nem tudsz vele. Az is igaz, hogy csak annak lehet segíteni, aki hagyja.
2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
#39-es, ezért köpi ki: Pygmalion-effektus.
2013. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 LeftBehind ***** válasza:
13%
Bagoly mondja verébnek. Ti se csináltok mást,mint egymásnak veritek. Eddig még csak egymás helyesléseinek válaszolgattatok. Ti is csak a megmondóembert játsszátok nagyban ahelyett hogy segíteni próbálnátok,mert az nem segítség,hogy "legyen kisugárzásod"! Ha mást nem,legalább annyit írj le,hogy TE a MI helyünkben mit tennél,mihez fognál.
2013. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
85%

Már leírta, milliószor, de nem használt. Amint megtudták, hogy nő vagyok, csak a köpködés és a vádaskodás ment. Vagy csak szimplán sz.artak arra, amit mondok.

Ha nem akartok változni, akkor én sem akarok segíteni nektek. És egy csöpp sajnálat nincsen bennem felétek.

2013. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
*leírtam
2013. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!