Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes nők? Könyörgöm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes nők? Könyörgöm! Gyakoris nyivákbanda, miért nem lehet felfogni (több lent)?

Figyelt kérdés

NA MOST EZT ÚGY KEZDENEM, HOGY NE VEGYE MINDEGYIK HÍMNEMŰ GYAKORIS MAGÁRA, CSAK AKI A KÖVETKEZŐT HISZI:


Van egy része a férfi felhasználóknak, akiknek minden kommentjéből, nyíltan, velősen meg van fogalmazva: a nő, akinek számít a külső is, felszínes.


De könyörgöm, szerintem nektek is fontos a partner külseje olyan szinten, hogy vonzódni tudj hozzá, és HIGYJÉTEK EL, nem csak az Adoniszokhoz vonzódunk, de a külső is ugyanolyan fontos, mint a belső(számomra 50-50%).


És szerintem Ti is szeretnétek olyan lányt, akihez külsőre vonzódni tudtok.


Tehát, ha számít a külső is, az nem felszínesség...Egy igénytelen csajszival Ti sem szívesen állnátok le.



2013. júl. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 LeftBehind ***** válasza:
18%
Nem is a sajnálatod kell,mindenki csak sajnálkozik,de senki nem segít.
2013. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
27%
Én nem tudok segíteni, nekem se megy a csajozás, pedig azt mondják nincs gond a külsõmmel, írták már ezen az oldalon is. Nekem kommunikációs gondjaim vannak, nagyon keveset beszélek. Meg sajnos nem értek a nõk nyelvén. Ez van:)
2013. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

Hogy mit tennék? Nos, Én a következőt csinálnám:


1. Megkérdeznék egy objektív embert, min tudok változtatni, hogy a maximumot hozhassam. Ez egy olyan ember lenne, aki nem ismer, így ez külsőnél beválna.


2. Belsőnél ismerőst, mit változtassak. Hidd el akkor is, egy pozitív, önmagában biztos férfi nagyon vonzó tud lenni!


3. Ruhák, de nem Chanel, mert gondolom, arra nincs pénzed. De ebből is meg kell találni, mi áll jól.


4. Olyan helyen ismerkedni, ahol nagyobb rátával találsz párt.


5. Nem hinni azt, hogy a felszínes nők azok, akiknél is külső is fontos dolog.


Korrekt?

2013. júl. 7. 22:41
 54/81 moonlightsentinel ***** válasza:
LeftBehind, erre általánosan nem lehet válaszolni, mert mindenki máshogy b*ssza el. Van, aki fél, és nem mer kezdeményezni, van, aki túlságosan is tapad ésnyomul, meg még ezer másik mód. Van aki egyszerűen csak nem ért "magához". Ezt így általánosságban nem lehet megfogalmazni, hogy miért nem, ha ismerek valakit, én segítek neki (volt már erre példa), de ha nem, úgy nehéz :D
2013. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
86%

LeftBehind


nem élhetjük helyetted az életed! És igen,milliószor le lett írva mit kellene NEKTEK!!(nem nekünk)tennetek. De ti csak köpködtök meg nyavajogtok itt világnak!

2013. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
52-es író, szerintem egy kicsivel több gyakorlás kommunikációból, és magabiztosság, mert a hozzászólásodból szerintem nem lehetsz valami bunkó férfi hála Isten így véleményem szerint lesz majd párod:)
2013. júl. 7. 22:43
 57/81 moonlightsentinel ***** válasza:

Egyébként jókat írt a kérdező, annyival egészíteném még ki


"3. Ruhák, de nem Chanel, mert gondolom, arra nincs pénzed. De ebből is meg kell találni, mi áll jól."


Hogy ez tényleg nem azt jelenti, hogy drága márkás ruhák kellenének (a csajok nagy része nem azt nézi, aki meg azt nézi, az a réteg ne érdekeljen :D ). Csak legyen egy saját stílusod, egy egyediséged, és álljon jól. Nem a márka a lényeg.


A másik dolog, amit én észrevettem az ilyen kétségbeesettebb fiúknál, hogy egyszerűen nem szelektálnak, aki csak felmerül mint lehetséges partner ráhajtanak válogatás nélkül. És persze, így a legalját fogják ki, és sokkal többször lesznek lepattintva, mint a többi fiú. De nyugodtan lehet válogatni egy fiúnak is, nem csak egy lánynak!


A harmadik, hogy nagyon gyakran az ilyen fiút már tök depressziósak, értéktelennek érzik magukat egy csaj nélkül. És emiatt azért kellene nekik egy lány, hogy értelmet adjon az életüknek, de igazából azt nem a másikban kellene megtalálni, hanem saját magadban! És amíg a másiktól ilyen dolgot vársz el, és ilyen terhet tennél rá, addig persze, hogy nem fog akarni veled kezdeni. Nagymamám mindig azt mondta, hogy ahhoz, hogy legyen egy boldog párkapcsolatod, előbb egyedül kell megtanulnod boldognak lenni! És igaza is volt!

2013. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
52-es vagyok, neten, írásban elbeszélgetek. Az életben megy nehezen, fõleg idegenekkel. Egy biztos, ha lesz majd valaha barátnõm, biztos, hogy nem fogok a szavába vágni:)
2013. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 LeftBehind ***** válasza:
29%

Ti aztán megéritek a pénzetek,minden tanács mellé jár egy sértés,tiszta Tesco egyet fizetsz kettőt kapsz.


Kérdező - ez rendkívül hasznos ha abból indulsz ki,hogy nekem vannak barátaim akiktől segítséget kérhetek,de sajnos ez a feltételezés nem igazán állja meg a helyét. A külsőmről meg hogy szerezzek objektív véleményt? Utcai közvélemény kutatás?


Amúgy kikérem magamnak a köpködő és a gyűlölködő jelzőket. Sose írtam olyat,hogy utálom a nőket! Senkit sem utálok. Csak már eltemet a kétségbeesés és a magány ennyi az egész és ha még ahhoz sincs jogom,hogy ezt ide leírjam akkor én kérek elnézést és éljen a demokrácia!

2013. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Na most meg kell mondjam, nem a vélemény írásával van a baj, hanem azzal, hogy valaki nem fogadja el, ha cáfolják, mert akkor azt is el kell fogadni.
2013. júl. 7. 23:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!