Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínes nők? Könyörgöm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes nők? Könyörgöm! Gyakoris nyivákbanda, miért nem lehet felfogni (több lent)?

Figyelt kérdés

NA MOST EZT ÚGY KEZDENEM, HOGY NE VEGYE MINDEGYIK HÍMNEMŰ GYAKORIS MAGÁRA, CSAK AKI A KÖVETKEZŐT HISZI:


Van egy része a férfi felhasználóknak, akiknek minden kommentjéből, nyíltan, velősen meg van fogalmazva: a nő, akinek számít a külső is, felszínes.


De könyörgöm, szerintem nektek is fontos a partner külseje olyan szinten, hogy vonzódni tudj hozzá, és HIGYJÉTEK EL, nem csak az Adoniszokhoz vonzódunk, de a külső is ugyanolyan fontos, mint a belső(számomra 50-50%).


És szerintem Ti is szeretnétek olyan lányt, akihez külsőre vonzódni tudtok.


Tehát, ha számít a külső is, az nem felszínesség...Egy igénytelen csajszival Ti sem szívesen állnátok le.



2013. júl. 7. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
9%

igen, szóval külső, és a belső számít ahhhamm...

és a pénz?!

drágám. megtudod nekem magyarázni, azt hogy tizenéves lányok miért állnak le 30 as gazdag pasikkal?! hmmm?

kihagytuk a drágajó képletedből ezt a nagyon fontos változóz nemgondolod?!

2013. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező,egyet értek veled de most idevonzod az összes sírós szájút,mint pl ez az 55%-os
2013. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 moonlightsentinel ***** válasza:
47%

Egyetértek a kérdezővel, pedig fiú vagyok :D Nyilván számít mindenkinek a külső, de hát a külső a belsőnek egy tükre! Nyilván nem fogok odamenni egy csöveshez megismerni, hogy milyen ember lehet, mert a külsejéből következtetek rá, és nem vagyok kíváncsi a belsejére. Ha valaki ápolatlan, elhanyagolt, nem fog érdekelni a belseje.


Amúgy meg tényleg én is látok egy csomó olyat, hogy fullos csajok kis alacsony seggdugasz kopasz csávókkal vannak :D Meg persze fordítva is, hogy jó srácok ronda lánnyal. Mind2 verzióból van bőven.

2013. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
19%
Én tanácsadók szerint egy átlagos külsejű pasi vagyok, aki simán bejöhet a csajoknak, ezzel szemben a csajok meg fújjognak rám, meg lenéznek, lerondáznak stb...
2013. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

Drágám, mutass nekem példákat, mert Én még 15 évest multissal járni nem láttam:D


Anyagiak csak ennyiben számítanak Nekem:


Nem kell dúsgazdag pasi, de azért legyen egy kis féretettje, bármi baj esetére(és nem számít annak az sem, ha egy friss táska elszakad, az megoldható)...Baleset,váratlan műtét számít annak.


Ne legyenek tartozásai olyan szinten, hogy hó végére zsíros kenyérre sem telik..


És tudja beosztani a suskát.

2013. júl. 7. 21:08
 16/81 anonim ***** válasza:
86%
Igaz,de ezt azok nem fogják megérteni akiknek a kérdés címezve van.
2013. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
42%
Megvan ennek a társadalmi/evolúciós oka, hogy miért választhat egy átlagos lány nála jobban kinéző pasit maga mellé, de ez most inkább nem fejteném ki. A lényeg, mi tizen/huszonéves, nem kifejezetten helyes fiúk nehezebb helyzetben vagyunk ismerkedés terén, mint az előző generációk.
2013. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 moonlightsentinel ***** válasza:
80%

"Én tanácsadók szerint egy átlagos külsejű pasi vagyok, aki simán bejöhet a csajoknak, ezzel szemben a csajok meg fújjognak rám, meg lenéznek, lerondáznak stb..."


Nem az számít, hogy milyen a külsőd, hanem hogy milyen a kisugárzásod, az a kép, amit kiadsz magadról. Ismertem már rohadt jó srácot akinek 0 önbizalma volt, el is kerülték a csajok. Meg ismertem olyat is, aki 18 évesen már kopaszodott, és úgy nézett ki a majom, de volt egy olyan kurvа jó kisugárzása, hogy azt a csajt szedte fel, amelyiket akarta.

Neked is lehet jó külsőd, ha így állsz hozzá, hogy "engem lerondáznak" akkor le is fognak!

2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
19%
Ja, persze igénytelen vagyok, csak, mert alacsonynak teremtett az Isten. -.-
2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
94%

Az anyagiak nekem még annyira sem számítanak, mint a kérdezőnek. Annyit várok, hogy ne legyen naplopó, hanem legyen valami életcélja, ne csak egy amolyan "majd lesz valami" ember, akit semmilyen téma nem érdekel és semmilyen munkát nem élvez.

Szóval pl. ha van egy pasi, aki kb. minibálbért keres, de szereti a munkáját vagy amúgy érdeklődő, akkor már tökéletesen megfelel.

2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!