Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 11/98 anonim ***** válasza:
78%

Foglald el magad tanulassal, munkaval, menj kulfoldre, faraszd ki magad minden nap.

De egyebkent egyetertek az egyik elottem szoloval.

Ez nem normalis hozzaallas. Tenyleg nem artana valakivel elbeszelgetned, nincs valaki idosebb ferfi a rokonsagban akiben megbizol, es aki sikeres a noknel es tudna tanacsot adni?

2014. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
79%

@8: Azt hiszed csak Te jársz ilyen cipőben? Rengeteg olyan ember (kutató, tudós, katona stb.) van, aki emberileg szinte nem ért el semmit (se párkapcsolat, se gyerek semmi), de a szakmájában elismert személyiséggé vált. Kizárták az életükből a párkapcsolat igényét és csak a munkára koncentráltak.


De ezt nem javaslom. Legyél egész ember, partnerrel, családdal, ehhez pedig az kell, hogy átgondold az elhibázott dolgaidat és megoldást keress!

2014. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
86%

# 12

Ha ez igy menne...

Tudod ez valakinek vagy megadatik vagy nem

Mindenki úgy születik ha csúnya vagy akkor mehetsz a levesbe ennyi

2014. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
43%

Talan erdekel a dolog.

[link]


Mellesleg, nem rontani akarom a helyzetet, de kerdezzetek meg magatoktol, hogy mit gondoltok, amikor egy jo pasi egy csunya novel jelenik meg barhol.

2014. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 A kérdező kommentje:

10-es.

Köszönöm a válaszodat,elgondolkoztatott rendesen.Igazad van amúgy,csak nem találok egyet se akit egyáltalán érdekelnék bármilyen szinten.Tehát még a legapróbb jelét sem látok ennek.

11-es.

Elfoglalom én magam,ezzel nincsen gond.Csak már magát a gondolatot is szeretném kiiktatni magamból,és ha az utcán látok egy bármilyen nőt,semmit ne váltson ki belőlem,teljesen közömbös lenne és nem éreznék egyik iránt se semmit az ég egy adta földön.

Van,akivel meg tudom beszélni a dolgaimat,de ez nem ilyen egyszerű dolog.

12-es.

Nyilván nem csak én vagyok ilyen helyzetben,ezt én is tudom.Én is hasonlót szeretnék,csak mint fentebb írtam a teljes kizárást szeretném valahogyan elérni tehát hogy egyáltalán semmilyen módon ne vegyem figyelembe őket.Ne érezzek irántuk semmit,szóval tekinteném őket szívesen levegőnek szó szerint,ha tehetném.

Szerinted én így akartam az életemet?egyáltalán nem.Mindig is kapcsolatra vágytam világ életemben,ezért is küzdök most ezzel.De mivel 7 éven keresztül egy pozitívumot se kaptam visszafelé nőtől,így aztán rá kellett jönnöm,hogy ezek szerint nincsen senkinek se,egyiknek se szüksége rám.

Akkor meg minek törjem magam?Inkább kizárom őket,és akkor nekem is jobb lesz.

14-es.

Azzal a képpel,ha célzást akartál tenni akkor elmagyarázom szívesen a dolgot.Az bizony nem ebben az országban készült kép,hanem külföldön.Az itthoni és az ottani helyzet az két teljesen különálló világ.Külföldön több országban voltam,és érdekes módon ott emberszámba vettek a nők is,szívesen beszélgettek velem,érdeklődtek felém.

Itthon még a legátlagosabb lány is elküld a búsba első pillanattól fogva.Pedig egyáltalán nem vagyok csúnya,sőt nem nézek ki rosszul,csak nem követem a divatot,nem állok be a sorba,nem vagyok igenember.Én tudok nemet is mondani,és nem a mai világ értékrendje szerint élek,ami miatt persze a többség el is ítél,de nem érdekel.


A mondatodra válaszolva,ha belegondolok akkor semmit nem gondolnék róla,mivel Én nem ítélkezem kívülről.Biztosan találtak közös hangot egymással,és ezért vannak együtt.Nem kell ezt túlbonyolítani,csak át kellene látni a dolgokat,és egy embert a külsejéről nem megítélni elsőre,mikor még semmit nem is tudsz róla.

2014. febr. 9. 22:26
 16/98 anonim ***** válasza:
62%
Az a kep a 13-asnak volt celzas, nem neked kerdezo.
2014. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
100%

A kulfold dologrol annyit mondanek, mar, ahogy en latom, nagyon sokan, tobbek kozott en is, ha kulfoldon vagyok, sokkal felszabadultabb vagyok, elvezem az eletet, boldog vagyok csak ugy magamban, az apro oromoket, es ez kisugarzik. Hozzam is sokkal szivesebben jonnek oda a ferfiak, es nem is csak a ferfiak. Volt olyan vakaciom, hogy meg oreg holgyek is odajottek beszelgetni hozzam, nem is en kezdemenyeztem.

Amikor hazalatogatok Magyarorszagra, akkor meg valami suru, nyalkas rosszkedvu depresszio telepdik ram. Es meg csak ram se nez senki.

2014. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
88%

#17:


Ez valóban így van. Nem szeretném sorolgatni, hogy milyen országokban jártam, Moldovától kezdve Írországig sok helyen megfordultam már, sok országban, leginkább az európai országokat járom már jó néhány éve (33 évesen), és sehol nem tapasztaltam olyan lenéző, megvető, szánakozó, vagy csak egyszerűen közömbös, közönyös magatartást, mint itthon, Magyarországon. A magyar emberek rendkívül irigyek, rosszindulatúak, folyton mindenben a rosszat látják, a rosszra koncentrálnak, a saját problémájukért, gondjukért mindig másokat okolnak, felszínesek, alattomosak. A segítségre szoruló emberen nem segítenek, gyávák, sunyik. Senki ne haragudjon meg érte, de sajnos ezt tapasztalom, amikor itthon vagyok. Amint lehetőségem adódik, költözni fogok ebből az országból, mert a sok rosszindulatú, aljas, képmutató embertől rosszul érzem magamat a saját országomban. Sokkoló, de nagyjából a begyöpösödött szlovákok szintjén állunk nyitottságban.

2014. febr. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 Predator14004 válasza:
69%
Heréld ki magad nem lesz szinte semmi tesztoszteron a szervezetedben és akkor szinte semmit nem fogsz érezni irántuk de szólok valószinüleg más hatások is fellépnek mint pl elpuhányodsz meg lefogysz meg nem lesz benned versenyszellem meg sok más
2014. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
20%
a kasztrálás az egyik leg alapvetőb műtét. tudtad,hogy a tanyákon és farmokon a gyermekek is szokták végezni a haszonállatokon? Ha problémát okoz a tesztoszteron,heréltesd ki magad.
2014. márc. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!