Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 71/98 anonim ***** válasza:
0%
Miskároltasd ki magad!
2016. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy, mert ez természet és evolúció ellenes! Így vagyunk ,,gyárilag" beállítva. Társas lény az ember, ez egy olyan tényező, amit nem lehet csak úgy kiölni. Nem gyomnövény az, hogy ki kell írtani. Gondolj bele: Szüleidnek ha nem ezen ,,járt " volna az esze, Te nem lennél!! F. Ez is az élet része
2016. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
4%
Atya ég nem jöttetek rá,hogy ez egy beteg állat. Kinek írt privit megnyerő formában? Sajnáltatja magát és folyik belőle a kényszerképzet...Oh mennyien bevették.
2016. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
62%
Sokra nem mennél vele...
2016. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
100%

Ne busulj,nekem van egy barátnôm aki kimondottan gyönyörü nö a figyelmébe ajánlak,magam sem értem miért de ö egyszerüen felfoghatatlan modon a ritka ronda férfiakra bukik,eddig még csak válogatott ronda pasiai voltak,keresve sem tudtam volna ilyen kinézetü férfiakat találni,tényleg mintha rondasági versenyeken keresné öket,emlékszem auf elsö pasiára csak annyit tudtam mondani hol szedte össze ezt a csunya férfit,azóta már megszoktam,ha vége egy kapcsolatának a következö mindig sokkal rondáb mint az elötte lévö,hát istenem nem itélem el neki ilyen az izlése,s a ronda pasikkal sincs bajom,egyszerüen azt nem értem,hogy miért hagyja ott a meglévö rondát aki normális és mindentéren a kedvèbe jár egy sokkal rondàbbért.

Szoval ha csunyának találod magad és tényleg az vagy akkor van esélyed,én ismerek valakit akinél biztos.

26/L

2016. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
100%
75, a kérdező a 15-ös kommentnél írta, hogy egyáltalán nem csúnya, úgyhogy nem ez a probléma.
2016. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%

76# nem olvastam minden kommentet el,mert néhány eléggé bunko dolog,én nem azért irtam le ezt a barátnömröl,hogy bárkit is megbántsak,csak hogy van esélye a csunya férfiaknak is a szép nöknél is ,mert mindenkinek más az izlése.

Viszont akkor nem értem mi lehet a probléma,hiszen ahogy olvastam egy Igazán kedves jóindulatú férfi a Kérdezö,talán nem benne van a hiba hanem a kiszemelt nökben,vagy esetleg annyira görcsösen szeretne barátnöt,ami sok nöt elriaszt,vagy esetleg ez az undoritó jövökép ami a mai fiataloknál egyre többször fordul elö,miszerint "a lényeg hogy sok pénze legyen" sajnos nagyon sok fiatal nönek ez a fontos egy kapcsolatba,az már nem is számit,hogy milyen ember belsöre.....stb,nos én az ilyen nöket itélem el ,hiszen a pénz nem boldogít söt inkább boldogtalanabbá tesz mint valaha.

Ne izgulj neked is van párod és hidd el ,hogy találkozni fogsz vele Kérdezö ha itt lessz az ideje addig meg szorakozz bulizz,gyüjts élményeket és ne ragaszkodj görcsösen ahhoz hogy barátnöt találj éld ki magad,aminek jönni kell az jön magátol mit sem fogsz sejteni róla 😉🙂

2016. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
56%
sehogy, basszus, ember vagy emberi érzelmekkel!
2016. szept. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Nem olvastam el a kommenteket, csak odáig, hogy írtad, 7 év alatt semmi pozitív visszajelzést nem kaptál nőktől.

Ez nehéz, és rossz helyzet, de nem szabad feladni. Én anno 20 évig nem kaptam egy jó szót se senkitől :) Pedig lány vagyok, állítólag (a gyk-s pasik szerint) sorban kéne állniuk értem a férfiaknak. :D A barátom pedig 5 évig volt szingli, mielőtt összejöttünk, ez alatt sok bántást kapott, mert volt egy idegrendszeri betegsége, aminek vannak ma is feltűnő nyomai: sántikál, a lábain nincsenek izmok, egyensúlyérzéke 0, szóval nem tud egy helyben megállni, nem tud futni, és borzalmasan remeg a keze. Ez sokakat zavart, sok bántást kapott miatta :( Az exe is emiatt dobta ki, a lányok nagy része meg vagy nem is állt vele szóba, vagy csak kigúnyolta... :/ Azt mondta, már kb feladta, hogy valaha talál olyan lányt, akivel jól kijön, aztán egyszercsak jöttem én, és minden hibájával együtt szeretem :) Vagyis hát nem is látom hibának, szerintem kifejezetten aranyos így - amellett, hogy maximálisan támogatom, ha épp kitalálja, hogy elmenne gyógytornászhoz, meg neurológushoz, meg ide-oda, hátha lehet még így évek múltán enyhíteni a tüneteken.

Na, de nem rólunk van szó, ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem szabad feladni, mert biztos vannak hibáid, biztos van benned pár rossz dolog, de hacsak nem vagy valami elmebeteg gyerekgyilkos, akkor nem lehet veled akkora probléma, hogy tényleg senki ne találjon vonzónak, minden tulajdonságoddal együtt. Van, akinek sok évet kell erre várnia, de előbb-utóbb biztos fogsz találni valakit. Feltéve, hogy nem zárkózol el. Én a barátomra nagyon felnézek, amiért azok után is pozitívan áll az élethez és az emberekhez, amik történtek vele. Számomra példakép emiatt, és szerintem ezt mindenki eltanulhatná tőle.

Ha gondod van magaddal, akkor vedd sorra, mi az, amiért megéri küzdeni, amin esélyes, hogy tudsz változtatni - fontos, hogy kihozd magadból a maximumot! - és mi az, amit el kell fogadnod úgy, ahogy van - mert vannak dolgok, amiken nem tud változtatni az ember, de rágódni se érdemes rajta.

Az érzések pl ilyenek, nem tudod kiirtani őket. :) Az ember alapvetően társas lény, és érzelmes. Ne akarj érdektelen lenni, inkább legyél jó ember, próbálj nyitott lenni, és előbb-utóbb lesz, akivel egy hullámhosszon vagytok. :)

2016. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
66%

Az a lényeg, Kérdező, hogy olyasvalamibe fogj bele, ami minden szabadidődet leköti. Akár több dolog is lehet, a lényeg az, hogy szeressed csinálni, élvezd amit csinálsz, és legyen számodra hasznos, profitálj belőle! Nem a nők a boldogság kizárólagos forrásai, a szerelem meg a szex egyáltalán nem életfeltétel, remekül meg lehet élni nélküle. Én pl. sose voltam szerelmes és nem is hiányzik, barátnőim gyakorlatilag semennyi se volt, úgyhogy hosszú évek alatt elfoglaltam magam ezzel & azzal, amit kitöltötték az időt és hasznosnak is bizonyultak számomra. És működött a dolog!

Nyilván nem fog egyik napról a másikra hatni, sok időbe kerül amíg zabolát raksz az ösztöneidre, de LEHETSÉGES.

"Fiatal korában az ember azt hiszi, a töke csak pisilésre való. Öregkorára meg is győződik róla."


20:35 meg helyből kapta a mínuszt, ostoba troll.

2016. szept. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!