Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 41/98 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexre vágysz meditálj, vagy hideg zuhany. A nőket meg kerűld el! Néha otthon verd ki, sztán cső. 2 3 év alatt sikerűlni fog az agyi kasztrálás.
2014. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%
Kovesd a vagyaidat es azt ami jo neked. A noket meg tenyleg ugy a legegyszerubb elfelejteni ha lefoglalod magad, mondjuk napi 12-16 ora munka tokeletes erre. Erre mondja a szegeny ember, hogy a kutya is a jo dolgaban vesz meg, roviden ha nincs idod rosszra gondolni akkor nem is fogsz rosszra gondolni!
2014. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
88%
verd ki egy nap nyolcszor, utána garantáltan nem fognak érdekelni a nők... úgy fél napig
2015. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi rossz valaszzt meg nem olvastam. Valahogy nem tudják az emberek atelni az adott szituációt. Légy tökös, próbálkozz osszejon pfff. Soha nem voltam nővel. Nem tudom hogy kell csókolózni. Nagyon sokszor próbálkoztam mindenhol és én is belefaradtam. Mindig úgy tartottam, hogy ha valami nem megy provalkozni kell de van egy határ ahol fel kell ismerni, hogy nem megy és kész. Pl probalhatok repulni de a budos életbe nem fogok tudni. Én személy szerint annyi visszautasitast kaptam, hogy ez erősített meg. Ma már teljesen hidegen hagy minden nő. Néha elojon a vagy de már gyorsan eltudom folytani. Úgy vagyok vele, hogy ha nem kellettem senkinek mit erolkodjek. Kituztem magam elé célokat és ezel elterelik a gondolataimat. A sok munka is sokat tud segíteni. Nincs időd filozni közben meg keresed a pénzt. 25F
2015. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim válasza:
85%

Egyenlőre kezdj el prostikkal"foglalkozni" GUMIVAL.Addig is csillapítod állati ösztönödet...:)NEM MIND POÉN AMIT ÍROK!

A prostik nem kavarják fel a lelkedet (ha csak a célnak megfelelően használod Őket) viszont csillapítják a testedet.

DE!-ne ragadj le örökre.

A szerelem is kell néha.De mivel úgy érzem,hogy sokat vagy nagyot csalódtál most pihentesd az érzelmi részt.

Komolyan!

Közben szigorúan építsd az életedet...

Egyenlőre csak szex és" karrier" OKÉY?

SPORTOLJ,TANULJ,BULIZZ(dolgozz...:( )...ebben a sorrendben.Egy kis önismereti könyv vagy csevegés a legjobb haveroddal vagy megteszi kutyád is...Ő tuti végig hallgat...:)csak őszintén

Így szépen gyógyulni fogsz!

2015. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
100%
na elmult mar a depid te kedves fiu?:)
2015. szept. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érzed magad a kérdés kiírása óta eltelt másfél év után? Változott benned valami?
2015. szept. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
72%
Keressd meg az okát, hogy miért vagy ilyen. Ne csak a kinézetedet és a kevés pénzedet okold, mint a gyksok többsége, hanem ha van időd ülj le valahova és gondold át, hogy hol a hiba, nekem ez többször bevállt és most se vagyok tökéletes, de már sok mindenben megváltoztam. Nem tudod kiölni a vágyaidat, mert társas lények vagyunk.
2015. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 A kérdező kommentje:

Semmi nem változott igazából,csak még több elutasítást,megalázást kaptam azóta is...

Meg egyre jobban nem érdekelnek a nők,az egész témából elegem van nagyon.Ha a nők nem vesznek emberszámba sem,levegőnek néznek,hát akkor én sem fogok rájuk úgy tekinteni mintha érdekelnének.Esélyem úgyis 0,akkor minek törjem magam?!

2015. szept. 5. 09:09
 50/98 anonim ***** válasza:
100%
szia, en voltam aki kerdezte tegnap hogy elmult e mar a depid kedves fiu...es szomoruan hallom hogy nem valtoztak a dolgok. Tudod, te egy erzekeny lelek lehetsz, aki nagyon vissza tud esni magaba, amikor csalodik. megertelek,mert latom a vilagot ,ahogyan valtozott. Az ertekrend, a lanyok...nagyon nehez manapsag bizalommal fordulni barkihez is es kapcsolatot kialakitani,marmint melyet, felszineset annal konnyebb, mert ahhoz tenyleg eleg ha van penzed, kocsid es egy jol bevalt, betanult stilus, amivel bolonditod a nagy atlagot. De vannak erzekeny lanyok is meg, akik ilyen fiut keresnek , mint Te. kevesebb ferfi van , egyedulallo mint lany, es hidd el nagyon sokan varnak megismerkedni normalis pasikkal. En egyedulallo no vagyok, nemreg multam harminc, es nemreg szuletett a kisfiam, akit szinten egyedul nevelek, a sztorit hagyjuk, a lenyeg hogy, en sem adom fel, talan talalok meg egy rendes , felelossegteljes part. nagyon szar, mert latom, hogy mik a preferenciak...es ettol szenvedsz te is. De az erzest, a szeretetre valo vagyakozast nem lehet kiolni magadbol, ez maga a lelked termeszete es nem tagadhatod meg ennyire onmagad, mert ettol akar fizikalisan is beteg lehetsz, ha igy szenved a lelked. Ne hagyd el magad, es ne add fel. Talan eddig tartott ez a resz a sorsodban, hogy ennyi csalodas es visszautasitas erjen, es most mar maskepp lesz. Nem tudhatod te sem. soha ne mond hogy soha. a nemi vagyakat talan ki lehet olni, de ahhoz kell talalnod valami mas dolgot, ami lekot, ezert ajanljak sokan a melot, meg celokat. ami jo is, de ez sajnos nem fog atolelni ejjel, es megcsokolni a homlokod, vagy teat hozni ha beteg vagy. Ulj le mikor van egy perced, vegyel nagy levegoket a friss esoillatban es kerd meg onmagad, hogy meg adjon eselyt ra, hogy legyen valakid. en is szeretnek egy jo apat a fiamnak, egy olyan tarsat, akinek jelent valamit meg az adott szo, mert egy ferfi ettol ferfi, vedelmezo, menedek a nonek. egy no pedig ugyanigy menedeke a ferfinak. A prostis tanacs se volt rossz tenyleg, es nagyon jol irta hogy gumival, csak van amit mar ugysem lehet kivedeni pl a HPV virust. latod legalabb ezekbol kimaradsz :D undorito dolgok, es a kapcsolatokban is a feltekenykedes, az irigyseg meg parok kozt is nagyon sok bonyodalom es nehezseg, persze akik igazan szeretik egymast, azoknak a nehezsegek megerositik a szerelmet. Na mindegy, nem papolok tovabb, csak tegnap ejjel mikor elolvastalak, fajt a szivem erted:) arra gondoltam hogy meg nagy yogik indiaban, meg ilyen szent emberek is alig tudtak kiolni ezt az erzest magukbol, csak ugy tudtak lemondani a nokrol, a csaladrol, hogy a felsobb erzest kaptak Istentol, ami betoltotte az eletuket. kivanom neked talald meg ezt az eletedben te is, barhogyan, ahogy majd jon, amiben jolesik. De foleg egy noben, aki majd szeret es gondoskodik rolad. mert hidd el hogy van, aki szeretne egy olyan pasit , mint te. tuti. mert aki igy vagyik ra, annak meg kell kapnia. viszont lehet hogy a vegen majd megbanod, hogy erre vagytal annyira :D de inkabb igy legyen! mert akkor megtapasztalod es ateled milyen is a szerelem. en kuldok neked egy kis csokot addig is :) (es nem vagyok egy csunya lany :D ;) es most hogy szoptatok pamela anderson is megirigyelhetne a melleimet :D haha. najo bocs. csak fel akartalak dobni! puszi
2015. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!