Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 61/98 A kérdező kommentje:

Az ölelést nem ajánlom neked,mert akkor sokáig nem lennél elengedve. :) Azt sem kaptam soha még nőtől mondjuk(a testvéremen meg Anyukámon kívül nyilván).

Nem érdemelnek meg,ezt én is tudom,de semmit nem érek vele sajnos.Attól még ugyanúgy egynek sem kellettem... :/

Én bármit tettem felvállaltam,a felelősséget is vállalom érte.Azonban az igazságot nem fogom letagadni csak azért,mert az másoknak nem tetszik.Ami történt velem,kizárólag azt írtam le.

Minél jobban görcsölök? Miért mit csináljak? Emberek vagyunk,és az ember alapvetően egy társas lény.Míg másoknak mindennap összejön másik kapcsolat,meg milyen jól elvannak,nekem beszélgetésig nem sikerül eljutnom egy nővel sem,mert alapból elítél a külső alapján.

A másik,hogy azért bennem is dolgoznak a hormonok,a tesztoszteron,felesleges tagadni.Na most ezáltal nekem is vannak vágyaim szexuálisan,amit ugye nem tudok megélni egyáltalán,tehát ez sem jön össze. Gondolhatjátok milyen érzés... :/

Egyszerű a dolog,nem véletlenül alakultak ezek ki bennem,nyilván ha történnek majd jó dolgok is velem ezzel kapcsolatban,akkor pozitívabb leszek...

Mindennek oka van. :)

Tudjátok,a remény nem halt ki belőlem,de azon kívül minden,ami ezzel kapcsolatos.

Nem véletlenül,hozzátenném.

Néha még ráveszem magam,hogy na hátha.De ugyanúgy csak megaláztak,nem válaszoltak,nem foglalkoztak velem,levegőnek néztek... Szóval ezért vagyok egyre inkább ilyen,mert van miért...

24/F

2015. szept. 6. 14:28
 62/98 anonim ***** válasza:
100%
en is feltem a fiamat majd, pedig o lesz az uj jeanne claude van damme :DDD az osszes csucsoritos ribkó ott fog sorbaallni elotte, de ot nem fogjak erdekelni azok, mert sokkal magasabb szinten lesz ennel, egyreszt azert mert annyi szeretetet adok neki, kiegyensulyozott egeszseges felnotte fog valni. a szoptatast mar emlitettem :) de amugy tenyleg fontos, minel tovabb szoptatja a gyermeket az anya, annal kevesbe lesz szeretethianyos a gyereke, es nyul barmilyen potcselekveshez. Komolyan szivbol kivanom, hogy talalj egy rendest lanyt, mert sajnalom, hogy igy elutasitanak. nincs rosszabb az elutasitas erzesetol. terhesseg alatt sok popper petert hallgattam, es A.J Christian konyveket olvastam meg krisnás könyveket. Sokat segitettek, es sokat tanultam beloluk. ajanlom Neked is szeretettel. Van egy film amugy, amiben egy srac megtanitja csajozni a tole idosebb baratjat :) orult, bolond szerelem vagy valami iylesmi lehet a cime magyarul, mert angolul nezem a filmeket altalaban :D de igy megtalalod szerintem. be kell vonzanod egy normalis csajt, aki nem kuld el csipobol. Lesz olyan, de te vagy maga a statisztika arra, hogy mennyi műpi*csa van mar es fogalmuk sincs milyen ertekes embert veszitenek igy el.persze ez nem vigasz, de en ugy erzem, hogy te boldog leszel meg valakivel ebben az eletben :)
2015. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 A kérdező kommentje:

62-es.

Csak legyen úgy. :) Viszont kívánom hogy találd meg azt,akire vágysz. ;)

Pont ez a valódi bajom,hogy meg sem akarnak ismerni,pedig nagyon sok jó tulajdonságom van,csak meg sem tudom mutatni sajnos. :/

Ne aggódj,a remény mindig bennem lesz,még akkor is,ha tényleg semmi nem sikerülne.

Bizony,a lány testvérem barátja mondta nekem,aki amúgy egy nagyon okos,és értelmes férfi,hogy hatalmas mázlija lesz annak,aki az én barátnőm lesz...Nem véletlenül... ;)

Én tudok főzni,komoly ember vagyok,takarítást is én szoktam csinálni,mindenkivel kedves vagyok és segítőkész. És még sorolhatnám mennyi minden van,de hát látod semmire nem megyek velük :)

Udvariasság,és tisztelet megadása a fő területem.

Mesterien értek hozzá,csak nincsen kinek. :/

2015. szept. 6. 15:35
 64/98 anonim ***** válasza:
100%
amire sokat kell varni, azok a dolgok altalaban sokkal ertekesebbek. hamarosan eljon a te idod :) csak maradj ilyen, mert igy szebb elni az eletet, amilyen Te vagy.
2015. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 A kérdező kommentje:
Én nem így látom,hogy szebb lenne vagy jobb,de ha Te mondod.Én azt látom,hogy engem semmibe vesznek,és sz*r az életem úgy ahogy van,mások meg boldogan élnek a párjukkal sok éve,és jól megvannak... :/
2015. szept. 6. 21:48
 66/98 anonim ***** válasza:
56%

Már küldöm is a tockosokat. :-)

A korkülönbség nem kicsi, de nem is áthidalhatatlan. Innentől már szinte csak szimpátia, és "férfiasság" kérdése.


Igazad van, ezek nagyon jó tulajdonságok. De csak akkor, ha papucs akarsz lenni. Be ne vedd ezt a maszlagot!

Egy nőnek, aki komoly kapcsolatot akar, annak komoly férfi kell. Udvariassággal, mosogatással, nem fogod tudni eltartani. Határozottnak, és komolynak kell lenni. Attól nem leszel álompasi a szemében, hogy puszta udvariasságból átengeded másnak. Legyen jövőképed, elképzelésed az életről, és komoly férfias terveid, és merj cselekedni! Önbizalom!!! Vagy legalább tűnjél úgy, mintha lenne...


Biztos van mai megfelelője is, de én már régen csajoztam.... :-((

Pl.: Odamész egy lányhoz, és udvariasan megkérdezed, hogy elmegy-e veled táncolni, akkor az esetek 100%-ában "nem" lesz a válasz. De ha odamész hozzá, megfogod, és elhúzod táncolni, akkor jó eséllyel engedni fog az "erőszaknak". És itt most nem az igazi erőszakra gondolok, annyira azért nem szabad. Onnantól meg már tudsz vele beszélni.

Vagy odamész beszélgetni hozzá, és nem letámadod, hogy legyen a csajod.

Tudom ezek az én fiatal koromban voltak, de a hozzáállás hasonló lehet még mindig.

2015. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
100%
ha odajonnel hozzam es udvariasan megkerdezned hogy elmegyek- e veled tancolni, akkor biztosan igent mondanek. meg akkor is ha a lanyok szeretik magukat keretni egy kicsit, ahogy en is. hogyha egyertelmu a szimpatia mar egy pillantasbol is, akkor az megjobban bejonne ha csak a kinyujtanad a kezed es ennyi, en beletennem es mennenk tancolni :) a vegso eset hogy fogsz es elhurcolsz tancolni "eroszakkal" :) neha az is bejonne, de az az esetek 1%-ban csak , ahhoz valamilyen kulonleges alkalom, hangulat es kemia kell :)
2015. szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan ezt a kérdést tettem fel pár hete egy pszichiáternek. Akkorát röhögött rajta, hogy beleremegett az ablak. Azzal is megtoldottam, hogy legyen szíves és írjon fel nekem olyan gyógyszert, ami kémiailag kasztrál s megszűnik tőle a nemi vágyakozásom. :-) Erre elővette a kasszát, kivette belőle a pénzt amit nem sokkal előtte adtam oda és így szólt: most menjek és hívjak meg ebből a pénzből egy szép lányt vacsorázni vagy valami. A pénz még megvan, de remélem hamarosan lesz valaki, akivel elkölthetem... :-)
2015. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
62%
jo fej a pszichiatered :D
2015. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
62%
Menj el házvezetőnőnek Terry Black-hez!
2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!