Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 21/98 anonim ***** válasza:
71%
Nem olvastam végig, de van egy 100%-os receptem, ha ezt megteszed, akkor utána már rájuk nézni sem lesz kedved. Kegyetlenül sok pénzbe kerül, de biztos a hatás. Már kíváncsi vagy igaz? Akkor elárulom: nősülj meg! A feleséged, majd kiöl belőled minden érzést, még csak tenned sem kell érte semmit!
2014. márc. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
88%

nem kell kiölni semmit.

a leírás alapján mindössze annyi vehető le,hogy nem értesz egy bizonyos cselekvéshez és ez a hozzá nem értés meglehetősen frusztrál.

amúgy meg valóban.

a világ legidegesítőbb dolga,ha el kell végezned valamit,de nem értesz hozzá.

értelem szerűen minden cselekvés tanulható.

ha megtanulod és megismered,a hozzáértés a siker és a rutin miatt eltűnik a frusztráció.

ha neked ez a csajozás dolog okozza a legnagyobb frusztrációt,akkor olyanoktól kell megtanulnod,akik profik ebben.

nem más ez a fajta cselekvés,mint amikor leteszed a jogsit,vagy küzdősport edzésen megtanulsz verekedni.

szóval nem megfutamodni kell,hanem elsajátítani.

ha nincsen a környezetedben csajozógép aki kiképezne téged,akkor csapj fel puának és fejleszd magad szociálisan.

ez utóbbi a titka az egésznek.

és mielőtt negatív véleményt fogalmaznál meg pua a témáról,kritikát arról fogalmazunk meg,amit kipróbáltunk és ismerünk.

veszíteni valód nincsen.

2014. márc. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 A kérdező kommentje:

21-es.

Ezzel az a baj,hogy ahhoz nőt is kéne találni magamnak,na ez az amit inkább hagyjunk.Levegőnek néznek,és semmibe vesznek.Ezáltal a nősülés nem következhet be.

22-es.

8 év alatt úgy érzem mindent megpróbáltam,kipróbáltam annak érdekében,hogy legyen valakim és sikerüljön a dolog.Beleuntam ebbe,tudod ez olyan mint mikor kiveszed a vízből a halat és vergődik.Csak az 5 percig csinálja,én meg nem is vergődni szerettem volna,hanem célba érni mégis csak ez jutott.

2014. márc. 16. 10:32
 24/98 anonim ***** válasza:
62%
Ha elkezdesz edzeni és szálkásítással elérsz egy természetellenesen alacsony testzsírszázalékot amit precíz étrenddel,mesterségesen tartasz fenn.Testalkattól függően így elérhető a libidó teljes megszűnése.Hidd el működik ha nem vagy ektomorf
2014. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
66%

Szia !

Ha változtatsz a belsődön, lehet nőd !

Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor marad a here-eltávolitás !

De amúgy azon gondolkodtál már, hogy mi a fenének neked nő ?

2014. márc. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom miért erőlködsz. Miért nem hagyod hogy spontán megismerkedj a lánnyal. Mire érted hogy nincs esélyed náluk ? Azért mert most valamennyi ideje nem jársz lánnyal ? Nem a világvége, miért kellene a természeted ellen tenni ?
2014. márc. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
62%
Ezen már én is gondolkodtam de nem lehet,max kiherélteted magad de teljesen az sem öli meg a vágyaid,meg gondolj bele utána a többi férfi közt lennél furcsa alak...és ők néznének ki a barátaid is elveszítenéd
2014. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:

Én hagynám,hogy spontán megismerkedjek egy lánnyal vagy akár többel is,azonban egyik sem ad még esélyt sem arra,hogy megismerjen.Egyből elküld,és nem is érdeklem őket mert nem vagyok a legjóképűbb gyerek,hozzátenném nem vagyok ronda,és nálam sokkal szürkébb embereknek is van a környezetemben barátnője,de már csak nevetek rajta.

A gyúrás és étrend sajnos vagy sem,nem fér bele az időmbe egyáltalán jelenleg.Régebben csináltam,de meg sem látszott rajtam szinte.

Egyszerűen nekem nem megy ez a csajozásos dolog,ja és barátaim nincsenek szóval az nem téma...Nincsen kivel elmennem bármerre,csak nagyon ritkán haverokkal beülünk 1-2 helyre,vagy elmegyünk bulizni és ennyi.De a lányok/nők elküldenek,megaláznak,nem érdeklem őket egyszerűen.El is ment a kedvem így 8 évnyi próbálkozás után,és egy csókot nem kaptam még lánytól/nőtől.Szóval igazából már letettem róla,persze legbelül mindig gyötörni fog a vágy,ezt szerettem volna valahogy kiölni magamból,akkor legalább tényleg nem lenne bennem ez a gyötörtség,frusztráció,és nem érezném rosszul magam,mikor másokat is látok szerelmeskedni.Nem az a baj,hogy mások boldogok,mert legyenek.Csak az bánt,hogy nekem ilyen valószínűleg soha nem lesz. :/

2014. márc. 27. 20:59
 29/98 anonim ***** válasza:
24%
ugyan miért bánt kis butus. hiszen nem lenne igazságos, ha az csökevényes gondolataidat ráeröltetnéd egy kedves kis leányra. milyen rossz lenne szegénynek, gondolj csak bele !
2014. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
7%

A gyúrás és testépités egy félrevezető valami, elhiteti a fiúkkal, hogy nincsenek jól úgy ahogy vannak, változtassák meg a külsejüket. Elégedetlenséget kelt a fiúkban ami most éppen divat, de lehet hogy 10-15 év mlva már nem lesz az.

Kérdező, a csókot a fiú a lánynak adni szokta, és nem kapni, elsősorban. Miért vársz ? ire vársz ? Kapni szeretnél mint egy kisfiú ? Majd csak felnőssz :) Ne ess önsajnálatba, amikor boldog szerelmeseket látsz, ne sopánkodj, ne ess önsajnálatba, hanem jól eső érzéssel nyugtázd, de jó hogy van még szerelem ezen a világon :)

2014. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!