Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kiölni magamból az érzéseket úgy, hogy utána ne érezzek semmi vágyat a nők iránt és ne is érdekeljenek tovább?

Figyelt kérdés
Ha már nincsen esélyem náluk,akkor ha kiölném ezeket akkor végre nem ezek körül forognának a gondolataim,és sokkal jobban tudnék koncentrálni más dolgokra is hatványozottan.

2014. febr. 9. 20:33
 51/98 anonim ***** válasza:
78%

Ha még nem írtál az #50-es válaszolónak, akkor én nem puszit küldök neked, hanem egy nagy tockost! Egy mentséged lehet, ha túl fiatal vagy hozzá... De akkor meg nincs okod nyavalyogni.

37F

2015. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
89%
#51-es egy igazi Férfi :) :*
2015. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 A kérdező kommentje:

50-es.

Köszönöm szépen a biztatást,de nálam már nincsen több esély az a helyzet.Nem tudok több esélyt adni erre magamnak,mert belefáradtam teljesen.

Több,mint 8 évig küzdöttem hogy lehessen valami,semmi eredménye nem lett.

Kimerítő,romboló volt teljes mértékben. :/

Szép szavak,és derültem is azon amit a végén írtál.De én nem látom ilyen szépen ezt a dolgot,én már nem tudok hinni abban,hogy lesz valakim egyáltalán az életben.Pont azért,mert soha életemben nem érdeklődött felém egyetlen nő sem.

Ja hát kicsit fiatal vagyok hozzá,az a helyzet. :)

24/F

2015. szept. 6. 10:23
 54/98 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy csak az anyai oszton teng bennem tul mostanaban, de ugy megolelgetnelek, hogy ne hagyd el magad, es ne add fel megsem. ebben a vilagban szerintem csak az anyak tudnak feltetel nelkul szeretni..ha ilyen szerelmet talal valaki, akkor nagyon szerencses. orulnek ha talalnal te is egy szerelmet, annak arnyoldalaival egyutt. 24 evesen meg elotted az elet. most kezdesz ferfiva valni igazan, talan ilyenkor idealis igazi kapcsolatot is talalni , azok a lanyok nem erdemeltek meg egyik sem akik leromboltak. #51-es legyszi adj neki egy tockost :)
2015. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
85%

De ha továbbra is ezen a témán lovagolsz és szomorú leszel, akkor semmi se fog változni. Közhely amit mondok, de minél jobban görcsölsz annál tovább leszel egyedül. Legyél pozitívabb és ne akarj annyira párt találni, mert a nők ezt megérzik és bizonytalanságot sugárzol bennük, ők azt szeretik ha független vagy és eltudod fogadni magad, légy ilyen.

Ja és nem a mai világot kell hibáztatni, mert a hiba gyakran önmagunkban kereshető és magunkkal kell foglalkozni, nem a világ bajaival, mert jobb életszemlélettel a világ is sokkal jobb lesz.

2015. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
100%
igen , igaz ez is, jo ha felelosseget vallalunk sajat tetteinkert, gondolatainkert, de teny , hogy a vilag is eleg szar ..kulonben nem lenne ennyire frusztralt es eltevedt a mai fiatal generacio tobbsege..kemeny dolog ez :) de szedd ossze magad , mert lesz ez meg igy se :D
2015. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
77%

A világ mindig ilyen volt, mint most ezért mondom, hogy nem ott kell a problémát keresni, hanem megtalálni magunkban a boldogságot, ami miatt érdemes felkelni és élni, ezek lehetnek apró dolgok is.

Az a fontos, hogy ürítsük ki a fejünket ne legyenek gondolataink, ha ez megvan onnantól tudatosabban cselekszünk, békésebb lesz a hangulatunk ami által boldogabb leszünk és jönni fog minden a maga útján.

Én is olyan voltam mint a kérdező aztán nézetet váltottam és már nem vagyok frusztrált, gondterhelt.

2015. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
100%
igen ez jo szemlelet, remelem a kerdezonek is sikerul, ha nem is semmire :) de legalabbis olyan dolgokra gondolni es osszpontositani, ami ot feljebb emeli. ha ez sikerulne, akkor lehet, hogy part is talalna.megszabadulni ettol a mindennapos "kudarckent" felfogott dologtol, es a megfelelesi kenyszertol is. csak ez nehez, hisz mindig az jar a legtobbet a fejunkbe ami zavar, vagy amire vagyunk. de ennyi ev utan talan sikerulhet neki is vegre atallni es onmagat is elfogadni, ugy , ahogy van, mert pont ugy jo, es majd valaki fogja ertekelni.
2015. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
82%
Örülök, hogy tetszik a szemléletem. :) Amúgy nem mindig vagyok boldog néha vannak hangulatingadozásaim és még nem találtam meg a páromat, de hiszem hogy egyszer sikerülni fog, és a múlt miatti sajnálkozás inkább hátráltat, minthogy előre vinne.
2015. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
100%
a tudatos gondolkozas mindig vonzo, es eppen ezert biztosan megtalalod Te is a parod hamarosan, es a kerdezo is remeljuk.es termeszetesen vannak hullámvölgyek,de aki ilyen szemlélettel el,azt csak megedzik a nehezsegek.:)
2015. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!