Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, mi kell még? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi kell még? Miért érdemlik ezt az ilyen lányok, mint én? :/

Figyelt kérdés

Alapvetően normális embernek tartom magam. Próbálok odafigyelni más emberek érzéseire, alkalmazkodok, igyekszek boldoggá tenni, ha párkapcsolatom van, odaadó vagyok,házias, hibába esek néha, olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok, és mégse becsülnek és tisztelnek eléggé párkapcsolatban. Nem vagyok egy plázacica, de egy bányarém sem, a középutat keresem mindenben.


Úgy érzem, akikkel eddig dolgom volt, többre méltatják az olyan nőket, akiknek csak az a dolguk, hogy a külsővel foglalkozzanak. Nem vagyok elég fontos senkinek, nem becsülnek és tisztelnek, csak az elején adják a szépet, és kihasználnak, aztán jön a nagy érdektelenség... aztán a bunkóság és megbántás, holott érzem, hogy nem ezt érdemlem.


Nem tudom miért van ez, amikor a legjobbra törekszek minden téren. Komolyan mondom, nem érdemes már jónak, lenni másokhoz, mások érzéseivel törődni és foglalkozni, amikor semmibe se vesznek. Pedig már annyira nem várok el sokat, csak egy kis hűséget, törődést, figyelmességet. :/



2014. júl. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
71%
A hetes önmagát minősítette. Neki aki nem bunkó az balfék.
2014. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
68%

8-as, csalódtam én már olyan emberben, akiről azt hittem SOHA nem tudna nekem fájdalmat okozni.

ez az előre kiszűröd a rossz arcokat hülyeség. max 20 évnyi tapasztalattal lehetne.

2014. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

csak rossz emberekkel hozott össze a sors ez történt :)

"kis hűséget"...ezt szerintem nem jól fogalmaztad meg :)

és igazából érdemes önmagadnak maradni! igenis van akik megbecsülik az ilyen lányokat/nőket! csak lehet őket pont nem vetted észre, mert mondjuk nem mertek kezdeményezni, te meg nem jártál nyitott szemmel! válassz jobban! ne minden hülyével járj aki bepróbálkozik...ismerd meg és utána dönts! ne a magánytól való félelem vezéreljen!

2014. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

egyszer szeretnék egy ilyen "normális randi" nevű társkeresőt csinálni, ahol normális emberek ismerkedhetnek egymással. Normális férfiként én is hasznát venném neki.

23F

2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

11-es, sajna ez a helyzet. 3 verzió van:

-közömbösek vagyunk egymásnak

-bunkó f.asz

-balfék

2014. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

"olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok"

Ezért. Mert futsz utánuk, csúnyán kifejezve nyalizol akkor is, ha le se sz*rnak.

2014. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Érdekes egy kérdés... rengeteg minden eszembe jutott...

Túlzott jólét: Ha valakit mindig csak kiszolgálsz és kényeztetsz és elfogadod hogy Ő nem viszonozza akkor előfordulhat az hogy ez megszokottá válik és a másik félben szikrányi törekvés sem lesz abba az irányba hogy esetleg neked is szükséged van valamire vagy vágysz valamire. Ne félj ellenszolgáltatást kérni valamiért vagy esetleg kisebb vitákba belemenni azért hogy ne legyen ilyen egyoldalú a dolog. Valamilyen módon tudatnod kell a másikkal hogy neked is szükséged van valamire.( Ha már annyi esze nincs hogy magától rájöjjön) Ez gyakori a 20 év körüli és alatti fiúknál...

Felesleges és gyors engedékenység: Beszéltél itt a kompromisszumra való hajlandóságról. Az egy nagyon pozitív dolog ha engedsz a saját élvezeteidből csakhogy másoknak jobb legyen de nem szabad átesni a másik oldalra hogy már annyit engedsz hogy neked egyáltalán nem jó még a másiknak már nagyon jó lesz. Saját magadnak kell hogy legyen annyi eszed hogy ne hagyd magad kihasználni. Azoktól pedig menekülni kell messzire akik szándékosan kihasználják az engedékenységedet.

Nem szabad feladnod különben lehet hogy te is meg fogsz bántani valakit aki nem azt érdemli. Használd azt az elvet hogy mindenki azt kapja amit megérdemel... Aki jó veled azzal legyél jó te is... Aki foglalkozik az érzéseiddel azéval foglalkozz te is...

Tedd egyértelművé hogy mire van szükséged és abból ne engedj. Aki alkalmatlan rá hogy megadja neked azt hagyd ott minél gyorsabban...25/F

2014. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

"Átlagos normális srácokkal kezdek, de kiderül, hogy nem azok."

Azaz mégsem az átlagos, normális srácokkal kezdesz, ami még önmagában nem is egetverően nagy probléma, elvégre ki tudná első benyomásra megmondani, hogy valójában milyen az illető? De te nem csak kezdesz velük, hanem miután nyilvánvaló, hogy milyenek, még nyalizol nekik. Na, itt rontod el.

2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek igaza van. Igen én választok, de ,,ekkora érzékem" nem lehet, hogy mindig beleválasztok a legnagyobb színészbe. Olyan lelkesen állok hozzá a dolgokhoz, próbálok jó kedvű lenni mindig, és nem belevinni a magánéleti problémákat a kapcsolatba, nem hisztizek, nem akaszkodok rá a másikra. Elején minden szép és jó aztán jönnek a hibák, és én tűrök. Nem a külsőre megyek, fontosabb a lelki beállítottság, az élethez való hozzáállás... én ezeket nézem. Már egyre lentebb adok az elvárásaimból... és így se... nagyon el vagyok keseredve.
2014. júl. 8. 19:33
 20/43 anonim ***** válasza:

"Nem a külsőre megyek, fontosabb a lelki beállítottság, az élethez való hozzáállás..."

A baj az, hogy nem teszed következetesen. Első benyomásra rendesnek, szeretnivalónak tűnik, az első pár mondat alapján oké a hozzáállása, és onnantól nyert ügye van, mert az "első benyomást" soha nem bírálod felül.

2014. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!