Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, mi kell még? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi kell még? Miért érdemlik ezt az ilyen lányok, mint én? :/

Figyelt kérdés

Alapvetően normális embernek tartom magam. Próbálok odafigyelni más emberek érzéseire, alkalmazkodok, igyekszek boldoggá tenni, ha párkapcsolatom van, odaadó vagyok,házias, hibába esek néha, olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok, és mégse becsülnek és tisztelnek eléggé párkapcsolatban. Nem vagyok egy plázacica, de egy bányarém sem, a középutat keresem mindenben.


Úgy érzem, akikkel eddig dolgom volt, többre méltatják az olyan nőket, akiknek csak az a dolguk, hogy a külsővel foglalkozzanak. Nem vagyok elég fontos senkinek, nem becsülnek és tisztelnek, csak az elején adják a szépet, és kihasználnak, aztán jön a nagy érdektelenség... aztán a bunkóság és megbántás, holott érzem, hogy nem ezt érdemlem.


Nem tudom miért van ez, amikor a legjobbra törekszek minden téren. Komolyan mondom, nem érdemes már jónak, lenni másokhoz, mások érzéseivel törődni és foglalkozni, amikor semmibe se vesznek. Pedig már annyira nem várok el sokat, csak egy kis hűséget, törődést, figyelmességet. :/



2014. júl. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

#30 - Én nem tudom seg*fej lennék-e. Még nem volt alkalmam kideríteni. Az biztos, hogy ha valakinek mondok valami bántót, napokig azon rágódok, hogy nem kellett volna, hogyan kérjek bocsánatot? Előfordul, hogy az én agyam is eldurran, de a kezem nem. Nem az én stílusom bárkit azonnal péppé ütni konfliktuskezelés gyanánt.

#24, #29-es.

2014. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
35%

32, 29, 24-es, akkor te kivétel vagy.

de a legtöbb srác sajnos nem az. kihasználnak, hazudnak és megcsalnak. és mindezt egy ÁTLAG ALATTI srác csinálta meg velem legutóbb, hosszas (3 hónap) ismerkedés és teperés után.

2014. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de csak azt lehet átverni, aki hagyja magát! Nem szabad engedni a fiúknak és akkor nem bántanak meg. Illetve de, a csalódástól nem mentheted meg magad, de húzni kell egy határt. Én alapból úgy vagyok "kifejlesztve", hogy rögtön érzem, ha valakiben nem bízhatok és ezáltal nem is tudok beleszeretni. A mostani lányokkal, köztük veled is, az a baj, hogy mindent bekajáltok a pasiknak, hülye kis libák vagytok és ezt tényleg nem sértő szándékkal írom, csupán ez az igazság.

Az első barátom egy hónapja szakított velem. Amikor megismerkedtünk nem komoly kapcsolatot keresett, egyszerűen nagyon imponáltam neki és mindent, de mindent megtett azért, hogy megkapjon. Igazi vadász, nem adta fel... csak aztán a saját csapdájába esett, mert belém szeretett. :) Míg az előző barátnőjét, akivel több évig volt együtt, se szó-se beszéd, hat év után megcsalta, addig engem nem volt képes egy hónapnál tovább szédítgetni (hozzáteszem, így sem tudott elszédíteni) és inkább megmondta, hogy nem képes velem ezt tenni. Kivívtam magamnak a tiszteletet, még lefektetni sem tudott. Bevallotta, hogy ki kell élnie magát, nem tud hosszú távú kapcsolatba belemenni és pont emiatt nem akar kihasználni, mert rám nem egy eszközként tekint. Ezt a történetet nem azért meséltem el, hogy tetszelegjek itt azzal, mennyire ügyes voltam, hogy nem engedtem neki, hanem azért, mert reménykedem, hogy még vannak olyan lányok, akiknek felnyílik a szemük és észreveszik, hogy egy olyan világban élünk, ahol a pasik kizárólagosan arra tartják a nőket, hogy a kicsinyes szükségleteiket kielégítsék és nekünk nőknek, meg kell mutatnunk, hogy ez nem így van! Csak, de csakis az kaphat meg, aki megérdemel. Nulla önbecsüléssel rögtön odadobni magad minden pasinak és utána sírni hogy átvertek.... ennél szánalmasabb nincs. Tartsd többre magad és tartogasd magad hogy 30 éves korodra ne egy testileg, lelkileg kivénhedt, kihasznált nő legyél.

2014. júl. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

jahaaaajjj 30-as....

én is marha okosnak hittem magam, pont mint te most. azt hittem, ha nem engedem, hogy hamar megfektessen, ha ésszel gondolkodom, nem hiszek a szavaknak, megvédhetem magam. a nagy SZA.RT.

nyilván bizonyos hazug faszikat ki lehet szűrni, de az olyanokat, akik sza.rok, de ők maguk jónak hiszik magukat, nem lehet. észre se veszik, úgy taposnak beléd.

a másik, meg hogy ha szerelmes vagy, úgy igazán, azt is elnézed a másiknak, ha szembeköp és még tőled vár bocsánatkérést.

szóval nincs igazad, csak még nem tapasztaltál eleget.

2014. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
34-es, le a kalappal előtted komolyan... ritka az ilyen, példaértékű. Bár én is így ki tudnám vívni a tiszteletet.
2014. júl. 8. 20:34
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben lehet kiszűrni a hátsó szándékú embereket. Van, aki profi színész meg megjátssza az úriembert... aztán a végén kimutatja a foga fehérjét. Pl.: Előző barátom egy átlagos srác volt, nem cicafiú, mindenben átlag... szinte 90%-ban biztos voltam benne és a környezetem is, hogy mi együtt leszünk már végleg. Sose fordult meg a fejemben, hogy megkérdőjelezzem valaha is a hűségét és a szerelmét. Pont jó volt mindenben. Aztán a végén kiderült mégse az, akinek mutatja magát, sunyi módon félrelépett.
2014. júl. 8. 21:20
 37/43 anonim ***** válasza:
Te lennél minden álmom...de sajna nekem se egy álom hölgy jutott. 18/F
2014. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Előző voltam.Csak így olvasgattam az utolsó irományod.Most kapcsolatban vagyok 1 éve,de szerelem már elmúlt.Én olyan ember vagyok,hogy próbálom menteni a menthetőt.Tudatosan is tudok ragaszkodni emberekhez,és ha nem is kedvelek egy bizonyos illetőt,inkább teszek azért,hogy esetleg kedveljem,hátha összejön,mint hogy ki irtsam a világomból.
2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Szia, nem olvastam végig a válaszokat, de a kérdésedben kicsit benne van a válasz. Szerintem te alul értékeled magad és ezt megérzik. MI tanítjuk meg a másik embert, hogyan kezeljen bennünket.

akár olyan kompromisszumot is kötsz ami neked nem kedvező? Ne tedd. Becsüld magad többre! Plázacicát akar a pasid? Dobd ki! Keressen magának. Azok a fiúk akik rendes srácnak adják ki magukat sokszor csak felszínes lúzerek akik nem kapják meg amit akarnak ezért egy átlagos lánynál próbálkoznak, de végig picsognak, hogy nem vagy tökéletes. (tisztelet a kivételnek vannak tényleg rendes srácok is sokan, de az a típus nagyon megtévesztő tud lenni)

Te tényleg nem ezt érdemled. Csak egyetlen életed van, és ha csak úgy sikerül kapcsolatot találni hogy folyamatosan nyelsz és kompromisszumot kötsz akkor boldogtalan leszel életed végéig. Inkább legyél egyedül boldog és erős és akkor nagyobb eséllyel talál rád egy hasonlóan boldog és erős férfi, nem egy ilyen kis nyavalygós lúzer.


És ne add fel a reményt, hogy jön majd egy olyan kapcsolat, szerelem ahol mindketten a legjobbat adjátok magatokból a másiknak. Nem azért mert "érdemes" hanem mert természetes. Sok sikert az életben, találd meg és tiszteld önmagad!

2014. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
40-es, köszönöm szépen! Igen, valóban alulértékelem magam mások szerint is... és ebben van valami. Igyekszek megfogadni a tanácsokat.
2014. júl. 8. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!