Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, mi kell még? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi kell még? Miért érdemlik ezt az ilyen lányok, mint én? :/

Figyelt kérdés

Alapvetően normális embernek tartom magam. Próbálok odafigyelni más emberek érzéseire, alkalmazkodok, igyekszek boldoggá tenni, ha párkapcsolatom van, odaadó vagyok,házias, hibába esek néha, olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok, és mégse becsülnek és tisztelnek eléggé párkapcsolatban. Nem vagyok egy plázacica, de egy bányarém sem, a középutat keresem mindenben.


Úgy érzem, akikkel eddig dolgom volt, többre méltatják az olyan nőket, akiknek csak az a dolguk, hogy a külsővel foglalkozzanak. Nem vagyok elég fontos senkinek, nem becsülnek és tisztelnek, csak az elején adják a szépet, és kihasználnak, aztán jön a nagy érdektelenség... aztán a bunkóság és megbántás, holott érzem, hogy nem ezt érdemlem.


Nem tudom miért van ez, amikor a legjobbra törekszek minden téren. Komolyan mondom, nem érdemes már jónak, lenni másokhoz, mások érzéseivel törődni és foglalkozni, amikor semmibe se vesznek. Pedig már annyira nem várok el sokat, csak egy kis hűséget, törődést, figyelmességet. :/



2014. júl. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Szerintem túlzott általánosítás és fogalmi zavarokkal él sok ember. Rám is sok srác mondja, hogy milyen "bunkó" vagyok a nőkkel. Pedig ez nagyon nem igaz, egyszerűen kezdeményező, szókimondó és határozott vagyok, és kifejtem a véleményem minden témában, ez valakinek tetszik valakinek nem, és ennyi. Amit sok srác mondd, hogy "normális fiú" az meg legtöbb esetben azt jelenti, hogy nem mer kezdeményezni, nincs önálló véleménye, megakar felelni a nőnek stb stb. Szóval én nem értem a sok rinyát.


Kedves kérdező, szerintem idő kérdése és találsz olyat aki neked is megfelel. Jó tanács, szerintem beszélgess sokat mielőtt kapcsolatba belefogsz, egy kis alaposság soha sem árt. Sok sikert. 25/f

2014. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

én még sose vertem át nőt. A szakítások sose fakadtak ebből.

Én is elég elkeseredett vagyok, de nem adom fel. Itt is már nem győzöm a priviket irogatni a normálisnak tűnő lányoknak, alig 1-2 ír vissza... Írjatok ezentúl inkább ti :D

23/F

2014. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, 24 éve nem volt barátnőm. Ha lenne, azhiszem nálam hűségesebb pasit keresve sem lehetne találni. Magasabbat, jóképűbbet, gazdagabbat viszont igen. Mondjuk nem ezeket okolom amiért nem volt barátnőm, egész egyszerűen nem tudok ismerkedni.
2014. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Pedig ez nagyon nem igaz, egyszerűen kezdeményező, szókimondó és határozott vagyok, és kifejtem a véleményem minden témában, ez valakinek tetszik valakinek nem, és ennyi."


Minden bunkó ilyesmikkel szokott védekezni.

2014. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
24-es de cuki vagy:)
2014. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Kedves 22-es! Amibe most vagyok az is úgy indult, hogy fél napokat együtt töltöttünk, egész éjszakákat beszélgettünk, este 9-től és volt hogy kb hajnali 3-4 környékén mentem haza. De aztán változtak a dolgok.... jobban mondva ő. Amennyire érdeklődött, annyira érdektelenné is vált.
2014. júl. 8. 19:45
 27/43 anonim ***** válasza:
# 25 Ez nem védekezés. Ismerem és vállalom önmagam! Ha 100 an mondják hogy ez nem jó, ne ezt csináld, én akkor is a saját fejem után megyek :) Egyébként adjunk a kérdezőnek tanácsot, ne velem kötekedj :)
2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

#26 - Amellett még bal@asz is. :D

24-es.

2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

29-es :D

hát nem zárja ki egymást a kettő. persze az összes fiú cuki tud lenni, a maga módján.

csak általában s.eggfejek lesznek egy idő után.

2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, #22-es vagyok, nem lehet, hogy mielőtt összejöttetek a srác visszafogott, kapcsolatok terén úgymond sikertelenebb volt. Miután megkapott téged, mint "főnyereményt", megnőtt az önbizalma és az egója és már máshogy állt hozzád?? Ez így nem a te hibád. Ha ez így volt akkor meg keress olyat akinek már kialakult személyisége van.
2014. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!