Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, mi kell még? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, mi kell még? Miért érdemlik ezt az ilyen lányok, mint én? :/

Figyelt kérdés

Alapvetően normális embernek tartom magam. Próbálok odafigyelni más emberek érzéseire, alkalmazkodok, igyekszek boldoggá tenni, ha párkapcsolatom van, odaadó vagyok,házias, hibába esek néha, olyan kompromisszumokat kötök, ami nekem nem a legkedvezőbb, csak hogy másoknak jobb legyen áldozatokat hozok, és mégse becsülnek és tisztelnek eléggé párkapcsolatban. Nem vagyok egy plázacica, de egy bányarém sem, a középutat keresem mindenben.


Úgy érzem, akikkel eddig dolgom volt, többre méltatják az olyan nőket, akiknek csak az a dolguk, hogy a külsővel foglalkozzanak. Nem vagyok elég fontos senkinek, nem becsülnek és tisztelnek, csak az elején adják a szépet, és kihasználnak, aztán jön a nagy érdektelenség... aztán a bunkóság és megbántás, holott érzem, hogy nem ezt érdemlem.


Nem tudom miért van ez, amikor a legjobbra törekszek minden téren. Komolyan mondom, nem érdemes már jónak, lenni másokhoz, mások érzéseivel törődni és foglalkozni, amikor semmibe se vesznek. Pedig már annyira nem várok el sokat, csak egy kis hűséget, törődést, figyelmességet. :/



2014. júl. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
kérdező! írtad, hogy volt egy barátod, akivel úgy gondoltad már végleg együtt maradtok. Megkérdezhetem és elárulnád, hogy mennyi ideig voltatok együtt?
2014. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
semmi konkrétum. Mi a probléma, ezeken kívül? Erre így nehéz bármit is mondani.
2014. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

2 év.

A legutóbbi 4 hónap. de mindkettőnél azt hittem, főleg ennél, hogy életem végéig. Mindketten beilleszkedtünk egymás családjába, egy kiegyensúlyozott kapcsolat volt, de túl gyorsan haladtak az események. Ő már ebben az évben a gyereket és az összeköltözést tervezte velem, mindig azt mondta nincsenek szabályok és nem kell foglalkozni az idővel.... ezt nem cáfolta meg: Valahol látta és érezte szerintem, hogy nekem gyors ez így, és lelépett egy másik lánnyal.

2014. júl. 8. 23:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!