Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
10-es vagyok megint. Még annyi, hogy ha néha megengeded neki, hogy belekóstoljon más fagyikba is, soha a büdös életben nem fogod elveszíteni...:P És nem lesz arra sem rákényszerülve, hogy titokban tegye meg...
2014. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
16%

#11 aláírom.

Olykor mindkét félnek tudom javasolni, hogy másik fagyit is egyen.

Lehet vitatkozni, de a kapcsolat csúcsa amikor már az ilyesmi is belefér. Az a kapcsolat tényleg örökre szól.

2014. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Ismét 10-es vagyok. És még milyen finom az a fagyi, ha együtt kóstoltok bele...az már a kapcsolat űbercsúcsa...:D
2014. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es :),jó amit írtál, de asszem erre képtelen lennék :). Jelenleg látod még azt sen bírom benyelni ha tanúja vagyok annak, hogy más is tetszik neki.Igazából az a bajom, hogy én ilyenkor nem azt érzem, hogy ez csak ennyi.Hanem úgymond olyan nekem mintha simán lecserélne azért a másik nőért.Ő meg hiába mondja, hogy nem ,én ezt nem bírom ép ésszel feldolgozni, mert ha engem akar, miért vonja el rólam egy másik nő a figyelmét?
2014. júl. 14. 10:07
 15/56 anonim ***** válasza:

én jelenleg egyedül vagyok, de most sem tekintek senkit potenciális pár jelöltnek vagy "de megdugnám" gondolat sincs a fejemben...én kordában tartom az ösztöneim és a gondolataim...volt időm megtanulni, de ebbe most nem mennék bele...amikor volt, én úgy láttam a párom, mint a világ legdrágább ékkövét akiért mindent megtennék és a többi nő az "egybe olvadt" a férfiakkal...tehát nem volt külön nő férfi, csak emberek...persze minimálisan máshogy bántam velük, de nem voltam sokkal kedvesebb velük, nehogy félre érthető legyen...számomra csak a szerelmem létezett mint nő :)

beletudok gondolni azok helyzetébe akik az ösztöneiknek élnek...ők minden számukra szexuálisan vonzó nőben a szexet látják...az alkalmat, hogy kiéljék a testi vágyaikat, engedjenek az ösztönük tombolásának...de én soha nem hagynám, hogy akárhol rám törjenek az ösztönök, de tudom milyen amikor szabadjára engedem őket, akkor az elmém szinte egyedül meg sem tudja fékezni a testem...ott már a lelki nyomással tudom csak visszaterelni a "ketrecbe" :)


21F

2014. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
0%

Nah igen :) Igen, ezért is tanácsolom az 1-es tipusú hölgyeket :)))))))

Utólag az ilyesmit ledumálni igen necces, nagyon cinkes, és oltári lutri. Nekem mákom van, de ez ritka. (tényleg mázli kérdése, hogy lehet e) A legboldogabb az a pasi lesz aki ezt megfogadja :)

2014. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Ismét 10-es vagyok. Az a helyzet, hogy nagyon nehéz eljutni erre a szinztre...Nekem 6 év kellett hozzá, és az, hogy 10000%-osan biztos legyek benne, hogy engem szeret, és soha a büdös életbe nem hagyna el másik nőért...Ő bizonyított, én pedig engedtem a gyeplőn. Azóta a kapcsolatunk tökéletes. Előtte elfordult, hogy féltékeny voltam, aggódtam, hogy vajon hol van, kivel van ilyesmi...Ez egy idő után felőröl bármilyen jó kapcsolatot is. De mióta ez van a féltékenység teljesen értelmét vesztette...:D Sokkal boldogabbak vagyunk azóta...:) És láss csodát nem cserélt le más nőre azóta sem...:)
2014. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Na igen, de ezt honnan tudhatod?Mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt a féltékenységet?
2014. júl. 14. 10:18
 19/56 Kerida ***** válasza:

Szerintem a fagyis hasonlat nagyon is korrekt.


Nekem mondjuk pont az a bajom, hogy kipróbálnám a többi izt is, csak a férfi fél nem engedi. Ők ilyen ásó kapa nagy harang típusok. Pedig tudom, hogy neki is tetszik 1-2 lány akit felpróbálna, de nem csak engem akar és kész...


Én ezt nem bírom felérni ésszel, hogy nekem miért ilyen szentek jutnak?

2014. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
10-es ismét. Hát nem könnyű kérdés, hogy honnan tudhatod...Ehhez nálam sokat kellett bizonyítania...Ezt nem tudom most kifejteni, mert hosszú, de az én férjem bizonyított rengeteget. De pl már eleve az hogy feleségül vett...sztem ez is egy bizonyíték...De ebből is látszik h nem voltam mindig egyes típusú lány...Az évek és a rutin tett ilyenné...:P
2014. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!