Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

#48


ha arra gondolsz, hogy asszony nincsen elengedve nagyon tévedsz. Elejétől fogva el volt, nem tudom élt e a lehetőséggel, nem kérdeztem.

2014. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Dowd érted mit akarok kérdezni?Mert én már nem nagyon :D.Szóval ha férfi részről beszélünk, és dúl a szerelem mint minden normális kapcsolat elején, akkor is úgy működtök , hogy nem tudjátok nem észre venni, ha valaki bejön nektek?
2014. júl. 14. 13:49
 53/56 anonim ***** válasza:
35%

Igen, észre fogjuk venni, maximum nem játszunk el fejben semmiféle forgatókönyvet. A pillantás ösztönös.

Nem egyszer fordult elő, hogy párom megkérdezte miért nézek egy lányt állandóan, mindezt úgy, hogy a mediamarkt-ban a telefonok előtt elmélyülten kerestem egy ideális készüléket. Észre sem vettem, de szerinte vagy 5x pillantottam fel rá :D

Elhiszem neki, nem mondaná ha nem.

2014. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Kerida ***** válasza:

Ezt férfija válogatja.

Nem tudok mást tanácsolni, minthogy tedd te is ezt! Ha a párod zavarja akkor szólj neki, hogy te is hasonlóan érzel. Így mikor meresztené a szemét nem fogja, mert átérzi, hogy neked rossz.


Vagy azt mondja, hogy ezzel nincs semmi baj, és akkor megnyugodhatsz, hogy neki ez teljesen természetes.

2014. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:
Dowd na igen ilyen volt velünk is egy pár :D.Tehát akkor nem mese habal :D.Mert amúgy elég őszinte velem, mindig megmondja ha rákérdezek, hogy ez vagy az tetszik-e neki, pedig tudja mi lesz a reakcióm , de szerinte ennek semmi jelentősége csak én fújom fel....
2014. júl. 14. 14:05
 56/56 anonim ***** válasza:
35%

Tényleg nincsen jelentősége. Ösztönösen csinálja.

Nem tehet róla, ha próbál rajta uralkodni egy egy sandítás akkor is meg fog esni, észre sem veszi. Csak annak tud gátat szabni ami tudatosul benne. Ha nem veszi észre hogyan tudná megoldani?

2014. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!