Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 31/56 Kerida ***** válasza:
Nem kell parázni minél idősebb leszel annál lazább. Fiatal lányként, én is nagyon görcsös voltam, de magammal voltam elégedetlen. Most így tapasztalt nőként pár párkapcsolaton túl, már nagyon nem tudnak meglepni (de azért lehet).
2014. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

#28

Kerida


Nős vagyok 9. éve :D

2014. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy ha a férfiak úgy vannak bekötve, hogy szerelem nélkül is megy, a nőknek pedig nem, akkor hogy lehetséges egyáltalán a félrelépés? Mert ez alapján ez elvileg lehetetlen volna, max. prostituáltakkal.
2014. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy minden nő ilyen. Nagyon nem :)

Csak nagyon sok nő ilyen. Nagyon sok meg nem.

Ezért lehetséges, hogy ilyen lányt találjon az előrelátó pasi ;)

2014. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Dowd, te voltal mar mas novel a hazassagod alatt?
2014. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Igen egyszer.

Párom szerint jó az izlésem :D

2014. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Dowd, az én kérdésemre válaszolnál, ha kérhetem?
2014. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Es tudott rola? O volt mas pasival?
2014. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

#37


A 34. választ neked szántam, sry, hogy összekeverednek.


#38

Nem volt nehéz :D

Egyrészt meg volt beszélve, hogy jó oké, olykor belefér.

Aztán egy pár napos vidéki út után hazajöttem mint akiben elemet cseréltek :) (tényleg olyan volt) FB-n meg látta kik az új ismerősök és egy hölgy volt köztük. Szóval nem volt nehéz összerakni mi merre hány méter.

2014. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Rendben. Csak valahogy az az előrelátó szó zavart benne engem, mert nagyon arra utalt, hogy arra célzol alatta, hogy olyan nőt találjunk, aki elnézi az ilyesmit. Én pedig arra gondoltam, hogy egyáltalán vannak-e nők, akik belemennek "csak szex"-be.
2014. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!