Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

Ezért javasoltam, hogy eleve az 1-es megoldás, vagy még a kapcsolat elején tisztázni, hogy "lesznek balesetek"

Akkor nem az lesz, hogy 15 év múlva derül ki, hogy már kínlódás de semmi mozgástér, marad a titkos félrelépés.

Csak ugye ezt amikor 20 évesen az ember agyára rászáll a köd senki nem mondja el neki, hogy ez vár rá 20 év múlva :D

2014. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 Kerida ***** válasza:

Hogy hogy ne érez féltékenységet?


Változtass a gondolati meneteden. Itt a probléma az, hogy te nem érzed magad jó nőnek. A legtöbb hepciás csaj, alsóbbrendűnek érzi magát. Nincs meg benned a kellő lazaság, hogy legyints és azt mond, pasik.


Nem kéne ilyen görcsösnek lenned. Fel kéne fedezned milyen jó nő vagy! (ha már egyszer szeretnek) és lazán venni a dolgokat. Sőt az a legjobb mikor egymás megtudjátok beszélni, kinek ki jött be. Szégyen nélkül. Necsak nő legyél a férfi mellett hanem a legjobb barátja is... és akkor örökre a tied lesz. Te meg nem borulsz ki marhaságokon. :D

2014. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:
Kerida szerintem ez nem azt mutatja, hogy szentek, hanem baromi hiúak!És az nem tetszene, hogy Te más pasikkal tedd meg, mert sértené a férfiúi büszkeséget.Ezért mondja, hogy nem kell neki másik lány.Mert ha Te engednél, neki is kellene, azt meg nem venné be a bögye, ennyi.
2014. júl. 14. 10:26
 24/56 Kerida ***** válasza:

Tudom jól! De én minidig nyitva hagyom az ajtót, lehet rajta szabadon mászkálni.


Nem könnyű olyan férfit találni aki szexuálisan nyitott. Aki egyenlő félnek tekint.

De az hogy más nőre ne nézzen, az olyan irreális kérés tőlük, mintha azt kérnéd tőle, hogy egyáltalán ne nézzen nőre.


Attól mert megnéz másokat nem te vagy kevesebb.

2014. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Kerida, ez szépen hangzik, meg sokszor mondom magamnak, hogy igen így teszek....nem veszem fel....nem csinálok belőle ügyet...De tudod pont az bosszant, hogy egy csomó más pasas engem bámul, ő meg másokat...De ezek szerint tényleg bennem van a hiba...Csak nehéz elhinnem olyankor amikor látom, hogy néz másokra, hogy mégiscsak engem akarna, nekem ez halál ellentmondásos!
2014. júl. 14. 10:30
 26/56 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező

Az alapvető gondolat az, hogy téged választott. Nem másikat.

Pontosan úgy ahogy az erős embereknél mondják: mindig van erősebb, ugyanúgy a külsőre is igaz. Mindig lesz jobb nő nálad, sőt annál is lesz jobb. Akárkit is választ mindig lesz szebb popsi, jobb mell, helyesebb arc.

Mégis téged választott.

A másik radikális gondolat ami a legtöbb nő fejébe nem fér bele (és a legtöbbje nem is akarja megérteni azért tartom az ilyeneket végtelenül önzőnek): A férfinak "gyári beállítás", hogy szerelem nélkül simán szexel.


Tudd és értsd: A férfi számára a szex és szex között ég és föld különbség is van. Képletesen, és leegyszerűsítve: Ne attól félj akinek jobb cicije van, azt maximum lerendezi, attól félj aki megkérdezi tőle, hogy milyen napja volt? Mit enne szívesen? Esetleg főzzön neki valamit?

Amíg téged választott, egymással törődtök, egymásért vagytok foggal körömmel, hátatokat egymásnak vetve rendületlenül addig mindegy kivel szexel. (tényleg) Semmit nem számít. A baj akkor van ha a kapcsolat nem ilyen köztetek. Akkor viszont akár a leghűségesebb pasas is lehet idő kérdése és tuti szakítotok.

És a hűség fogalmát is rakd rendbe. A hűség az, amikor a másikat el nem hagyod. "jóban rosszban, betegségben egészségben" (ahogy szól is a fogadalom eredetileg) Ki a hűséges? Aki nem szexel mással, de az első problémánál cserben hagy, vagy aki tűzön vizen át kitart melletted, de néha becsúszik egy kaland?

Ezt kell eldönteni csak.

2014. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
10-es ismét. Szerintem ez az egész az önbizalomhiányról szól. Mikor még nem volt elég önbizalmam féltem, hogy elhagy más nőért, féltékeny voltam én is. Mióta úgy gondolom,hogy tökmindegy hány nőt néz meg, hány nőt dug meg, úgysem talál nálam jobban..:P Nahh azóta nem érzem rosszul magam..:P
2014. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 Kerida ***** válasza:

Ejj, Dowd mintha csak az én gondolataimat írnád le! :D


Szerencsés lehet a barátnőd! (ha van)

2014. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a válaszaitokért :) , de baromi nagy feladat ez nekem :).Magamat kell megerőszakolnom, hogy jobb legyen a dolog, de rajta leszek! :D .Tényleg köszönöm:)!
2014. júl. 14. 10:38
 30/56 anonim ***** válasza:
35%

Azt, hogy esetleg nem tudod a kalandkat elfogadni még nem hiba.

A hiba az, hogy nem vagy hajlandó elismerni, hogy ő férfi, észreveszi. Ezt még hagyd rá.

tényleg. A férfiúi reakcióit ami ösztönös és nem tud vele mit kezdeni börtönbe ne zárd.

Ez valóban ostobaság.

Az, hogy a kalandokhoz ki hogyan áll azt meg megbeszélni kell. Ha passzol a két álláspont akkor oké, ha nem, akkor jó kérdés milyen irányt vesz a dolog. Értsd jól: neked sem kell olyasmit magadra kényszeríteni amin nem tudsz változtatni. Te ne zárd be az ő férfiasságát, ne kelljen megtagadnia magát, de neked sem.

Ezért mondom, hogy ez a kapcsolatotok elején tisztázadnó kérdés és akkor nincsen ez a szívás utólag. Nem mindenki ugyanolyan, nem is kell annak lennie.

Ha nálad ez nem müxik, akkor neked egy ilyen pasi kell. Ha müködik akkor meg másmilyen.

A nagyobbik baj, hogy ez mindig kissé lutri marad. Mert 20 évesen nem tudja és hiszi el az ember, hogy ez baj lehet, szenttül hiszi, hogy ásó kapa nagyharang, aztán 25 év múlva derül ki, hogy mégse. Szóval 100 megoldás sosem lesz, csak az idő dönt. Minimalizálni tudod csak a problémák számát :)

De hát ez ettől is szép, hogy bármi megtörténeht :)

2014. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!