Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látják a pasik a párjukat és a többi nőt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel másfél éve vagyunk együtt.A probléma (ami persze csak nekem az) már a kezdetekkor fennállt,amit most elég nehezen tudok szavakba önteni.A lebutított változat az lenne, hogy megnézi a nőket, de ez így ebben a formában nem igaz.Úgyértem nem bámulja őket percekig, vagy forog utánuk nyálcsorgatva...És épp ez a bibi, mert ha alaposan végiggondolom akkor semmi olyat nem tesz amit én ne tennék, mégis észreveszem rajta, ha valakire azért pillant mert az tetszik neki.És ez engem baromira idegesít.Nem is tudom megmagyarázni, de olyan érzésem van ilyenkor, hogy én minek vagyok vele.Leginkább férfiak véleménye érdekel (a párom 28 éves) , hogy jelent ez bármit is?Vagy ennek ellenére tényleg higgyem el neki, hogy ez csak reflex?Férfi beidegződés aminek semmi jelentősége nincs és ő engem szeret?És ennél továb nem menne?
2014. júl. 14. 09:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Igen, van. Elég sok ami azt illeti. (nagyon nézd meg kivel!!!)
2014. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk en biztos nem engednek ilyet a paromnak, inkabb elvalok.
2014. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Nos előző a lényeg, hogy olyan párod egyen aki ugyanígy gondolkodik, és akkor nem kell elválni. A lényeg mindig a párok összeillősége, az mindig felülbírál bármiféle klisét.
2014. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Igen itt valaki nagyon rátapintott a lényegre. Engem nem zavar ha a férjem csajozik, sőt legtöbbször nálunk ez közös kalandozás, a szexuális életünk megfűszerezése..:P Viszont adódtak kellemetlenségeink is, és ez mindig abból adódott, hogy a lányok beleszerettek a férjembe, és ez borzasztó kellemetlen mindenkinek. A férjem viszont korrekt, mindig nyílt lapokkal játszik a lányok előtt az elejétől kezdve.
2014. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan leírom mit gondolok az ügyben, mert azért nem egyszerű ez a dolog. Nagyon jó, hogy előző fókuszált erre. Az "eseti kaland" attól lesz az, hogy tutira nem lehet folytatása. Vannak "aranyszabályok" amiket érdemes megtartani.

1. mindig nyilt lapokkal. Otthon is, és a partnerrel is.

2. Egy partnerrel KIZÁRÓLAG egyszer. nincsen viszony, titkos légyott, stb... Egyszer megtörténik két ember között és megy a maga útjára.

3. A "problémás" partnert kerüljük: a. Túl fiatal, vagy szemmel láthatóan nem érti a szex és szex közötti különbséget. b. Sosem a közvetlen környezetből. Legyen szabály, hogy akivel 20 perc autózásnál kevesebbet kell utazni, vagy sokat vagytok együtt az tabu. Szomszéd,kolléga, baráti kör, barát-barája, ilyesmik. Abból baj lehet c. évi 2-3 -nál többször nem. Állítsunk fel kritériumokat, hogy ezekaz ünnepnapok csak a különleges emberekkel. d. Soha, de soha de soha nem hazudunk senkinek.

2014. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Igen abban egyetértek, hogy az a legfontosabb, hogy már a legelején tisztázzuk a szabályokat, viszont nálunk kicsit mások a szabályok.

Az első és legfontosabb az nálunk az őszinteség, mindenki mindenkivel legyen őszinte.

Viszont szerintem nem feltétlenül baj, ha van egy állandó partnerünk, akivel nem csak egyszer szexelünk. Nálunk kicsit más ez, mert egy könnyűvérű lányt baromi könnyű találni, viszont nálunk ugye olyan lány kell, aki könnyűvérű is, tehát ki tudja zárni az érzelmeket, ezen kívül pontosan ugyan annyira tetszik neki a férjem is és én is, és nekem is ugyan annyira tetszik, meg a férjemnek is a lány. Azért ez ritka mint a fehér holló, meg kell becsülni ha van egy ilyen, és felhívhatjuk akármikor ha egy kis kalandra vágyunk. Egyébként nem mondom, hogy nem volt a férjemnek kalandja nélkülem, de csak pár esetben, és manapság már igénye sincsen rá, mert egy más szint az amikor hármasban vagyunk, annyival jobb az egész, hogy az ki sem tudom fejezni. Tudom, mert nekem is volt nélküle kalandom, és meg sem közelítette azt amikor ő is ott volt...:)

2014. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Hármasban a párommal nincsen tapasztalatom, ő ebben nem partner. Engem elengedett, de hármasra nem hajlandó, szóval nem tudom. Gondolom abban a helyzetben kissé más a leosztás mint enélkül. (állandó tartalékos harmadik jobb ha állományban van) Ebben nem tudok nyilatkozni.
2014. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Dowd, ember, hogy te mekkora önfényező, hímsoviniszta patkány vagy... neked járnak előjogok a pö.csöd miatt, mi? Sajnálom, hogy léteznek olyan agymosott, primitív nők, akik az álmacsóságodtól padlót fognak, és engednek kibontakozni.
2014. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
Még annyi jutott eszembe, hogy oké amiket itt írtatok, de ugye ez nálunk az elejétől fogva így van, tehát a "nagy szerelem " szakban is. Így is ezt tudnátok mondani? Mármint értem a lényeget,de ez attól még nem azt jelenti, hogy nem vagyok neki megfelelő?
2014. júl. 14. 13:30
 50/56 anonim ***** válasza:

#48


Was? Nem nagyon tudlak követni. (alpáriból nem vagyok erős)


#49

Én igen.

Azért, mert 15-20 éves távlatokról beszélek, nem 2-3-5 évesről.

2014. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!