Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan lányok és fiúk, akik a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egész nap frusztrál, mert van egy lány akit szeretek, de ő sajnos a barátnőjét szereti, illetve vonzódik hozzá, mert ő "Biszexuális" Ez egy kicsit zavar, mert ez nem normális dolog szerintem! Vannak ilyen személyek az ellenkező nemből is.. Az ilyen embereket sosem fogom megérteni.. Egy lány, hogy vonzódhat egy másik lányhoz és fiú a másik fiúhoz? :( Ez szerintem egy beteg dolog.. :/ Szerintetek nem az? F

2014. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
kérdező. Nem érted meg mit írnak neked. Olvasdd el mégegyszer. Akkor formálj egy véleményt
2014. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
De én értem amit írtok.. Csak leírtam erről a véleményem. Sajnálom, de továbbra is az a véleményem, hogy ez egy beteg dolog.. Az ilyen emberek igen is tehetnek róla, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.. Lehetne ezen változtatni..
2014. júl. 19. 15:13
 13/49 anonim ***** válasza:
hogyan?
2014. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Ez egy "Pszichológiai gond" Pszichológus változtathat ezen elméletileg..
2014. júl. 19. 15:26
 15/49 anonim ***** válasza:
nem hiszem,egy középkori "pszcihológus" tudna segíteni.:D
2014. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Ezt kinek írtad utolsó?...
2014. júl. 19. 15:35
 17/49 anonim ***** válasza:
Hogy tudna egy pszichológus segíteni? -.-""" Jó akkor, téged is elküldünk hátha biszex vagy meleg leszel.
2014. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

" Az ilyen emberek igen is tehetnek róla, hogy a saját nemükhöz vonzódnak.. Lehetne ezen változtatni.."

Kérdező én az ilyen embereket mint te jól beba*sznám egy biológiaórára , h ne legyenek ilyen segg hülyék mint te! Hogy nem fogod fel h ők nem tehetnek arról h így születtek így lettek kódolva. Nem tudnak változtatni rajta ahogy te sem tudsz azon h a saját nemedet szeresd! Ők így születtek. Nekik meg az furcsa , hogy a többi ember meg a másik nemhez vonzódik.

2014. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
A tudatlanság veszélyes.... "-.-
2014. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
Látom, hogy sokatoknak fáj az igazság.. Ezen tudnának változtatni, ha akarnának! Hiába írjátok, hogy ez genetika.. Nincsen lehetetlen csak tehetetlen ember!
2014. júl. 19. 16:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!