Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan lányok és fiúk, akik a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egész nap frusztrál, mert van egy lány akit szeretek, de ő sajnos a barátnőjét szereti, illetve vonzódik hozzá, mert ő "Biszexuális" Ez egy kicsit zavar, mert ez nem normális dolog szerintem! Vannak ilyen személyek az ellenkező nemből is.. Az ilyen embereket sosem fogom megérteni.. Egy lány, hogy vonzódhat egy másik lányhoz és fiú a másik fiúhoz? :( Ez szerintem egy beteg dolog.. :/ Szerintetek nem az? F

2014. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
A TV-ben hülyeségeket mondanak... Nem hiszek a médiának.. Baromságokat hordanak össze!
2014. júl. 19. 18:42
 32/49 anonim ***** válasza:

"Hiába írjátok, hogy ez genetika.. Nincsen lehetetlen csak tehetetlen ember!"


Akkor növessz már holnap reggelre egy pár szárnyat és hozzá kopoltyút, ha lehet.

Te mondtad, hiába genetika, nincsen lehetetlen.És nehogy azt mondd, hogy a példám abszurd, mert ugyanúgy nem tudsz szárnyat növeszteni, ahogyan nem tudsz változtatni a szexuális beállítottságodon.

2014. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

A másik remek elgondolás: pszichológiával változtatni a genetikai tulajdonságokon.

Nagyjából olyan lehetne, mint kapával belső szervi operációt kivitelezni.

HA valaminek egy adott dolog nem a szakterülete, akkor nyugodtan várhatod tőle a gyógyulást, sosem fogod megkapni.

2014. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Rossz példát írtál... Azért nem minden lehetséges (Itt a példádra gondolok) De azon lehet változtatni, hogy ki milyen nemhez vonzódjon..

Miért ne lehetne ezen változtatni?

2014. júl. 19. 22:18
 35/49 anonim ***** válasza:

Mert kódolva van a génjeidben.Ugyanúgy, ahogyan az, hogy két lábad van, az, hogy milyen szerveid vannak és hol helyednek el, minden, ami téged meghatároz.Már a születés előtt determinálva van ez is, ahogyan minden más is.

Csak sokan azt hiszik, hogy mivel egy elég megfoghatatlan dologról van szó, ezért bárki kénye-kedve szerint dönthet róla.

2014. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
tudatlan vagy kérdező, a véleményed az magánügy semmi köze a tényekhez
2014. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Hiába írjátok, hogy ez "Genetika" Ebből van kiút.. Pszichológiailag lehet befolyásolni a vonzódást... Persze lehet, hogy ez nem mindenkinél működik, de vannak akiknek bejön!


Olvasgattam a kérdéseket és rátaláltam egy lány válaszára, mi szerint neki sikerült ebből kigyógyulni...


Pedig ebből kilehet gyógyulni :)

Én egy lány vagyok, pár évvel ezelőtt nagyot csalódtam, és azt kezdtem el észrevenni, hogy a lányokhoz vonzódom... a fiúk semennyire nem érdekeltek. Mivel az én családomban kivétel nélkül mindenki utálja a homoszexuálisokat, rettenetesen megijedtem, hogy mi lesz, ha kiderül. Tudatosan elkezdtem arra törekedni, hogy a másik nemet kezdjem el szeretni... eltelt körülbelül négy év, és már ott tartok, hogy a nők alig érdekelnek, és a férfiakat ismét jóképűnek tartom :)

Bármi lehetséges, ne keseredj el. Keress fel egy pszichológust, ő lehet tud segíteni. Én amúgy úgy próbáltam meg "kigyógyulni", hogy azt hajtogattam a fejemben, hogy nekem a férfiakat kell szeretnem, nem a nőket és rengeteg képet néztem fiúkról. Olyanokról, amelyek bejöttek előtte (és most is bejönnek).

Sok sikert! Remélem tudtam valamennyit segíteni. :)

2014. júl. 19. 22:58
 38/49 anonim ***** válasza:
a kérdést is belinkelnéd kérlek?
2014. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy felvonulnak! Minek? Kit érdekel? Aki ellenzi a homo- és biszexualitást, azt egy félmeztelen felvonulás nem változtatja meg.Én sem megyek ki az utcára felvonulni mert heteroszexuális vagyok.
2014. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
2014. júl. 20. 07:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!