Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan lányok és fiúk, akik a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egész nap frusztrál, mert van egy lány akit szeretek, de ő sajnos a barátnőjét szereti, illetve vonzódik hozzá, mert ő "Biszexuális" Ez egy kicsit zavar, mert ez nem normális dolog szerintem! Vannak ilyen személyek az ellenkező nemből is.. Az ilyen embereket sosem fogom megérteni.. Egy lány, hogy vonzódhat egy másik lányhoz és fiú a másik fiúhoz? :( Ez szerintem egy beteg dolog.. :/ Szerintetek nem az? F

2014. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy orvoshoz aki elmagyarázhatná neked a genetikát.
2014. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
szerinted jó dolog kiközösítetten, mások által megvetve, rejtőzködve élni? Sose lehet család, gyerek, egyedül magányosan meghalni?
2014. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Ezért ne kapjátok fel a fizet! :( Értem a biológiát, de a saját véleményem szerint ezt úgy vélem, hogy ez egy "Betegség" De ez is csak az én véleményem! Utolsó! Mért kérded, hogy hány éves vagyok?0.o Nyílvánosan nem írnám meg, de ha írsz egy privit megírom.. :)
2014. júl. 19. 17:21
 25/49 anonim ***** válasza:
Figyelj... azt mondod hogy minden lehetséges. Akkor képes lennél lefeküdni úgy egy férfival hogy KÍVÁNOD IS? Meg tudnád erôvel szeretettni magaddal ôket?
2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Ha akarnám, akkor igen... De ha megtenném hülye lennék... Miért akarnék a saját nememmel lefeküdni, ha az nem egy normális dolog?
2014. júl. 19. 18:21
 27/49 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk kívánnád szexuálisan a másikat.
2014. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Erre nem fog sor kerülni, mert én teljesen normális vagyok.. Sosem fogom kívánni a fiúkat! De ez teljesen normális! Akkor nem lenne normális, ha kívánnám őket! :)
2014. júl. 19. 18:30
 29/49 anonim ***** válasza:
Czeizel Endre egyik műsorában beszélt a melegség genetikájáról. Annyira emlékszem, hogy a meleg emberek kromószómái mások és az anya genetikáján is múlik, hogy meleg lesz-e a gyerek. Kérdem én: ezen egy pszichológus hogyan tud "segíteni"?
2014. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Pszichológiával. :)
2014. júl. 19. 18:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!