Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan lányok és fiúk, akik a saját nemükhöz vonzódnak?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés egész nap frusztrál, mert van egy lány akit szeretek, de ő sajnos a barátnőjét szereti, illetve vonzódik hozzá, mert ő "Biszexuális" Ez egy kicsit zavar, mert ez nem normális dolog szerintem! Vannak ilyen személyek az ellenkező nemből is.. Az ilyen embereket sosem fogom megérteni.. Egy lány, hogy vonzódhat egy másik lányhoz és fiú a másik fiúhoz? :( Ez szerintem egy beteg dolog.. :/ Szerintetek nem az? F

2014. júl. 19. 14:41
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Utolsó válasz normálisan leírta, sajnos nagyon sok ilyen van.

" nem tudom mennyire aktuális még a téma

de azt tudom tanácsolni hogy az előző két

hozzászólót ne nagyon vedd komolyan.. -.-

az elfolytás és a "tudatos" hetero életmód

nem fog sok jóra vezetni.. ez olyan mint egy

nagy bili.. amibe folyamatosan belesz@rsz

aztán egyszer csak borul az egész és te majd

pont alatta állsz.. csak hogy értsd is h mit

értek ezalatt.. elnyomhatod de megszűnni

nem fog.. és hidd el az lesz a legrosszabb

amikor feleséged lesz + gyerekeitek és akkor

jössz rá h nem bírod már elnyomni

magadban az érzéseidet. és akkor bizony

borul az a bizonyos bili.. csak akkor már

nem egyedül állsz alatta hanem a feleséged

és a gyerekeid is.. én azt tanácsolom hogy

éld meg az életet.. tapasztald ki mindkét

oldalt. és amelyik felé kibillen a mérleg

nyelve azt válaszd.. nem lesz könnyű de

hidd el h az elfojtott érzések később csak egy

keserű boldogtalan emberhez vezetnek...

szerintem nincs annál rosszabb mint 40

évesen rájönni hogy elment a fiatalságod

úgy hogy rosszul döntöttél.. egy híres ember

azt mondta egyszer hogy "Még mindig jobb

azt mondani hogy affene ezt nem kellett

volna, mint életed végéhez közeledvén azon

rágódni h mi lett volna ha...." szóval ne

fojts el semmit.. inkább tapasztald ki :))))"


Amúgy kérdező. Te homofób vagy. A válaszolók többsége nem. Mi sem fogunk téged meggyőzni az álláspontunkról ês te sem a miénkről. Még ha fejre állsz akkor se. De ezt a pszichológiás hülyeséget ne terjeszdd, mert magadat fogod leégetni. :) Menj el egy biológia tanárhoz, feldobnád ezzel az elméleteddel a napját. Ritka röhejes gondolatmenet. De provokációnak pont elég. Gratulàlok kérdező! Unalmas életedbe szereztél pár óra izgalmat, ahol egy anonim oldalon ismeretlen emberekkel vitázhatsz! Jó tudom, valaki bélyegejket gyűjt, fut vagy dolgozik... Ezek a dolgok neked unalmasak? Elég gáz vagy. :DD

2014. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts! Attól, hogy te olyan sötét vagy, hogy meg sem próbálod a változás arról nem tehetek... Annak sikerülni fok, aki ezt igazán akarja!
2014. júl. 20. 09:11
 43/49 anonim ***** válasza:
Én egy választ linkeltem be. Aztán leírtam a véleményemet. Provokáció a kérdés, semmi több. Még mindig szánalmas. :)
2014. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
És próbáldd ki kérdező, ha annyira működik! Te is lehetsz meleg csak sokat kell gondolnod rá! És ne aggódj, ha nem akarsz tartósan meleg lenni majd meggondolod magad és újra hetero leszel! (mintha valami ezo tv reklámját hallanám). Röhej ez a kérdés, de egész jól szórakoztam :).
2014. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Simán lehetnék meleg, ha akarnám! :) De miért is lennék az? :)) Szerintem a "Biszexualitás" és a "Homoszexualitás" egy betegség.. Normális ember nem vonzódik a saját neméhez! Hiába is írod, hogy nincs igazam..
2014. júl. 20. 09:49
 46/49 A kérdező kommentje:
2014. júl. 20. 10:57
 47/49 anonim ***** válasza:
Ha a melegség természetes akkor az is hogy nem értem őket..és nem is fogom. Ez nem genetika hanem rossz gyermekkor..vagy a rossz környezet.genetikailag rohadtul az ellenkezo nemhez vonzódunk.
2014. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Evolucios zsakutca a melegseg, az ember elszokott a termeszetes eletmodjatol..korcsosul tehat nem normalis.
2014. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Csak azért jössz ezzel a hülyeséggel hogy lehet rajta változtatni, mert szereted azt a lányt ennyi. Vagy tényleg homofób vagy.
2014. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!