Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eljegyezni a barátnőm, elvenni pláne nem. Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt élünk, mos,főz,takarít,a szex is működik. Kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy házasságot, gyereket szeretnénk mindketten. Az évek alatt átalakult a kapcsolatunk barátsággá extrákkal. Mindkettőnk családja ellenzi a kapcsolatot; az övé azért, mert hosszú ideig nem volt munkahelyem, szerintük naplopó vagyok és csak szórakozom a lányukkal. Az én családom azért ellenzi, mert félnek, hogy nem lesz unokájuk (a barátnőm 30 múlt). A barátnőm komoly külföldi munkalehetőségekről mondott le miattam (velem szeretett volna menni, de én nem beszélek nyelveket és nem akartam, hogy eltartson). Mégsem tudom elképzelni, hogy ő legyen a feleségem. Mit tanácsoltok, hogy mondjam meg neki?
2014. szept. 5. 12:44
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
100%
Mindjárt be hànyok tőled olyan undorító pasi vagy. akkor minek vagy vele csak kihasználod hagyd el az a nő biztos jobbat érdemell te meg mehetsz k*rvàzni
2014. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdésed? Szakíts vele, ha lehet még ma! Költözz el, ennyi. Nem hiszem, hoy barátok fogtok maradni, bár ki tudja, de amit csinálsz vele az gusztustalan és ha egy kicsit is tudsz normálisan gondolkodni, akkor ezt te is érzed. Akarsz másokkal is szexelni, nem akarod őt feleségnek, rendben van, de akkor minél hamarabb szakítanod kell. Már így is túl sokáig raboltad az idejét. Tudod egy férfi, akár 45 éves koráig is szarakodhat a családalapítással, viszont egy nő nem, neki van biológiai órája, ideje lenne lassan gyereket vállalnia, nem 16 éves.
2014. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést. Kár itt finomkodni, tegyél úgy mintha lenne gerinced, és mondd meg neki, hogy csak az idejét pazarolja. Nagyon önző hozzáállás, hogy ezek után még azt is elvárod, hogy a barátság megmaradjon. Amúgy ő is úgy gondolja, hogy a kapcsolatotok barátság extrákkal?
2014. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tényleg csak szórakoztál a lányukkal. Gratulálok!

Mondd meg neki szemtől szembe, hátha letépi a farkadat ugyanazzal a lendülettel, ahogy te pattintottad le őt.

2014. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 csabika1971 ***** válasza:
100%

Várjunk csak. Írtál azóta, hogy válaszoltam. Csak a közérthetőség kedvéért. Te harminc múltál és ő is, de neked ő vette el a szüzességed?

Mit csináltál idáig, komában feküdtél?

Gondolt ezt végig újra, ennyi idősen találtad meg az első nőt, aki takarít, mos, főz rád és még a szexis jó vele. És te eldobnád hátha lesz jobb, szebb, stb?

Mikor eddigi életedben ő az első?

Nem vagyok biztos benne, hogy nyerően gondolkodol.

2014. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Csaba1971, igen, vele voltam először. Mint írtam már, nincs lakásom, a lánynál élek. Ismerkedtem volna előtte is többször, de ahogy megtudták, hogy nincs se lakásom, se kocsim, már nem álltak velem szóba. Volt egy munkatársnőm, aki sokat jelentett, 18 éves volt és azt mondta, hogy neki onnantól kezdődik a férfi, hogyha ő rámutat a kirakatban valamire, a férfi azt rögtön meg is veszi neki. Később elment az éjszakába dolgozni, "pillangónak"... Én segítettem ki pénzzel, ha orvos kellett neki. Meg akartam menteni, de sajnos ahogy bejött a barátnőm a képbe, megszakadt a kapcsolatunk.
2014. szept. 5. 13:12
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem onnantól kezdődik a férfi, hogy bármit megvesz nekem, amit kinézek magamnek, de azért az tényleg túlzás, hogy te 30 évesen semmit nem tudsz felmutatni, semmid nincs, egy szánalmas kitartott vagy. És már előre sejtem, hogy nem fogsz szakítani, mert neked sokkal jobban megéri elviselni a csajodat, mert akkor legalább van fedél a fejed fölött, nem kell albérletet fizetned, stb. Mondjuk azért a barátnőd is észrevehetné, hogy mi a pálya, csak emiatt nem sajnálom őt annyira nagyon.
2014. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mondd meg neki. Jó, ha ő is képben van...
2014. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy csak a szüleimhez tudnék hazamenni. Vagy olyan nőkkel ismerkednék, akiknek van lakásuk. De amíg barátnőmmel élek, addig nem tudok ismerkedni. Vigyem a nőt az ő lakásába? Viszont ha hazamennék, akkor elölről kezdődne minden. Nem kellenék senkinek, mert se lakásom, se kocsim.
2014. szept. 5. 13:20
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma az, hogy 30 évesen te gerincet sem tudsz felmutatni. Nem is értem, hogy a barátnődet ez miért nem zavarja...
2014. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!