Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eljegyezni a barátnőm, elvenni pláne nem. Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt élünk, mos,főz,takarít,a szex is működik. Kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy házasságot, gyereket szeretnénk mindketten. Az évek alatt átalakult a kapcsolatunk barátsággá extrákkal. Mindkettőnk családja ellenzi a kapcsolatot; az övé azért, mert hosszú ideig nem volt munkahelyem, szerintük naplopó vagyok és csak szórakozom a lányukkal. Az én családom azért ellenzi, mert félnek, hogy nem lesz unokájuk (a barátnőm 30 múlt). A barátnőm komoly külföldi munkalehetőségekről mondott le miattam (velem szeretett volna menni, de én nem beszélek nyelveket és nem akartam, hogy eltartson). Mégsem tudom elképzelni, hogy ő legyen a feleségem. Mit tanácsoltok, hogy mondjam meg neki?
2014. szept. 5. 12:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, ez de gerinctelen hozzáállás a részedről.

Igaza van a lány családjának, csak szórakozol vele.


Mielőbb mondd meg, de ezt csak egyenesen, körítés nélkül lehet mondani.


Hadd találjon valakit, aki tényleg szereti és nem kíváncsi másokra.


Ui: minden nő punija ugyanolyan, semmiről nem maradsz le, ha nem próbálsz ki húsz másikat. Viszont eldobni magadtól azt, aki házias, jó vele a szex, miattad lemondott munkalehetőségeket azért, hogy felhúzz más nőket is, ostobaság és gyerekes dolog. Aztán meg egy életen át sajnálod, hogy elszalasztottál egy szuper nőt.

2014. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha elkezdenél felnőttként élni, félretenni, felelősen goldolkodni, nemcsak a máról hanem a holnapról is, és nem csak szegény barátnődön fanyalognál, máris jobb lenne a helyzet.

Szüleid nem neveltek valami életrevalónak, és egyenes jellemnek, az már biztos!

2014. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Erősen úgy érzem, hogy kamu a kérdés. Ennyire nem lehetsz hülye. Van munkád? Azért kapsz valami fizetést és akkor havonta kicsengetsz belőle egy albérletet, meg a rezsit és megveszed magadnak a kaját, amit eddig a nőd vett meg neked, ezt a legtöbb felnőtt ember tudja teljesíteni. Cserébe azt viszel fel magadhoz akit akarsz, önálló életed lesz.
2014. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam gerinctelennek. Vigyázok rá, néha főzök neki, elkísérem mindenhová, családi összejövetelekre mindig meghívom, sokat kirándulunk. Ez szerintem neki is jó. De többet szeretne, azt akarja, hogy eljegyezzem.
2014. szept. 5. 13:26
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ha hazamennék, akkor elölről kezdődne minden. Nem kellenék senkinek, mert se lakásom, se kocsim."


Összegezzük. Ez a lány szóbaállt veled annak ellenére hogy nem volt lakásod és autód, aztán most inkább eldobod, hogy másokkal lehess. De mivel hazaköltözöl, nem fog megint szóbaállni veled senki. Hát kérlek, "ész, hová mész..."

2014. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindent leírtak már előttem, bárcsak lenne kedvem és gyomrom még tovább taglalni, mennyire béna alak vagy.

Az így megspórolt energiáimat inkább arra használom fel, hogy segítsek neked.


[link]

Tessék. Lehet szobát is bérelni.


Ha annyira gerinctelen vagy, hogy nem tudsz szakítani a nőddel sem, akkor add meg az elérhetőségét. Szakítok vele én.


Dugni akarsz másokkal, miután megtörtént a szakítás?

szabadszex.hu

oromlanyok.hu

2014. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 csabika1971 ***** válasza:
91%

Azt hiszem a mai világban Magyarországon nem szégyen az ha valaki még mindig a szülői házban él.

Mert a minimál béres keresetből soha nem fogja futni arra, hogy saját házat vegyél, hisz megélni is elég belőle.

Igaz ami tény az tény a magyar lányok pénzéhesek lettek, de vannak kivételek. És erre éppen a jelenlegi barátnőd a bizonyíték.

Ha ennyire akarsz csajozni, költözz haza a lányoknak meg hazudj, hogy albérletben élsz és oda nem vihetsz senkit. Így egyből hozzá mész, saját életed meg eltitkolod.

De ez nagy álnokság, és így soha nem fogsz olyan nőt találni akit téged magadért szeretne. Mert ez csak úgy lehetséges ha az élet minden napjain magadat adod.

De ezért kihasználni egy nőt?

2014. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Igazából neked egy idősebb nő kellene, egy 60 éves már nem akar gyereket, házasságot. Amit nyújtani tudsz: némi szex, kirándulás, néha főzöl, családi eseményekre is hajlandó vagy odamenni. Hát még jó lenne ha kicsit gyúrnál, ilyesmi és biztos vagyok benne, hogy az idősebb korosztályból lenne olyan aki szívesen kitart téged.
2014. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
A családom rajta poénkodik, hogy nem tud elég jól főzni (édesanyám szakácsnő). És azon is jót derülnek, hogy a barátnőm eljegyzést szeretne. Ha ezek után eljegyezném, rajtam nevetnének.
2014. szept. 5. 13:42
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

A 26-os és a 28-as segítő szándékú hozzászólást különösen ajánlom figyelmedbe! :)

De szerintem nem mersz a barátnőd elé állni és megmondani, hogy "köszi, hogy eddig kosztot és kvártélyt adtál, de annyira megnőtt az egóm neked köszönhetően, hogy mostmár kipróbálnék más nőket is, de azért ugye barik maradunk? Mert nem szeretném, ha ez az őszinte és tiszta barátság megszűnne közöttünk, hiszen ha más nem áll velem szóba, akkor hozzád szeretném majd visszasírni magam."

2014. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!