Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom eljegyezni a barátnőm, elvenni pláne nem. Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt élünk, mos,főz,takarít,a szex is működik. Kapcsolatunk elején beszéltünk róla, hogy házasságot, gyereket szeretnénk mindketten. Az évek alatt átalakult a kapcsolatunk barátsággá extrákkal. Mindkettőnk családja ellenzi a kapcsolatot; az övé azért, mert hosszú ideig nem volt munkahelyem, szerintük naplopó vagyok és csak szórakozom a lányukkal. Az én családom azért ellenzi, mert félnek, hogy nem lesz unokájuk (a barátnőm 30 múlt). A barátnőm komoly külföldi munkalehetőségekről mondott le miattam (velem szeretett volna menni, de én nem beszélek nyelveket és nem akartam, hogy eltartson). Mégsem tudom elképzelni, hogy ő legyen a feleségem. Mit tanácsoltok, hogy mondjam meg neki?
2014. szept. 5. 12:44
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
30-as, a barátnőmnek volt egy olyan megjegyzése, hogy nem akar csak a barátom lenni. Szóval kizárt, hogy barátok legyünk. Ha szakítanék vele, örökre elveszíteném.
2014. szept. 5. 13:49
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Es miért szeretnel vele barátságban maradni? Utana kolcsonkered a kocsit meg a kérót csajozni? Igazabol o tartott el, amig munkanélküli voltal, veled volt, amig egy nőnek sem kellettél 30 éves korodig... Kérlek szépen, csajozz sokat ezutan, de húzz gumit, Nehogy tovabb szórd a magvaid!
2014. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gáz.... amúgy nem tudom, te milyen nőkkel ismerkedtél addig, mert szinte senkinek nincs ebben a korban saját kocsija és saját lakása. DE: igyekszik, kimegy külföldre, és sok olyan meló van, ahova nyelvtudás se kell, csk benyomnak egy gyárba 12órázol, de dől a lé, mert a német becsületes, és fizet. Vagyis lehet, h nem becsületes, de ha nem fizet ki, azzal komoly gondjai akadnak, nem tud vele elszámolni, stb.. Végül h találtál munkahelyet? Szegény lány, nem is értem, h miért van veled... 3o elmúlt, naná h eljegyzést akar!!!!! Nem legozni!!!!


Totál nem értem az efféle férfiakat, de tényleg...

2014. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!