Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan jön nekem a női hisztijeivel. Mit csináljak, hogy végre leálljon ezzel? Az összes csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Teljesen rákattant arra, hogy ha nem mondom el senkinek, hogy van valakim, akkor nem is akarok tőle semmi komolyat. Nem értem miért lényeg neki, hogy a családom és a barátaim tudjanak róla. Fordított esetben engem nem zavarna, hogy eltitkol. Ő meg kiakad ilyen semmi dolgon. Mondtam neki, hogy én ilyen zárkózott vagyok, legyen kicsit toleránsabb. De nem érti. Azt mondja, hogy eddig ő tett meg mindent a kapcsolatunkért és most én jövök. De nekem meg nagyon kellemetlen lenne ez. Ezen kívül az miatt is hisztizik, ha egy neten megismert csajjal meg akarnék inni kettesben vmit. Az a baja, hogy év elején még ezzel a csajjal akartam volna összejönni, csak aztán ő inkább egy helyi pasit választott akivel azóta szakítottak. A csajjal még sosem taliztam élőben, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ezt írtam is neki facebookon, amit a barátnőm meglátott, és ezen szintén kiakadt. Csajok, mire jó ez a sok hiszti ilyen semmi dolgok miatt?

2014. szept. 21. 13:37
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
#17 Az öcsém barátnőjét is utáljak. Nem akarom, hogy vita alkalmával lehordják mindenfélének, és miatta találjanak rajtam fogást.
2014. szept. 21. 14:10
 22/55 anonim ***** válasza:
100%
En a baratnod helyeben nem jarnek veled, ha ennyire feljarsz oldalakra es onnan ismerkedsz es talalkoznal is szemelyesen mas lanyokkal, akkor en ezt nem tiltanam meg neked, hanem otthagynalak. Ha ehhez van kedved akkor csinald azt.
2014. szept. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
42%
Ebben egyet ertek a kerdezovel.Tudom milyen az mikor a csaladtagjaim bantottak a baratnomet!!!NAgy patalia volt,a baratnomet senki sem veheti a szajara!!!!!
2014. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

#22 Csak barátilag ismerkedek. Nem csalnám meg. Habar szerintem ha a pasi lép félre, az elfogadhatóbb, mint a,ikor a csaj. Mert a pasiknak nem kell érzelem a szexhez.

Megegyeztünk, hogy ha nem találkozok onnan senkivel, akkor nincs ezzel problémája. Ha ezt el tudta fogadni, meg egy csomó hasonlót, akkor miért hisztizik azon, hogy nem vállalom fel? Mivel tudnám meggyőzni, hogy ez nem fontos? Szerintem ebből csak ő csinál drámát. Miért nem elég neki az, hogy vele vagyok?

2014. szept. 21. 14:30
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nem lennék veled. Nekem nem tetszik a hozzáállásod, nem értek veled egyet semmiben. Ha a barátnőd ennyire hülye, hogy enged, az az ő baja, de az ilyen nőket csak szánni tudom. Neked meg nem való kapcsolat.
2014. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Hat te beteg vagy, mar ne is haragudj :D
2014. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
#26 ezt kifejtenéd nekem kicsit bővebben?
2014. szept. 21. 15:56
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező kifejtem neked.


Szeretnél hosszútávra tervezni a barátnőddel? Akkor sürgősen tanulj meg kompromisszumokat kötni, és megtanulni, hogy neked is kell beleadni és beáldozni egy kapcsolatba. Nekem volt ilyen barátom mint te. Neki mindent lehetett, ő nem változik, fogadjam el úgy ahogy van DE! nekem kuss a nevem és változzak. Nagyon gyorsan repült. És a barátnőd is kifog dobni, ha nem kezdesz el felnőni egy kapcsolathoz ez most borítékolom neked.Megy úgy egyébként se lesz nagyon semmilyen lány, aki ezt a viselkedést megtűri (ha csak nem találsz valami tipikus áldozat-fajtát). Nem is szereted ezt a lányt, ahogy elnézem.

2014. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én vagyok a barátnő. Amiket leírtam, az szinte szóról szóra ìgy hangzott el. És nem érti, hogy ez miért nem normális viselkedés, miért nem tetszenek ezek, és miért nem tudom elfogadni ezeket a dolgokat. Próbálom normálisan megmagyarázni neki, hogy mi a baj ezzel a viselkedéssel. Erre azt kapom, hogy én tudom már az elejétől, hogy ő ilyen, legyek toleráns, nem tud ezeken változtatni. Csakhogy az elején ilyesmiről nem volt szó. Tudtam pár dolgot, de azt nem mondta, hogy csak nekem kell tennem, hogy működjön a kapcsolat. Nekem sem volt egyszerű a dolog, a szigorú és konzervatív apámnak elmesélni, hogy jön hozzám valaki, akit netről ismerek, nem is láttam még, de ott fog aludni az ő házában. De megtettem, és szerintem jogosan várok el annyit, hogy legalább ne tagadjon le és titkoljon el. Ha meg így van, akkor ne csodálkozzon, ha arra gondolom, hogy csak szórakozni akar, neki kényelmes, hogy vagyok neki, de jó messze.

A csajokkal való találkozásra is azt mondja, hogy fordított esetben neki mindegy lenne, és ez a bizalom jele. Szerintem meg annak a jele, hogy nem érdekli mi van velem, mit csinálok és kivel. Egyéként is könnyű mondogatni, hogy fordított esetben ez lenne meg az lenne, amikor nincs fordított eset. Én is mondhatnám, hogy fordított esetben nem bántanám meg ilyen 'semmi dolgokkal' azt akit szeretek és aki engem szeret.

Mondtam neki, hogy nem fog olyan csajt találni aki ezeket elfogadja, mert ezek a dolgok mindenkinek fontosak szerintem. És a válaszok egyértelműen ezt igazolják.

Nem igaz, hogy annyira nehéz azt mondani otthon mielőtt eljön hozzám, hogy megyek pár napra a barátnőmhöz. És ha vita közben elővesznek, akkor van szája, hogy megvédjen. Felnőtt emberről van szó. Álljon ki az igazáért, saját magáért és ha kell akkor értem is. Vállaljon fel mindenki előtt, és ne rejtegessen, mint valami ciki dolgot. Ha már vagyok neki, írogasson olyanokat csajoknak, hogy ő mennyire kíváncsi rájuk, miközben előttük sem vállal fel.

Tényleg akkora nagy dolgokat kérek? Mert a viselkedése alapján ez derül ki. Ő bármi kért tőlem, mindent megtettem. Ha én kérek vmit, akkor a kifogások jönnek, és fogadjam el...

2014. szept. 21. 17:34
 30/55 A kérdező kommentje:
*ne ìrogasson
2014. szept. 21. 17:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!