Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan jön nekem a női hisztijeivel. Mit csináljak, hogy végre leálljon ezzel? Az összes csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Teljesen rákattant arra, hogy ha nem mondom el senkinek, hogy van valakim, akkor nem is akarok tőle semmi komolyat. Nem értem miért lényeg neki, hogy a családom és a barátaim tudjanak róla. Fordított esetben engem nem zavarna, hogy eltitkol. Ő meg kiakad ilyen semmi dolgon. Mondtam neki, hogy én ilyen zárkózott vagyok, legyen kicsit toleránsabb. De nem érti. Azt mondja, hogy eddig ő tett meg mindent a kapcsolatunkért és most én jövök. De nekem meg nagyon kellemetlen lenne ez. Ezen kívül az miatt is hisztizik, ha egy neten megismert csajjal meg akarnék inni kettesben vmit. Az a baja, hogy év elején még ezzel a csajjal akartam volna összejönni, csak aztán ő inkább egy helyi pasit választott akivel azóta szakítottak. A csajjal még sosem taliztam élőben, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ezt írtam is neki facebookon, amit a barátnőm meglátott, és ezen szintén kiakadt. Csajok, mire jó ez a sok hiszti ilyen semmi dolgok miatt?

2014. szept. 21. 13:37
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%
Most mar akkor tudod, hogy ez nem normalis viselkedes es egyik lany se viselne el ezt. Beszelj vele, hogy valtozzon. En lany vagyok, es en akkor nem vallaltam be a kapcsolatot, ha masik fiu is tetszett es meg nem tudtam kivel jarjak, de aztan az ilyen dolgaimbol az lett, hogy vegul nem jartam azzal a fiuval akit nem vallaltam be, es elmagyaraztam neki, hogy nekem fontos hogy eljarjak csajos bulikra..
2014. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki... már nem nagyon fog változni. Max egy ultimátum. De ha nem jön be akkor add ki az útját mert csak magadtól veszed el az időt és boldogságot.
2014. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem már nincsenek felesleges éveim, hogy kivárjam mire felnő minden szempontból. Úgy gondoltam, hogy ha kellek neki, akkor bizonyítsa be. Ne csak üljön és várja a csodát. Az ilyesmihez 2 ember kell.

Én már változtam sok dologban a kedvéért. Nem hiszem, hogy a "belső hülyeségeken" nem lehet változtatni. Csak elhatározás kérdése. Könnyebb, mintha azt mondanám neki, hogy fogyjon 20 kilót, és gyúrja ki magát.

Valakinek van ötlete, mit mondhatnék még neki, vagy tehetnék annak érdekében, hogy ne legyen kuka az egész kapcsolat?

2014. szept. 21. 18:42
 34/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig akkor ha már nincs időd, akkor ne pazarold, mert egy felnőtt embert ennyire gyökeresen megváltoztatni nem lehet:/

kuka

2014. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Így mindjárt más, akkor nem is támadom tovább a barátod, neked mondom, ha van egy kis eszed, hagyd el, mert így csak sz*rrá vagy alázva. Nem szeret, csak legyél neki, mint 1 biztos pont, de közben azt csinálhasson, amit akar.

Ne csinálj hülyét magadból, lépj ki ebből a kapcsolatból.

25-ös voltam.

2014. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Csak azt hittem, tehetek valamit még, ami nem jutott eszembe. :(
2014. szept. 21. 20:39
 37/55 anonim ***** válasza:
45%

Valaki milyen semlegesen tud kérdést kiírni, egyáltalán nem levágós, h ki írhatta. :D

Egy bajt érzek, h nem igazán semleges a kérdés, sőt úgy van megfogalmazva, h még a kérdés kiírójának legyen gázos, ezért lehettél gyanús, nem? :D


Hátha itt megmondják, h mi a jó, s mi nem az.

2014. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Szerintem probald megerteni a baratodat, beszeljetek meg miert nem akarja hogy tudjanak rolad a szulei, ha nyomos indoka van ra, akkor hallgass ra ez ugyben, o ismeri a szuleit, lehet teged vedd ezzel, nem akar kitenni atrocitasnak. Sok kapcsolat mukodik jol, ahol nem tartjak valamelyik szuleivel a kapcsolatot. Szerintem szeret teged a baratod, beszelgess vele tobbet. Minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek es megeri ezeket megbeszelni.
2014. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

Érthetően fogalmazok. Gáz, amit csinálsz vele, férfi szemmel is gáz!


1. Gáz, hogy nem vállalod a többiek előtt, hogy van barátnőd. Komolytalan az egész. Szégyelled talán? Akkor meg miért jársz vele? Vagy csak kihasználod szépen?


2. Nehogy már csak úgy elhívj egy olyan lányt, akivel még az év elején össze akartál jönni (a mostani barátnőd helyett??), csak úgy poénból. És még meg is írod a másik lánynak, hogy "kíváncsi vagy rá". Több vasat tartasz a tűzben, valljuk meg. De legalább ne iylen pökhendi, pofátlan módon tennéd.


3. Egy nő sem örül neki, ha amolyan "ha nincs ló, jó nekem a szamár is" alapon jöttek össze vele. Férfiak sem örülnének ennek. Még ha így is , legkevésbé sem szabad mutatni a másik felé. Alap.


30 F

2014. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha Te vagy a lány, akkor olvasd úgy... Én lapátra tenném a francba!


30 F

2014. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!