Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan jön nekem a női hisztijeivel. Mit csináljak, hogy végre leálljon ezzel? Az összes csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Teljesen rákattant arra, hogy ha nem mondom el senkinek, hogy van valakim, akkor nem is akarok tőle semmi komolyat. Nem értem miért lényeg neki, hogy a családom és a barátaim tudjanak róla. Fordított esetben engem nem zavarna, hogy eltitkol. Ő meg kiakad ilyen semmi dolgon. Mondtam neki, hogy én ilyen zárkózott vagyok, legyen kicsit toleránsabb. De nem érti. Azt mondja, hogy eddig ő tett meg mindent a kapcsolatunkért és most én jövök. De nekem meg nagyon kellemetlen lenne ez. Ezen kívül az miatt is hisztizik, ha egy neten megismert csajjal meg akarnék inni kettesben vmit. Az a baja, hogy év elején még ezzel a csajjal akartam volna összejönni, csak aztán ő inkább egy helyi pasit választott akivel azóta szakítottak. A csajjal még sosem taliztam élőben, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ezt írtam is neki facebookon, amit a barátnőm meglátott, és ezen szintén kiakadt. Csajok, mire jó ez a sok hiszti ilyen semmi dolgok miatt?

2014. szept. 21. 13:37
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
54%
Te magadról beszélsz e/3-ban? :D Nem skizó ez egy kicsit?
2014. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

39-es:


Ha látnád a két csaj között a különbséget külsőre és belsőre egyaránt, akkor tudnád, h hülye lennék a későbbi csaj után visszamenni a korábbi csajhoz próbálkozni, sokkal jobb most a szamár, mint a ló.

Amúgy egyértelmű lenne, h ez szarul esik mindenkinek.


Igazából csak a családom előtt nem akarom, hülye egy család tömören ennyi.


Ezzel a volt lehetséges csajjal semmi nem lenne, a "kíváncsi lennék rá" szöveget is onnan tudta meg, h megmutattam a levelezésemet vele, Geronazzo Máriára is kíváncsi lennék, a szép arcával együtt. :D Ezt nem gondoltam, h ennyire így kell értelmezni. S ez a találkozás elvi síkon mozgott, ha egyikünk a másik városában van, ami kb. kizárt, én meg nem verek el pénzt egy ilyen tali miatt, főleg, ha csóró vagyok.

2014. szept. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor a Kérdező éppen a lány a kérdésben, aki nem mellesleg E/3-ban beszél saját magáról?

Erre 42-esben megnyilatkozik egy válaszadó, aki E/1-ben beszél, miközben reagál a 39-re. Magyarul akkor 42-ben megnyilatkozott az úriember is? :D


42-re. Magyarázkodásnak tűnik.

Miért nem magyaráztad el értelmesen a lánynak, hogy nem vele van bajod, hanem kimondottan a családoddal? Azért nem mindegy ám... Haverok előtt vállalod a lányt, vagy nem?


Szex fórumokon bohóckodni, meg másik nőre ilyen szinten kíváncsinak lenni: gáz egy kapcsolatban.


Ultra gáz, hogy még mindig "szamárként" hivatkozol a jelenlegi barátnődre.

És az is "fura", hogy a megnyilatkozásodból nyilvánvaló, hogy a jelenlegi nőt csakis azért nem hagyod el tüstént a másikért, mert az jóval kevésbé szép...

2014. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Fenntartom: "Miért nem magyaráztad el értelmesen a lánynak, hogy nem vele van bajod, hanem kimondottan a családoddal? Azért nem mindegy ám... Haverok előtt vállalod a lányt, vagy nem?


Szex fórumokon bohóckodni, meg másik nőre ilyen szinten kíváncsinak lenni: gáz egy kapcsolatban."


Visszavonom:

"Ultra gáz, hogy még mindig "szamárként" hivatkozol a jelenlegi barátnődre.

És az is "fura", hogy a megnyilatkozásodból nyilvánvaló, hogy a jelenlegi nőt csakis azért nem hagyod el tüstént a másikért, mert az jóval kevésbé szép..."

2014. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Nem vagyok skizo. Hol beszélek magamról E/3ban? Az 51%os akiről szó van, az ő nevében próbáltam a kérdést feltenni, azokkal a mondatokkal, amikkel nekem próbálta megmagyarázni azokat a dolgokat, amik engem zavarnak. Aztán később írtam, hogy én vagyok a csaj.

A haverok előtt sem vállal. Ha csak a családjáról lenne szó, azt még talán meg is érteném vmilyen szinten. De itt mindenki másról is szó van.

És amikor a "lónak" írogatott, akkor elfelejtette neki említeni, hogy van már egy szamár helyette. Lehet, hogy a találkozó csak elméleti síkon mozgott, de szerintem ez akkor is lényeges információ lett volna, nehogy a "ló" abban reménykedjen, hogy nemsokára "répát" kap...

Hát igen, elég nagy szamár vagyok... cirkuszban kéne mutogatni.

2014. szept. 24. 18:21
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nyugi, a skizo-t csak képletesen értettem. Kb minden mondatban E/3-ban beszéltél magadról a kiírt kérdésben, csak mondom! :D

De nem lényeg, csak baromi félreérhető.


Na, ne szívd mellre. Nem vagy Te szamár, nyugi! Max kicsit naiv voltál vele, de sebaj.

Ellenben egy tapasztaltabb nő úgy megszívatná a srácot, hogy csak pislogna. Én nem mondom, hogy hisztizne, sőt nem is tenné lapátra azonnal. Csak éppen ettől kezdve elkapálta volna magát a srác egy tapasztalt nőnél és az is elég. :)

Az ilyen kisded játékokat, amiket a srác nyomat, nem díjazzák a rutinosabb nők!

Én arra tippelek, hogy mondjuk egy tapasztaltabb nő ilyenkor rögtön elkezdene nyitni más férfiak felé is. Nem féltékenykedne, nem hisztizne sokat, hanem eljárna társaságba és ismerkedne lazán más férfiakkal is. És ha találna ennél a srácnál komolyabbat, (márpedig találna), akkor a srác csak nézne mint a moziban, hogy hogy lapátra került egy fél pillanat alatt! :D Én kb így látom.


30 F

2014. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem vagyok tapasztalt? Nem írtam életkort.
2014. szept. 24. 19:25
 48/55 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani. REMÉLEM, hogy valami naivitás/tapasztalat hiánya van emögött, nem pedig másnak a hiánya. Legyen ennyi elég.
2014. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
A naivitás megvan. A tapasztalat hiányát megkérdőjelezném. Igaz, hogy nem cserélgettem hetente a pasikat, de nem sok időt töltöttem eddig egyedülállóként.
2014. szept. 24. 19:32
 50/55 anonim ***** válasza:
Ok. Legyen naivitás, mindegy! Nem minősíteni akarok, hanem segíteni és véleményt írni. :) 46-ban leírtam a véleményemet.
2014. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!