Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanában állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanában állandóan jön nekem a női hisztijeivel. Mit csináljak, hogy végre leálljon ezzel? Az összes csaj ilyen?

Figyelt kérdés
Teljesen rákattant arra, hogy ha nem mondom el senkinek, hogy van valakim, akkor nem is akarok tőle semmi komolyat. Nem értem miért lényeg neki, hogy a családom és a barátaim tudjanak róla. Fordított esetben engem nem zavarna, hogy eltitkol. Ő meg kiakad ilyen semmi dolgon. Mondtam neki, hogy én ilyen zárkózott vagyok, legyen kicsit toleránsabb. De nem érti. Azt mondja, hogy eddig ő tett meg mindent a kapcsolatunkért és most én jövök. De nekem meg nagyon kellemetlen lenne ez. Ezen kívül az miatt is hisztizik, ha egy neten megismert csajjal meg akarnék inni kettesben vmit. Az a baja, hogy év elején még ezzel a csajjal akartam volna összejönni, csak aztán ő inkább egy helyi pasit választott akivel azóta szakítottak. A csajjal még sosem taliztam élőben, de nagyon kíváncsi vagyok rá, ezt írtam is neki facebookon, amit a barátnőm meglátott, és ezen szintén kiakadt. Csajok, mire jó ez a sok hiszti ilyen semmi dolgok miatt?

2014. szept. 21. 13:37
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

A véleményt köszi.

Nem akarok senkit megszívatni, nem hiszem, hogy azt az eredményt hozná, amit én szeretnék.

Hisztizni sem szoktam, a kérdésben csak azért írtam, mert akkor hátha többen elolvassák, és talán írnak vmi használhatót.

A laza ismerkedésből a legritkábban szokott komoly dolog kialakulni. Tudnék mást találni, de én olyan vagyok, hogy az első nehézségeknél nem adom fel a dolgot és keresek mást, hanem próbálok javítani amin lehet.

De most megtanultam, hogy csak annyit adjak, amennyit kapok. Eddig 200%ot beleadtam, erőmön felül. Most kissé visszavettem a dolgokból. Meglátjuk mi lesz az eredmény...

2014. szept. 24. 19:55
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok senkit megszívatni, nem hiszem, hogy azt az eredményt hozná, amit én szeretnék."

- Ez nem olyan szívatás, hogy te gonosz vagy vele. Ez olyan szívatás, hogyha magára húzta, akkor takarózzon is vele...Viselje a következményeit.

Kérdés, hogy milyen eredményt szeretnél. Amennyiben romantikus illúzióid vannak, sztem semmi sem hozná az általad várt eredményt!


"A laza ismerkedésből a legritkábban szokott komoly dolog kialakulni."

-Ebben nem lennék olyan biztos.


"Tudnék mást találni, de én olyan vagyok, hogy az első nehézségeknél nem adom fel a dolgot és keresek mást, hanem próbálok javítani amin lehet."

-Ez szép tőled, kérdés, ki dönti el, hogy min lehet javítani....


"De most megtanultam, hogy csak annyit adjak, amennyit kapok. Eddig 200%ot beleadtam, erőmön felül. Most kissé visszavettem a dolgokból. Meglátjuk mi lesz az eredmény..."

- Sztem nem szabad 200% ot beleadni. Gyakran kérdezik, hogy "mi volt a baj, hiszen én MINDENT MEGTETTEM?" A válasz az, hogy éppen ez volt a baj...

Max ha a másik nagyon rászolgált, akkor én is mindent megteszek, de olyanból nem sok van egy életben.

2014. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Ha valaki másnak kéne tanácsot adnom hasonló helyzetben, biztos én is ilyeneket írnék. Sok igazság van a válaszokban. Vannak romantikus illúzióim sajnos... Lehet, hogy túl sok csajos filmet néztem.

Szerintem hülyeség másokkal ismerkedni csak azért, hogy vkit féltékennyé tegyek. És ameddig ő érdekel, addig úgysem tudnék semmi komolyat mással. Lazát meg főleg nem.

Ha vki meg akar változni, akkor meg tud. Ez csak elhatározás kérdése. Ha nem akar, akkor nem is fog. Mindenki saját maga dönti el, hogy tud és akar-e azokon a dolgokon javítani, ami a másikat zavarja. Ha valakiért érdemes változni, akkor én is megteszem amit tudok.

Na igen, a mindent megtettem hibába estem sajnos. De most fordult elő utoljára. Ezentúl odafigyelek erre nagyon.

2014. szept. 24. 23:10
 54/55 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki másnak kéne tanácsot adnom hasonló helyzetben, biztos én is ilyeneket írnék. Sok igazság van a válaszokban."

-Jogos.

"Vannak romantikus illúzióim sajnos... Lehet, hogy túl sok csajos filmet néztem."


- Biztos.


"Szerintem hülyeség másokkal ismerkedni csak azért, hogy vkit féltékennyé tegyek."

-Itt valamit nagyon félreértettél. Én nagyon nem ezt mondtam. Csak azért ne is...


"Ha vki meg akar változni, akkor meg tud. Ez csak elhatározás kérdése. Ha nem akar, akkor nem is fog. Mindenki saját maga dönti el, hogy tud és akar-e azokon a dolgokon javítani, ami a másikat zavarja."

-Ez még viccnek is rossz. Tényleg túl sok romantikus filmet néztél.


Csak hajrá: "Akik méltatlanul bánnak a nőkkel, azok kapják tőlük a legtöbb gyöngédséget. A nők született gyávák és zsarnokok és azokkal a legkomiszabbak, akik a legalázatosabban viselkednek velük." (William Makepeace Thackeray: A hiúság vására)


Akkor döntsd el, hogy most nálad mi van és mennyire értelmes...

2014. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

A romantikus filmek negatív hatása. Be kéne tiltani őket. :)

De nem hiszem, hogy túl nagy igényeim lennének. Csak egy normális stabil kapcsolatot szeretnék, ahol nem néznek hülyének, nem vernek át, és nem jön képbe senki harmadik. Ahol úgy mennek a dolgok, ahogy kell. Semmi extra nincs ebben szerintem.


Az idézet tökéletes. A nők tényleg ilyenek.

2014. szept. 24. 23:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!