Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőmet megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmet megbántottam egy olyan kérdéssel amit a csajok amúgy sem szeretnek és ő különösen érzékeny rá (testsúly)

Figyelt kérdés
Nem dagi meg semmi ilyesmi. Kicsit hízott és én rákérdeztem. Hiba volt. A gond az, hogy nem először bántottam meg vele úgy, hogy észre se vettem. És a legutóbbi alkalommal eléggé kiborult. Most elvesztette a bizalmát afelől, hogy valóban tetszik e nekem. Hogyan bizonyíthatnám be neki hogy még mindig nagyon tetszik és szeretem őt?
2010. jan. 24. 21:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd rá, kiheveri ebben az esetben azért egyáltalán nem volt bunkó dolog, én sokkal durvábbra gondoltam. Ha annyira sovány lennék, hogy gyógyszert kelljen szednem és kórházban feküdnék miatta akkor szabályosan bóknak venném, hogy valaki változást lát.
2010. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
áh ne aggódj ,mivel az állapota végett kérdezted meg,ez bocsánatos bűn, mond el neki h csak azét kérdezted meg tőle mert sokkal formásabb lett és jobban tetszik neked vagy iesmi :)
2010. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Hát nem rossz ötlet:P :D

De ez nem mostani időszak hanem kb 1 év.

1 éve lehetett hogy kórházba volt. És hát már egy ideje nem sovány csak most még szedett fel rá. Majd virággal indítok :)

2010. jan. 24. 21:55
 14/40 A kérdező kommentje:

Jó hír hogy mindketten szeretjük egymást :)

És abban is igaza van hogy ő sose bántott meg és ha rossz kedve van akkor is próbálja nem rajtam levezetni...szóval ő figyelmes :)Nekem ebben javulnom kell még

2010. jan. 24. 22:01
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal előtte! De tényleg! Hatalmas erő kelhetett,hogy legyőzze a betegségét:).

Máskor 2-szer is gondold meg, hogy mit milyen formában mondassz:)! De biztos megbocsát, hiszen ha már volt ilyen, lassan szegény hozzászokik, hogy nem jól fogalmazod meg a bókjaid:).

2010. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

"Volt, hogy nagyon sovány volt...kórházban is volt emiatt :( És most kell szednie valami gyógyszert is és lehet,hogy azért is hízik meg valószínű azért is mert nem akar olyan sovány lenni újra."


Akkor bizony hülye vagy, hogy megemlíted a súlyát. És dicsérd meg, hogy milyen jól néz ki. De ne túl feltűnően, mert érzi ám, hogy mikor jön valami spontán, és mikor szánalomból, amiért megbántottad...

2010. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindent megteszek hogy elfelejtse:)
2010. jan. 25. 15:02
 18/40 A kérdező kommentje:
Na megbeszéltük a dolgot :) Persze lettek következményei...Ott tartunk hogy még fürdőruhába se nagyon lesz előttem :( Ha erre a problémára tudnátok tanácsot adni akkor azt megköszönném :)
2010. jan. 26. 19:28
 19/40 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt a kerdest.

21L

2010. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Biztos jó ötlet ez? :)

És ha kiborul mert kibeszélem itt a dolgainkat?

2010. jan. 26. 19:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!