Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőmet megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmet megbántottam egy olyan kérdéssel amit a csajok amúgy sem szeretnek és ő különösen érzékeny rá (testsúly)

Figyelt kérdés
Nem dagi meg semmi ilyesmi. Kicsit hízott és én rákérdeztem. Hiba volt. A gond az, hogy nem először bántottam meg vele úgy, hogy észre se vettem. És a legutóbbi alkalommal eléggé kiborult. Most elvesztette a bizalmát afelől, hogy valóban tetszik e nekem. Hogyan bizonyíthatnám be neki hogy még mindig nagyon tetszik és szeretem őt?
2010. jan. 24. 21:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszúl esik ez egy lánynak... :( Életkor és testtömeg, én már tapasztalatból tudom, hogy ilyet egyszerűen NEM illik kérdezni! :( Őszintén meg kell bánnod, amit tettél és engeszteld ki. Mert ez tényleg nagyon durva, sértő kérdés egy lánynak, hidd el, még jobban is mint gondolnád! :(
2010. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Mostmár tudom hogy ez nagyon sértő! Azt sajnálom hogy erre így kellett rájönnöm :( De végülis ha belegondolok még jól jártam...:) Szerencsés vagyok hogy ennyire szeret :D Vettem már virágot:) Szerintem látja rajtam hogy bánom az egész dolgot. Lehet hogy csak az idő múlása segít a dolgon?
2010. jan. 26. 20:22
 23/40 anonim ***** válasza:
50%

Bocsánatot kértél nem? Akkor?! Mi a f*szt vár/vársz magadtól. Tipikus papucs vagy szerintem, ha itt sírdogálsz.

Ha meg rinyál,akkor hagyd a kocát,

1. nem is szereted(mivel többször bas*tattad)

2. Ő nem szeret,mert rinyál


Á utálom, az ilyet!

2010. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De nincs igazad :) És ha utálod ezt akkor nem kötelező írnod :) De ahogy érzed
2010. jan. 26. 20:29
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

20:22


De jó neked, hogy az a lány ennyire szeret! :) Amúgy fel a fejjel, tuti, hogy ki fogtok békülni, csak idő és törődés kell neki. :) Amúgy egy javaslat: ezek után ezt szerintem ne kérdezd meg a test tömegett, valamint az életkort(de azt biztosan úgy is tudod), hidd el, ha nem követsz el több ilyen hibát(amit ajánlatos megfogadnod), észre fogja venni, hogy törődsz vele, valamint hogy igyekszel nem megbántani. :) Ha a lány tudja, hogy az a fiú, aki nagyon szereti odafigyel rá, hidd el, nagyon kelemes érzés neki! :D

2010. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

:D Köszi szépen:)Hát mostmár odafigyelek minden szavamra:D

De amúgy már kibékültünk :) Csak hát ugye a következmény...de szerintem az majd az idő múlásával eltűnik. Legalábbis nagyon remélem

2010. jan. 26. 20:35
 27/40 anonim ***** válasza:

20:35


Akkor jó, ha kibékültetek! :) További boldogságot a csajhoz! :D

2010. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D Szerintem meglesz :P
2010. jan. 26. 20:48
 29/40 A kérdező kommentje:
20:26-nak még annyi, hogy amíg én nem sértegetem a barátod/barátnőd addig te se az enyémet! Meg van a véleményem rólad...
2010. jan. 26. 20:51
 30/40 anonim válasza:
Én kipróbálnám ami tesómnak bejött( nem dagi a csaj csak meg hízott egy picit):Becsöngetett hozzájuk,letérdelt az ajtó előtt egy szál rózsával . A csaj nem tudott mást tenni, csak nevetett és megbocsátott.
2010. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!