Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Barátnőmet megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátnőmet megbántottam egy olyan kérdéssel amit a csajok amúgy sem szeretnek és ő különösen érzékeny rá (testsúly)

Figyelt kérdés
Nem dagi meg semmi ilyesmi. Kicsit hízott és én rákérdeztem. Hiba volt. A gond az, hogy nem először bántottam meg vele úgy, hogy észre se vettem. És a legutóbbi alkalommal eléggé kiborult. Most elvesztette a bizalmát afelől, hogy valóban tetszik e nekem. Hogyan bizonyíthatnám be neki hogy még mindig nagyon tetszik és szeretem őt?
2010. jan. 24. 21:33
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Ez jó :D Csak a virágot már ellőttem :) Meg hát ugye már nem az a probléma hogy haragszik:) De köszi szépen a tanácsot!
2010. jan. 26. 20:55
 32/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne is foglalkozz azzal, aki sértegette a Te barátnődet, valamint azzal se, aki azt mondta hogy "gyerek vagy még a nőkhöz"! :) Hisz nem is ismernek téged, csak dobálóznak a negatív jelzőkkel, fölöslegesen! Csak azzal törödj, hogy szerencsédre van egy téged igencsak szerető lány, akit Te viszont tudsz szeretni! =)

2010. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Szia! Nem foglalkozok velük :D De azért szó nélkül se hagyhatom:) Jól esett a kommented! Köszi szépen:)
2010. jan. 26. 21:05
 34/40 anonim ***** válasza:

Akkor is PAPUCS vagy!:D

Totál leszűrődik. Csak azért mondom,mert voltam ebben a szituban. Mindenesetre sok szerencsét a hölgyhöz. Jó,ha 2 ember szereti egymást.

2010. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Nem nagyon érdekel hogy mi vagyok vagy minek tartanak :) Nekem más fontosabb :)
2010. jan. 26. 21:26
 36/40 A kérdező kommentje:
Egyébként mitől tartasz "papucsnak"?
2010. jan. 26. 21:34
 37/40 anonim ***** válasza:

21:34


Ugyan már, nem mindegy hogy miért és mit gondol rólad? :D Ahogy írtad, neked mással kell törődnöd. :)

2010. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Ja csak azért érdekelne mitől lesz egy ember úgynevezett "papucs"

Amúgy szerintem baromság :)

2010. jan. 26. 21:59
 39/40 anonim válasza:
én ha ilyet mondtam volna (sőt már mondtam is) és tényleg úgy is gondolnám, kicsit poénosra fognám és kész, mert végülis véleményem attól még lehet...
2010. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
born to be a troll:D
2012. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!