Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Hát persze. Tudod mit?:) Igazad van: minden férfi csaló. Na most boldog vagy? Ezt akartad hallani, nem?:)) Biztos a barátom is csal, persze, minden férfi biológiailag csaló;)) Szóval nyugodtan dugd csak meg a csajt, hajrá!:))) Ezt akartad hallani, úgyhogy most megkaptad a várva várt választ!:D Sok boldogságot!
2010. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
Én ismerem a körülményeket és hidd el mindig jöttek az utamba a lehetőségek és derültek ki a dolgok,nem voltál ebben benne nem értheted.Mint felebarátod arra kérlek ne tedd meg!!!:(Az életben vannak kísértések,próbatételek,de ellen kell állni!
2010. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:
23:15 Nem nem ezt akartam hallani, nem minden férfi csaló, csak azt mondom neked, hogy nem tudhatod biztosra hogy minden kiderült a barátodról.
2010. febr. 11. 23:19
 54/81 A kérdező kommentje:

második 23:15-ös

Igen, azon vagyok, hogy ellenálljak legalább 10 alkalom, volt hogy simán megdughattam volna de ellenálltam, (vagy ő állt ellen) Gondolkoztam azon is, hogy kirugum ( a báromba dolgozik) de ez aljas dolog lenne részemről.

2010. febr. 11. 23:22
 55/81 anonim ***** válasza:

Jaj ne tagadd már le:)

Annyira egyértelmű, hogy csak megerősítésért jöttél erre az oldalra, meg 1-2 hasznos sztoriért max.

És ne mondj ellent magadnak. Az egiyk válaszoló írta, hogy a férfiak biológiailag csalók.Lehet nem szó szerint így, de teljesen ez volt a lényege. És te meg írtad, hogy mennyire igaza van. Oldalakon keresztül bizonygatod, hogy a lányok biztos nem tudnak dolgokat a férjükről/barátjukról és hogy a férfiak ilyenek és milyen rengeteg férfi csinálta ezt, nem te lennél az első stb.

Ne tagadd le legalább.

Figyelj, hagyjuk ezt most abba, oké? Szerintem tudod, hogy mi lenne a helyes, hogy mit kéne tenned. LEgalább is tudnod kéne, elvileg felnőtt férfi vagy, nem? Én meg csak egy kislány. Úgyhogy megyek és megkérdezem a barátomat, hogy mit nem tudok róla;)

Mellesleg: lehet te sem tudsz sok mindent a feleségedről. LEhet ő is csal már x éve, nem gondolod?:D Látod-látod... ezért mondtam abban a bizonyos válaszomban, hogy KOMMUNIKÁCIÓ. Mert akkor ez az egész kérdés nem lenne feltéve:)

2010. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
Nem mondok ellent magamnak. Írtam, hogy legalább 10 alkalom volt mikor megdughattam volna Szerinted mért nem tettem meg? Nem megerősítésért jöttem. Össze vagyok zavarodva. Igen felnőtt férfi vagyok tudom mi lenne a helyes, de sokszor nem a helyes úton járunk xy dolgok miatt. Persze lehet a feleségem is meg csal, az is lehet hogy lelkiismeret nélkül teszi. Igazad van nem tudhatom.
2010. febr. 11. 23:33
 57/81 A kérdező kommentje:
És persze abban is igazad van, hogy fontos a kommunikáció, lehet, hogy te most megkérdezed a barátodat, hogy mit nem mondott el neked/mit nem tudsz róla, de ő hazudni fog ha eddig nem mondta el.
2010. febr. 11. 23:36
 58/81 anonim ***** válasza:
Nem-nem:)
2010. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

Mielőtt megtennéd, képzelj el két jövőképet:


1. Megcsalod a feleséged. Kiderül. Elváltok. Viszi a vagyont, a gyereket, lakást és amit ki tud sajtolni belőled. Te egyedül maradsz, a lány a barátjával. Kezdheted újra az életed. (Külön vitatéma lehetne, hogy ez jó vagy rossz)


2. Nem csalod meg. Soha. De a vágy örökké benned motoszkál. Milyen lett volna? Elszalasztottam a nagy lehetőséget? Pedig talán sosem derült volna ki...


Próbáld beleélni magad mindkét szituációba, de úgy igazán.

Melyik állapot elviselhetőbb? Mit tudsz jobban feldolgozni?


Lehetne még pár variáció de szerintem ez a 2 a váza minden további sztorinak.

2010. febr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon értelmes dolog... Egy ennyi idős ember, és nem nőtt be a feje lágya... Az ilyen IQ-s versenyzők miatt, akiknek egy nő nem elég, nem lesz soha barátnőm... 20 éves fiú vagyok, és, ha lenne barátnőm, soha nem csalnám meg. Soha. Hogy honnan tudom? Én vagyok az erkölcs mintapéldánya, mellesleg a szivem választottja, aki engem úgy szeret, ahogy én őt, minden örömet megérdemel. Épp ezért nem kellek a nőknek. Mert az tény, valljuk be őszintén, hogy nem ez kell (legalábbis a többségnek).

De komolyan mondom... Szereti a családját, és ezen jár az esze. Ez az ember egy hatalmas hímvessző...

Ennyi tartás nincs az emberekben. Ha tudnátok, milyen ténylegesen nélkülözni akár egy életen át azokat az élvezeteket(itt nem a szexre gondolok, hanem a szórakozás bizonyos formáira), melyek nélkül egyesek olykor egy hetet sem bírnak ki. Lehet azzal jönni, hogy az ember mindig ilyen volt, meg mégis állat, de jusson már eszébe annak a sok IQ-bajnoknak, hogy ez a "rohadt" faj azzal emelkedett ki a többi közül, hogy megnőtt az a "hólyag" a nyakán. Néha értelmes lényként is lehetne viselkedni, ne ösztönlényként. Mit kapnál attól a 18 éves csajtól? Ha ennyire viszket ágyék-tájott, akkor menj, és intézd el a feleségeddel, vagy hagyatkozz a csuklómunkára... Szánalmas...


Vagy tedd meg, és szenvedj! Szerinted mi lenne, ha megcsalnád? A kérdésedből is látszik, hogy érzelmileg labilis vagy... A lelkifurdalásod szépen megenné a lelked, a házasságod... És később újból-újból megcsalnád a nejed.

És azzal takarózol, hogy más is megteszi. És aki nem? Én például nem tenném, és hiszek azoknak, akik azt írják, hogy nem tennék meg.

De áruld csak el a családod! Ajánlom figyelmedbe A keresztapa filmeket! Tanulhatnál kicsit a család fontosságáról.


Nyugodtan le lehet pontozni, de a bögyömben vannak ezek a "virgonc középkorú férfiak"!

2010. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!