Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:

11:13

"Te meg kérdező remélem megdugtad már!? S ha nem hát csak akkor tedd ha 2hét múlva nem tör rád a lelkiismeret hogy elsírd neki."

Ezért nem dugtam meg :D

2010. febr. 12. 13:24
 72/81 A kérdező kommentje:

11:36

Amit írsz az mind igaz. Sőt eltaláltad a problémámat. A VÁLTOZATOSSÁG ez hiányzik a mi kapcsolatunkba. 12 éves házasok vagyunk, az első 4 év nagyon jó volt a feleségemmel minden téren (szexet is beleértve). De az utóbbi 8 évben csak a panaszkodását hallgatom, nem hajlandó társaságba járni, boltba se, meg úgy sehova, szexhez nincs kedve, mire ráveszem nekem megy el a kedvem, ha pedig van kedve csak fekszik az ágyban mint egy fadarab. 8 éve próbálok neki segíteni, beszélek vele, hogy mit csináljunk másképp, de olyan mint a falra hányt borsó.

2010. febr. 12. 13:29
 73/81 A kérdező kommentje:

13:03

Nem akarok gerinctelen lenni, ezért nem csaltam meg eddig. De már lassan nem bírom megállni, hogy ne tegyem meg, mert 8 éve nem volt köztünk egy jó szex.

2010. febr. 12. 13:34
 74/81 anonim ***** válasza:
100%

A 13:20-as kommentedhez ajánlom Zorán egyik számát: A szerelemnek múlnia kell.

Ha elmúlt, akkor, lehet, hogy nem ma, de 10 év múlva, mikor a lány 28 évesen rájön, hogy rád pazarolta az életét, és szeretne valami mást, egy olyan embert, akivel normálisan tud családot alapítani, stb. Te, Kedves kérdező, pedig ottmaradsz egyedül, majdnem 50 évesen, és nem fogsz kelleni a kutyának sem.

Mellesleg ne hidd, hogy olyan labilis vagyok,mellesleg az én ismerettségi körömben pedig sokkal erkölcsösebb nők élnek, mint te azt hinnéd.


Üdvözlettel:

"Az a válaszoló, akiről azt hiszitek, hogy akkora szarvasmarha, hogy majd megcsalja a felesége, és emiatt felköti magát az első fára..."

2010. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

11:36-os vagyok!


Semmi baj, akkor ebben az esetben légy férfi és játsz nyilt lapokkal, ne legyen hazugság! Mondd el neki utoljára, hogy te próbáltál már vele beszélni többször, hogy min kellene változtatnotok, de te egyedül ehhez kevés vagy és neki is segiteni kellene, hogy a hátralevő életeteket boldgogságban töltsétek! Oszd meg vele finoman azt, amit itt nekünk leirsz, (mi csak idegenek vagyunk számotokra, mármint a válaszolók), de ti sokkal jobban látjátok belülről a helyzetet, hogy menthető-e a dolog még! Elmondod neki, hogy többszöri beszélgetés után sem vettél észre semmi változást és belefáradtál! Utána tisztázod vele, hogy van egy másik lány, akit nagyon kivánatosnak vélsz és hogy már sokáig tűrtőztetted magad, hogy ne legyen vele semmi Miattad!!! "Én tiszteletben tartalak téged, de nekem is vannak igényeim és, ha ezeket az egyszerű dolgokat nem kapom meg tőled, akkor mondd meg, hogy kitől fogom? Kérdezd meg tőle, hogy azt akarja-e, hogy egy másik nő karjaiban köss ki?! Mondd el neki, hogy mennyire szereted, de te ezt már nem fogod sokáig birni, szóval most utoljára megpróbáltok ezen változtatni vagy...'"


Hidd el, ha szépen adod elő neki, hogy te még tényleg szereted őt és nem akarod elvesziteni és felhozod ezt a lány témát, biztos vagyok benne, hogy nem fog neki örülni, sőt fel lesz háborodva, DE, ha segitesz neki és megmagyarázol mindent, akkor idővel megnyugszik és szépen lassan te magad fogod érzékelni a változást! Ha velem történne ez és a férjem igy adja elő a dolgokat, ahogy én most irom neked, akkor biztosan mindent megtennék, hogy ne kelljen máshoz menni és újra megpróbálnék az a nő lenni, akit ő elvett annak idején! Hiszen, akkor te őszinte voltál vele és megosztottad vele a problémád! ezt mindenkinek értékelnie kellene és akkor még az is ott van, hogy nem tettél semmit, csak fejben játszottad le a dolgokat!


Választási lehetőségünk mindig van!!!

2010. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
ne légy mocsok!
2010. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

Először is, nő vagyok.

Elolvastam amiket írtál, amiket válaszoltak, és ahogy reagáltál: hidd el, hiába gondolod azt, hogy mindenki megcsalja a párját, és kérlek ne jöjj azzal, hogy biztos az enyém is; csak nem tudom, ez nem igaz, NEM mindenki, és te ezzel, hogy konkrétan már eldönötted a mocskos féreg kategóriába tartozol, és teljes szívemböl megvetettelek.

De, mikor irtad, hogy mi van, hogy 8 éve csak fekszik alattad, kicsit, egészen kicsit talán megértem. Azt,hogy nehezen állsz ellent.

De meg kell tenned. Egyszerűen nem tudhatod, hogy kiderül-e, az esetek többségében ki, főleg, ha lelkis vagy, ez garantált szinte...

Ér neked egy jó dugás annyit, hogy porig alázd a nőt, akit állítóla szeretsz? Hiszen, ez egy ószite kapscoalt kell, hogy legyen, hogyan tudnál utána tükörbe nézni? Nehéz lenne leírni egy nőnek a fájdalmát, akit megcsaltak. Mindenki irja, hogy majd viszi a gyerekeket, meg a pénzt, szerintem elég szánalmas, hogy ez lenne a angyobb baj...

Talán évekre tönkretennéd, nekem már az sok volt, ahogy olvastam a kommenteket... Nem szeretheted, ha ezt meg tennéd vele, talán még magadat is becsapod? Nézz magadba, és gondolkodj el rajta, hogy tényleg szereted-e? Ha igen, akkor soha nem tehetsz ilyet. Minden esküd megszeged, minden eggyütt töltött pillantotokat megbecsteleníted, minden további évet semmissé teszel, és nem hiszem el, hogy egyszer jutna eszedbe miközben dugod azt a kis fruskát, hogy éppen most dobsz el mindent. A saját magadnak (és persze feleségednek) adott szavad nem számít? Az Örök Húség, tudod...


Ha arra jutottál szereted, mutasd meg neki ezt a kérdést. Biztosan kiborul. De láthatja végre, hogy valami gond van, és illene neki is váloztatni! Ez nem jogosit fel téged arra, hogy iylet tegyél vele, de ha te sem vagy boldog, amit neked irtam érvényes rá is: boldoggá kellene, hogy tegyen téged. De ha megcsalod, ennek az esélyét is elveszted.

2010. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

Már leírtam tegnap a véleményemet erről az egészről, de kíváncsi voltam, s ma visszajöttem újra. Végigolvastam a hozzászólásokat ismét, s a hozzáfűznivalóm nem sokat változaott..

Ha problémák vannak otthon, s nem vagy boldog.. beszéld meg a feleségeddel.. mondd el neki, hogy ha nem tudtok változtatni, mással próbálod meg..

Így még mindig tisztességes.. megadod neki a lehetőséget egyrészt a változtatásra, másrészt, ha nem akarja, eldöntheti, hogy marad-e veled a továbbiakban annak ellenére, hogy te mással is találkozgatsz. Ha nem mondod el és megteszed.. tegyük fel, valóban nem derül ki.. de örökké bántani fog téged.. ha pedig kiderül, tudod, hogy mi mindent veszítesz.

Az, hogy veled maradna, ill. együtt maradnál a lánnyal, azért butaság, mert valószínűleg az évek elteltével abban az új kapcsolatban is rengeteg dolog változni fog a kezdetiekhez képest.

Azzal ne vígasztald magad, hogy nem te lennél a legnagyobb bunkó a világon, mert más is megteszi.. Csak mert más erkölcstelen, lop vagy öl.. te még nem kell, hogy megtedd. Ez nem enyhítő körülmény, te is tudod.

És igen.. én is azok közül az emberek közül vagyok való, akik ha kapcsolatban vannak, nem csalják meg a párjukat. És az csak egy dolog, hogy ha szerelmes vagyok gondolni sem gondolok másra.. ahogyan az is, ha már nem vagyok, de együtt vagyunk, akkor ennyi tiszteletet megérdemel.. Ha nem kell a másik -teljesen mindegy, hogy miért.. mert már nem tetszik, nem szeretem, nem vonzódom hozzá, stb..- akkor nem becsapom, hanem kiszállok.

És csak mert engem megcsaltak, bosszúból nem csalok vissza.. egyrészt ettől nekem nem lesz könnyebb, nem fog kevésbé fájni.. másrészt, ha amúgy is elhagyom a párom a megcsalás ténye miatt, akkor nem teljesen mindegy?

Ha azért jöttél ide kérdezni, hogy informálódj mások hogyan állnak a témához, akkor szerintem már tudsz következtetést levonni..

Innentől a te dolgod, hogy hogyan lépsz tovább, ami másra nem tartozik, pláne nem ránk. Ezért szerintem ne is mérgesítsd tovább ezzel a helyzetet.

2010. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
51%
Hát erre azt kell válaszolni:Á!Méghogy én!Sosem!De jön a sátán egy mosolygós arcú,szép mellű, illatozó puncival megáldott idegenként és rám száll!Egy darabig persze ellent mondok saját jól felfogott érdekemben,de aztán egy csók és ott van szemben a punci nedvesen,vágyakozva!Biztos hogy nem hagyom ki,az már másik dolog,hogy nem keresem ezt!
2010. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Kiváncsi lennék mire jutottál? esetleg már meg is történt a dolog? vagy tisztességes voltál és nem csináltad?

2010. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!