Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:

De álszentek vagytok csajok,a megcsalásról ti is tehettek,sajnos ez az igazság(elhíztok,meghíztok,a pasi fogadjon el így is duma,nincs kedvetek a szexhez,nem öltözködtök csinosan,hajatok ronda levágatjátok,nem ápoljátok magatok,nem jártok edzeni kozmetikushoz).Ne csodálkozzatok tessék maximumot nyújtani egy kapcsolatban,de nekünk is férfiaknak természetesen.

Én azt mondom,hogy ha otthon megkapok mindent akkor nem megyek máshoz,ennyi és pont.Én például megkapok mindent a csajomtól,minden elvárásomnak megfelel és akkor miér csalnám meg.De az előző csajomat megcsaltam többször is mert nem nyújtotta azt amit elvártam volna(csinosság maximálisan,edzés,egészségesen enni,ribancosan öltözködni,jah és a szexhez mindig fáradt),nah ott sokkaltam be,1,5 év után. De a mostani csajom egy belevaló bevállalós nő,nem rinyál,mint a mai csajok 98%-a.

Kérdező én megértelek,sőt sokáig bírtad,én már elváltam régen,és a csinosabbal lennék,lehet bunkó vagyok most de ez van.

Ha a munkahelyeden nem nyújtasz maximumot akkor ugye kirúgnak titeket is,vagy ha a céged nem azt adja amit kellene akkor eltűnnek a vevők,nah ugye.

Ezeken tessék gondolkodni mielőtt a kérdezőt bántjátok.


23F

2011. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!