Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:

22:42

Akkor repülne. És visszacsalnám. Ennyi. Nem vagyok az a fajta nő, akinek be lehet adni, hogy biológia blablabla és eltárném, hogy megcsaljanak. Főleg, hogy a kedvenc területeim közé tartozik a biológia;) Sőőt, most kapaszkodj meg! ISmerek egy biológus pasit, és SOHA nem tett/tenne ilyen azzal, akit szeret. És ő jóval tájékozottabb biosz téren mint ti együtt véve ezen az oldalon:)

2010. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

Jó hányást.:D

Figyelj két ember sem egyforma.. akkor örülj neki (ha azt állítod) hogy te ilyen erős jellem vagy és veled ilyen nem fordulna elő. De azért ne tegyél úgy mintha én lennék a világ legmocskosabb embere.. Ha be hánysz tőlem: akkor mit csinálsz azoktól akik -nőket erőszakolnak meg

esetleg nőket erőszakolnak meg ÉS megölik őket stb.

2010. febr. 11. 22:53
 43/81 anonim ***** válasza:
22h50 Tehat te is kepes vagy megcsalni! Mindent elmondtal. Az kedves biologus baratod lehet, hogy jo biologus, de nem tudhatod, hogy masoknak itt mi a foglalkozasuk.
2010. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:

Mért, mit gondolsz te szerencsétlen, majd eltűröm szó nélkül, hogy ő átb*szta a fejemet és tovább ülök otthon, mint egy mintafeleség?? Ezt még te sem gondolhatod komolyan:D


Amúgy meg nem hiszem, hogy ti biológusok vagytok, és mivel erről volt szó a többi foglalkozás nem érdekel.


Amúgy kérdező te sem vagy sokkal különb, te is tönkreteszel életeket. Ha kiderül, akkor egy egész családét. És egyszer minden kiderül:)

2010. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

22:50

Visszacsalnád? Akkor ne erkölcs-csőszködjél, eddig úgy tettél, mintha te lennél a hűség és tökéletesség mintaképe.

2010. febr. 11. 22:59
 46/81 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom a válaszokat és a kérdező kommentjét és elmegy a kedvem a szerelemtől és lassan az élettől is,ez hihetetlen...Én csak azt tudom mondani,hogy ki fog derülni,az én barátom csinált már sok hülyeséget,nem megcsalás volt,de éppen elég bosszantó és MINDIG kiderült.Néha olyan hihetetlen módon jöttem rá,de rájöttem.A másik pedig,hogy én kerültem olyan helyzetbe,hogy megtetszett egy fiú és volt bennem annyi,hogy szóltam a barátomnak és ketten megoldottuk a helyzetet nem történt semmi megcsalás.Ez a szöveg a biológiáról rémes,akár nőkről akár férfiakról van szó....rengeteg rossz kapcsolat van én inkább ezt mondanám,az igazi szerelemben nincs megcsalás.Sokan nem képesek ezt felfogni,de ez így van.Amire készülsz undorító és ne sajnáltasd magad,hogy milyen bombanő és nem tudsz neki ellenállni és hatalmas lavinát indítasz el.Fentről is figyelnek ám!Amúgy pedig mindig a várakozás az izgalmas,ha túl leszel rajta mi lesz?Volt egy kis szex és pont...Megéri?Nem
2010. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:

Vissza. Ez a baj veletek csaló férfiakkal!:D Azt hiszitek, hogy természetes, hogy ti átb*sszátok a feleség fejét és mással k*rjatok, de ha az asszony visszaadná, amit megérdemeltek előtör belőletek az állat:D Ezen mindig röhögnöm kell:D

Amúgy igen, én hűséges vagyok és nem csalnám meg, EGYEDÜL akkor, ha ő is megcsalna. Így korrekt, csak ti ezt nem tudjátok feldolgozni. Ez abból is látszik, kedves kérdező, hogy arra a HASZNOS válaszomra, hogy mit tennék a helyedben sz*rtál visszaírni:D

2010. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
60%

23 01 vagyok!

23 02nek én akkor se csalnám vissza nem süllyednék az ő szintjére!;)

2010. febr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:
Vissza írtam a hasznos válaszodra és el is gondolkodtam rajta.
2010. febr. 11. 23:07
 50/81 A kérdező kommentje:

23:01 "Én csak azt tudom mondani,hogy ki fog derülni,az én barátom csinált már sok hülyeséget,nem megcsalás volt,de éppen elég bosszantó és MINDIG kiderült."


Most hülyeséget írtál, lehet nem derült ki MINDIG, sőt biztos van amit nem tudsz a barátodról. Nem sajnáltatom magam, csak leírtam hogy egy bombanő.

2010. febr. 11. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!