Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 errre ***** válasza:

meg ne más nőre gondolj aki megcsalta a pasiját..hanem a nődre aki nem csalna meg téged

idióta

2010. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok feleség, csak barátnő.. de szerettem volna idővel az lenni. A párom (38/F), mielőtt megismertük egymást, hiába volt kapcsolata mindig "idegenekkel szexelt. Nekem megígérte, hogy sosem lesz mással.. előbb szól, de becsapni, megcsalni nem fog. Hittem neki, bíztam benne.

Majd kiderült, hogy megtette mégis.. Azt hitte sosem fog kiderülni, ezért nem fog fájni sem nekem..

De kicsi a világ.. pedig nem kutakodtam, nem gyanakodtam.

Bocsánatot kért ezerszer, stb.. megpróbáltam újra bízni benne, akartam ismét bízni benne, de nem sikerült. Azóta nem vagyunk együtt..

Sosem fogom neki elfelejteni. Becsapott, és hazudott. Inkább hagyott volna el..

Ha engem kérdezel.. ne tedd meg. Ne bízz abban, hogy nem fog kiderülni, mert mindig, minden kiderül, csak idő kérdése. Én a helyedben nem áldoznám fel a családomat.

Ha mégis megteszed.. rosszul fogod magadat érezni.. és hiába nyugszol meg egy hét elteltével, hogy nem derült ki.. lehet, hogy egy hónap, vagy egy év után fog.

És ha ez megtörténik, a feleséged ha meg is tud bocsájtani, nem lesz olyan a kapcsolatotok, mint előtte, mert mindig a szeme előtt fog lebegni, hogy egyrészt elárultad a családod, kockáztattad.. másrészt, hogy mikor teszed meg ismét.

Ráadásul, a megcsalónak, ha meg is bocsájtanak egy életen át kell bizonyítania.. és ez nagyon nehéz dolog.

Inkább ne találkozz a lánnyal, akkor nincs kísértés. (szép lányok vannak.. sokan.. ő utána, ha találkozol egy másikkal megint megteszed majd?!)

2010. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 errre ***** válasza:
76%

de tudod mit?

fog a tököm irosgatni egy ennyi idős embernek aki a közönségtől kér segítséget hogy megcsalja e a feleségét...

kérdezd meg a feleséged

ja booocs annyira nincs bőr a po@ádon

najóéjt...aztnán jó megcsalást...vasárnap mehetsz gyónnnni rohadé@

2010. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem odaírni.. 22:08-as vagyok.. és 26/L
2010. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:

Ha megtudná a feleséged, akkor tuti depressziós lenne. Egyszer úgyis kiderülne..

Másrészt milyen példát akarsz mutatni a gyerekeidnek?!

2010. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz neki ellenállni? Na ne röhögtess. Nem AKARSZ neki ellenállni ami nagy különbség. Gondolom a kirakatot se vered be mert olyan ízlésesen vannak kirakva a cukrászsütemények, hogy nem tudsz nekik ellenállni. Végiggondoltad egyáltalán a lehetséges következményeket? Csak egy pár igen reális dolog ami megtörténhet.

1. Összevesztek, 18 éves éretlen csajszi elmegy az asszonyhoz és kitálal.

2. Nem tálal ki, mert kis okos, de gyűjt bizonyítékot és azzal fog zsarolni azután nem tudsz szabadulni tőle, fizetheted a hallgatásért cserébe. A pénz amit megkeresel nem a családodon segít, hanem egy idegen nőt szolgál ki.

3. Beköp valaki más aki véletlenül meglát titeket. Ilyen legtöbb esetben akad előbb-utóbb.

4. Asszony miután megtudja benyújtja a válópert. A ház és a gyerekek nagy valószínűséggel az övé lesznek.

5. Gyerekeid, ha vannak megtudják milyen az apjuk. Jó kis példamutatás mondhatom.

6. Csaj barátja megtudja és beveri a képedet - meg is érdemled.

7. Akárhogy is védekeztek csaj terhes marad.


Aki ilyet tesz az nem csak szemét, hanem mérhetetlenül ostoba is. Nem különb egy állatnál aki hagyja, hogy vezessék az ösztönei, és nem foglalkozik a lehetséges következményekkel. A fentieken túl azzal sem, hogy összetöri a szívét annak aki bízik benne.

2010. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
22:09 az első választ köszönöm. Azon elgondolkodtam..
2010. febr. 11. 22:18
 28/81 A kérdező kommentje:
A csaj külföldön él a barátjával a. Az én báromban pultos. Szóval még egyszer mondom nem derülne ki. De van lelkiismeretem és már sokszor megdughattam volna de nem tettem. De mégis csak hajt a farkam hogy megdugjam.
2010. febr. 11. 22:22
 29/81 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, de hu itt mindenki! Ugyan mar! Nem mondom, hogy szep dolog megcsalni, de nem a vilag vege. Lanyok, soha sem fogjatok megerteni a ferfi gondolkodast, mert itt a biologianak is van koze. Es ne gondoljatok, hogy a fiutok csak rolatok almodozik! Meg ha azt olyan edesen is tudja mondani. Es ugyanugy sok novel is megismerkedtem, akik megcsaljak a fiuikat, ferjeiket. Persze elobb mindenki tagadta. Tul szep lenne a vilag, ha ugy lenne, ahogy mondjatok!
2010. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:
22:21 Akkor te nem bántad meg a friss puncit :D És az asszonyt szereted?
2010. febr. 11. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!