Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a feleségeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a feleségeteket egy fiatalabb, szebb, és csinosabb csajjal? (Csak szexre gondolok)

Figyelt kérdés
Természetesen nem hagynám ott a családom, a csaj 18 éves pedofil sem vagyok. 39/F
2010. febr. 11. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:

22:24 "Jaj, de hu itt mindenki! Ugyan mar! Nem mondom, hogy szep dolog megcsalni, de nem a vilag vege. Lanyok, soha sem fogjatok megerteni a ferfi gondolkodast, mert itt a biologianak is van koze. Es ne gondoljatok, hogy a fiutok csak rolatok almodozik! Meg ha azt olyan edesen is tudja mondani."


Ez az igazság.

2010. febr. 11. 22:27
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban azt a magyarázatot szeretem hallani a férfiak szájából, hogy mi nők, úgysem érthetjük meg a gondolkodásmódotokat, meg ebben biológiai szükségletek vannak, meg ez azóta így van, mióta világ a világ.

Ezt csak mind a saját lelkiismeretek nyugtatására mondjátok.

A világ elég sokban változott.

Már nem vadásztok, a nőknek meg nem csak annyi a feladatuk, hogy főznek.

Ha szeretek, nem csalom meg, nem kívánok mást.

2010. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
én aljasnak tartanám magam ha ilyet tennék....tuti nem bírnék utánna tükörbe nézni.....
2010. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem az általánosítás. Igaz, vannak olyanok, akik lelkiismeret furdalás nélkül lopnak, csalnak, hazudnak, megcsalnak. De nem mindenki ilyen. Igenis, vannak tisztességes emberek!!!
2010. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:

Ja, mert ti ketten aztán ismertek minden férfit, mi? Biológia... A nők nem biológiai lények? Gyökerek. Fogajdunk kedves válaszoló, hogy a te csajod folyton másról fantáziál a tudtod nélkül? Csak ő nem akkor gyökér, hogy még dicsekszik is veleXD

Amúgy meg kérdező végtelenül ostoba vagy. Idejössz kérdezgetni, de te már réges régen eldöntötted.

2010. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Természetesen a 22:24esnek szólt. Meg az IQ-fighter kérdezőnekXD
2010. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:
22:31 Hidd el nem döntöttem el azért kérdeztem meg, mert kíváncsi voltam mások véleményére, vagy más férfiak mit tennének a helyembe. De még te is járhatsz úgy ahogy én...
2010. febr. 11. 22:38
 38/81 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap neztem egy musort a discovery-n. Egy amerikai orvos, aki azon dolgozik, hogy megallapitsa, hogy ki az igazi apa es ki nem, mondta, hogy az eredmenyek ijesztoek! 30%-a nem igazi apa!!! Ami annyit jelent, hogy a nok nem csak hogy megcsaltak a ferjeiket, hanem meg teherbe is estek. Es az elobb emlitett vadaszoszton az nem arra vonatkozik, hogy jarnak-e a ferfiak vadaszni vagy nem, hanem a genjeikbe bele van epitve, hogy minnel tobb not ejtsenek teherbe. A nokbe, pedig, hogy a legkulonosebb, legjobb ferfitol legyen az utodjuk.
2010. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
22h31 Nem szeretnem, hogy ugy jarj, de ha netan megcsal a fiud-ferjed, jusson eszedbe amit irtam!
2010. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
Nem, én nem fogok úgy járni. Én egy erős jelem vagyok, egy határozott egyéniség. És csak hozzám hasonlókkal kezdek kapcsolatot. Én bízok magamban. Kíváncsi vagy, mit tennék a helyedben? Már amikor szorosabb lett a kapcsolat a csajjal (hátsó gondolatok, gondolom dumáltok is stb), RÖGTÖN leépítettem volna az egészet. Aztán ha most lennék a helyedben, hogy azon agyalok, hogy megdugjam egy a csajt (bár ez kizárt:P), akkor megbeszélném a feleségemmel. Férfi lennék és nem egy szar kis senki, aki még azzal sem képes nyílt lenni, akinek ÖRÖK HŰSÉGET fogadott. Elmondanám neki, hogy van ez a csaj, és szarul érzem magam és hogy vele nem fordult -e elő ilyesmi nyugodtan mondja el nyíltan, mert kíváncsi vagy hogyan kezelte. Meg kell adnod neki a lehetőséget, hogy ő is kielégült és boldog legyen és ő is mással lehessen. Ha meg erre nem vgy képes, mert szerinted te dughatsz mással, a feleséged meg csak veled, akkor már tényleg behányok tőled, bocsiXD
2010. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!