Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A páromnak elmondtam a gondomat(21 évesen az anyjával alszik,ölelkeznek,stb..) és elmondtam,hogy engem ez zavar , és már nem tudok rá úgy nézni férfi szemszögből, mint az előtt.. ha ott vagyok náluk, állandóan őt ölelgeti,puszilgatja, nagyon idegesítő.

Elmondtam neki és azt mondta nem vagyok normális, hisz anyja, és ezek természetes dolgok.

Bűntudatom lett,hogy szóltam neki, mert szerintem igaza van végül is.. Csak attól félek, hiába látom most úgy, hogy igaza van, szerintem ugyanúgy fog zavarni a továbbiakban is..


2015. márc. 17. 21:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk együtt , és nagyon szeretem, és úgy érzem nem tudok nélküle élni...

De ez a helyzet sokszor már teljesen kiborít!!

2015. márc. 17. 22:19
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan okot elképzelni, ami miatt egy huszonéves fiúnak egy ágyban kellene aludnia az anyjával. Engem ez borzasztóan taszít. Itt mar sulyos bajok vannak! Az ilyen tipusú pasitól menekülni kell szerintem. Soha nem lesz képes elszakadni az édesanyjától.
2015. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Az édesanyja, nagyon sértődős, és haragudós, és a barátom szerintem nem mer neki szólni, mert egy életre megharagszik... :(
2015. márc. 17. 22:22
 14/34 acelsziv ***** válasza:
71%
fúj a rohadt életbe. És te annak a lomposán cuncogsz amivel előtte az anyját dorongolta? Nem vagy észnél édes lányom!
2015. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lett volna "olyan" dolog..
2015. márc. 17. 22:33
 16/34 anonim ***** válasza:

Te látsz bármi jövőt ebben a kapcsolatban? Ha egyszer összeköltöztök, mit gondolsz, hányszor fog anyucival aludni, meg ne sértse? Vagy beköltöztetitek magatok közé?

Akárhogy nézem, ha van benne több is ha nincs, mindenhogy gáz az egész.

2015. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Szerintem is furcsa, és érdekes, de abban reménykedek,változik-e a dolog..Valamilyen szinten azt is megértem, hogy nem akar az anyjával összeveszni..
2015. márc. 17. 22:37
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Majd a nászéjszakán is ott lesz a kedves mama, mert a tutyimutyi, életképtelen pasid nem mer neki szólni? Mit akarsz ettől a kisgyerektől? Mert ő nem férfi, hanem kisfiú.
2015. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavarná őt, nem hagyná. Te hagynád hogy édesapád ugyanezt csinálja veled, csak azért, hogy ne sértsd meg?

Elmondtad hogy zavar téged, az, hogy beteges kb. nyilvánvaló, mégsem tesz ellene semmit, a te érdekedben sem.

Az az érv pedig hogy azért megy ez, mert az anyja hétvégente látja csak, hát... ha összeköltöztök, megintcsak nem fogja többet látni normális esetben.

Az anyja egyébként is nyilvánvaló hogy le akar koptatni téged, különben miért pedzegetné ezt a dolgot, gyakorlatilag a tudtodra adja, hogy előrébb áll nálad a rangsorban.

Én dobbantottam volna már igencsak régen.

2015. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
29%
Az ölelés és a puszi normális, az együtt alvás vérfertőzés.
2015. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!