Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A páromnak elmondtam a gondomat(21 évesen az anyjával alszik,ölelkeznek,stb..) és elmondtam,hogy engem ez zavar , és már nem tudok rá úgy nézni férfi szemszögből, mint az előtt.. ha ott vagyok náluk, állandóan őt ölelgeti,puszilgatja, nagyon idegesítő.

Elmondtam neki és azt mondta nem vagyok normális, hisz anyja, és ezek természetes dolgok.

Bűntudatom lett,hogy szóltam neki, mert szerintem igaza van végül is.. Csak attól félek, hiába látom most úgy, hogy igaza van, szerintem ugyanúgy fog zavarni a továbbiakban is..


2015. márc. 17. 21:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

annyira szeretnél igazat adni ennek a fiúnak! :) de a lelked mélyén te is tudod, h neked van igazad. ez bizony gáz és jogosan zavar.


minden életkornak megvannak a maga eszközei a szeretet kifejezésére. 21 évesen már régen nem az anyával alvás ez kis kifli, nagy kifliben...

2015. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Az ölelés, puszi normális mennyiségben tehát nem folytonosan még rendben van, de az együtt alvásra én is azt írom - pedig ritkán szoktam egyet érteni a tömeggel :) - hogy az már nem normális. Lehet, hogy nincs ott semmi több valóban, de beteges a párod és az anyja részéről is. Én beszélgetnék a helyedben a pároddal, vagy hagyja abba, vagy forduljon szakértőhöz - mert szerintem kellene - vagy pedig, ha egyikre se hajlandó bármilyen fájó is én a helyedben lelépnék tőle. Talán lehetséges, hogy az is használna számára, hogy rájöjjenek. De magad miatt is, ha nem változtat ennek jó vége nem lehet szerintem és nem kéne, h bele keveredj. :(
2015. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nalunk kisse hasonlo helyzet all fenn, meg a kor is egyezi

Az en baratom is anyjaval alszik, viszont kenyszerbol mert egyeb okok miatt, nincsen szobaja. O is imadja az anyjat, megpuszilja, megoleli sokszor(bar nem elottem). Engem nem zavar(foleg, hogy amikor naluk vagyok, csak egymassal foglalkozunk), bar tutira veszem , hogy O is "anyu pici fia".

Viszont a te eseted nem ilyen. Elegge hatterbe erezheted magad ,ez pedig igen kellemetlen lehet.

Szerintem nincs igaza a parodnak. Buntudatod pedig ne legyen!

2015. márc. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ez nagyon beteg dolog!

Én menekülnék.

2015. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Ahogy 7-es mondja, porfelhő!!!
2015. márc. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát!

Igen, én is sokszor úgy érzem, hogy ezt azért mondja, hogy lássa, mindig csak második leszek, ami egyébként nagyon rosszul esik..

Meg az is amikor a barátomnál vagyok és a nővérével beszélgetek a másik szobába: és át szól, gyere feküdj le mellém ,és mire bemegyek már lefeküdt mellé az anyja.. bevallom nagyon rosszul esik ez az egész...:(

2015. márc. 18. 06:59
 27/34 anonim ***** válasza:
Kamu? Vagy ez tok komoly? Be haragudj, kerdezo, de veledsincs minden rendben. ormalis ember ezt nem turne egy percig sem!
2015. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Hát így meg már tényleg fujj... én is tartom, vagy kamu vagy túl magas az ingerküszöböd, ezt hogy lehet így eltűrni?

Apu halála után anyu is a tinédzser öcsémmel aludt a franciaágyban egy ideig, egyszerűen azért, mert nem ment neki egyedül. Nem puszilkodtak, nem ölelkeztek, egyik az egyik oldalon aludt, a másik a másikon és kész. Nem reklámozták, és pláne nem így.

Ez az eset amit felvázolsz, konkrét pszichológiai eset. Anyuka jó hogy nem fekszik le a fiával (bár ki tudja) csak hogy megmutassa a dominanciáját, a fia meg hagyja magát, mint a jó áldozati bárány ahelyett, hogy tiltakozna... Gyönyörű, tényleg.

2015. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Én se tartom normálisnak, valami olyan dolgot próbálok keresni, amivel ezen változtatni lehetne...

Mert ezen kívül semmi probléma nincsen ,és már 4 éve együtt vagyunk, de ez a dolog, az utóbbi másfélévbe lett ilyen durva... Eleinte is nagyon közel álltak egymás, meg elmondtak egymásnak mindent... Eleinte nem volt ilyen durva..

2015. márc. 18. 17:52
 30/34 A kérdező kommentje:
És engem is zavar, amikor átszól a másik szobába, hogy gyere feküdj le mellém és tévézzünk és mire bemegyek, már lefekszik mellé az anyja.
2015. márc. 18. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!