Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A páromnak elmondtam a gondomat(21 évesen az anyjával alszik,ölelkeznek,stb..) és elmondtam,hogy engem ez zavar , és már nem tudok rá úgy nézni férfi szemszögből, mint az előtt.. ha ott vagyok náluk, állandóan őt ölelgeti,puszilgatja, nagyon idegesítő.

Elmondtam neki és azt mondta nem vagyok normális, hisz anyja, és ezek természetes dolgok.

Bűntudatom lett,hogy szóltam neki, mert szerintem igaza van végül is.. Csak attól félek, hiába látom most úgy, hogy igaza van, szerintem ugyanúgy fog zavarni a továbbiakban is..


2015. márc. 17. 21:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"vérfertőzés". nem tudom, egyeseknek hol van az esze....


pl, az egy évben, amikor anyukám a rákkal küzdött, én is vele aludtam egy ágyban. Na bumm.


Mégsem lettem sem vérfertőző, sem leszbikus.

Ja, és 26 éves nő vagyok.



Ha van valami kiváltó ok. Pl. egyedül nevelte fel a fiát és csak egymásra számíthattak stb. Akkor egy bizonyos szintig "normális"

Nem a szó rendes értelmében normális, hanem nem az emlegetett perverz szinten nemnormális.


Rendben semmiképp sincsen, hiszen ez téged zavar. Szvsz beszélgess kedvesen aranyosan a fiúval és próbálj meg óvatosan rákérdezni, megjegyezni, h ez neked furcsa, nem így van ez nálatok és emiatt zavar

2015. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor tégy ellene. Mi nem tudunk.
2015. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Nem! boldog család, anya apa, barátom ,és a nővére.

Együtt élnek, boldogok.

Ez így igaz. Csak gondoltam hátha valaki mond hasonlót vagy valami ilyesmi.:S

2015. márc. 19. 15:28
 34/34 A kérdező kommentje:

Ellenkező neműeknél egyébként furcsább, mint ugyanolyannál.

Ha én csinálnék így apámmal, szerintem őt is zavarná.

És természetesen, ha ilyen betegség,rák,vagy hasonló lenne, én is másképp állnék hozzá.

2015. márc. 19. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!