Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedhet még egy demiszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhet még egy demiszexuális (szürke-aszexuális) 26 éves fiú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én problémám az, hogy önmagában az emberi test nem vonz, és nem is érzek vágyat, hogy bármilyen komolyabb szexuális viszonyt keressek egy ismeretlennel. Csupán NAGYON mély lelki ismeretség után jön meg a kedvem az együttlétre, azt is csak fokozatosan. Sajnos manapság ezt nem igazán díjazzák, illetve mindenki felületes kapcsolatot szeretne annak ellenére, hogy mást mondanak. Főleg, hogy sportosabb testalkatú vagyok (bánatomat igyekszem a sportba fojtani), ezért sokan azt hiszik, hogy csak szexuális együttlétet szeretnék partnert (hülye sztereotípia). Nyilván barátaim tudják, hogy ez nem így van. Érdekelne mások véleménye a témáról, főleg akik hasonló szituációban vannak, hogy mi ebből a kiút. Sokkal kilátástalanabb a helyzet mint ahogy tűnik egyébként.


Előre is köszönöm a konstruktív válaszokat.



2015. ápr. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 A kérdező kommentje:

Előbbihez:


Ha eljutok oda, hogy valakit szeretek is, és kívánok is szexuálisan, akkor miért lenne baj a szexuális élettel? Pont, hogy a felgyülemlett vágyat kapja meg egyben...szerintem ez egyáltalán nem rossz ;-) Egyikünknek sem.


Nem értem mi lenne baj ebben az esetben? Épp ellenkezőleg...

2015. nov. 3. 16:02
 42/90 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, ha így, van, akkor pont jó.

De lehet hogy valamelyik lány ezt nem tudja. Azt hiszi, ha az elején nehezen juttok el a szexig, az arra utal, hogy csak nagyon ritkán fogtok szexelni. Ez a hamis hit nehezítheti az ismerkedés.

2015. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
Vannak frigid nők,azoknak csodás lennél. :D Legalább te nem rohanod le őket a sze
2015. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
*a szexszel
2015. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok rájuk...csak ugye ők azt hiszik, hogy le akarom őket rohanni.
2015. nov. 29. 18:07
 46/90 A kérdező kommentje:
Elméletben mindenki bíztat.....de gyakorlatban nincs előrelépés.
2015. nov. 29. 18:07
 47/90 anonim ***** válasza:
Húú, ilyen pasi kéne nekem, te legalább tuti nem dugsz félre!:)
2015. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, és egyébként még nagyobb is az átlagnál a libidóm. De ez nem tüzesség kérdése, amikor arról van szó, hogy szex akkor a lelki kötődés is kell hozzá, különben érdektelen teljesen. Mondjuk én nő vagyok, de az mindegy olyan szempontból, hogy ugyanúgy nem kellek ezzel a hozzáállásommal a pasiknak és általában nem értik ezt meg. A többi nő is hülyének néz emiatt..
2015. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért tekinted magad bajnak? Szerintem még túl rövid volt az életed, hogy egy hosszú, mély kötődésű kapcsolatot kialakíthass, bár vannak már tapasztalataid, amik nagyon jók. Én is csak nagyon mély kapcsolatban tudtam mindig elképzelni a szexet... 24 évesen sikerült csak összejönnöm egy 30-as sráccal, aki rajong értem, kívül-belül, pedig alig van bennünk közös érdeklődés, hasonlóság. Én meg csupán ezért szeretem és tisztelem őt. Nem érzek mély kapcsolatot, ezért bár nagyon változtam szexuális téren (nem voltam olyan elutasító vele mint másokkal korábban), 6 hónap ismerkedés után is csak petting van. Nekem egyetemen nem megy az ellazulás a behatoláshoz, nagyon szűk vagyok...
2015. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/90 A kérdező kommentje:
Érzelmileg kevesen értenének meg: hisz többen vagy átbillennének a szexre megismerés nélkül, valaki meg egy esti ölelkezéses, összebújást is elutasít. A kettő közé kéne belőni a célszemélyt :-)
2015. dec. 16. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!