Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedhet még egy demiszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhet még egy demiszexuális (szürke-aszexuális) 26 éves fiú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én problémám az, hogy önmagában az emberi test nem vonz, és nem is érzek vágyat, hogy bármilyen komolyabb szexuális viszonyt keressek egy ismeretlennel. Csupán NAGYON mély lelki ismeretség után jön meg a kedvem az együttlétre, azt is csak fokozatosan. Sajnos manapság ezt nem igazán díjazzák, illetve mindenki felületes kapcsolatot szeretne annak ellenére, hogy mást mondanak. Főleg, hogy sportosabb testalkatú vagyok (bánatomat igyekszem a sportba fojtani), ezért sokan azt hiszik, hogy csak szexuális együttlétet szeretnék partnert (hülye sztereotípia). Nyilván barátaim tudják, hogy ez nem így van. Érdekelne mások véleménye a témáról, főleg akik hasonló szituációban vannak, hogy mi ebből a kiút. Sokkal kilátástalanabb a helyzet mint ahogy tűnik egyébként.


Előre is köszönöm a konstruktív válaszokat.



2015. ápr. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim válasza:
0%
Kedves kérdező: igen, bele az elfuserált, élettelen pofádba :)
2016. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet veled, kérdező? Kb. egy éve írtam ide (27.). Hogy látod mostanában a dolgokat?
2016. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 A kérdező kommentje:
#Vicces, mert egyre többen jönnek rá, hogy hasonlóan éreznek, még akik aktív nemi életet élnek azok is...igaz főleg a nőknél gyakori ez.
2016. máj. 12. 17:28
 64/90 A kérdező kommentje:
#62: bizonyos szinten, hogy jobban nyitok, mások is nyitnak, tehát működik a dolog...vannak persze negatív tapasztalatok is, de hát az élet mely területén nincs ez meg. A baj,hogy főleg a 20 év körüli lányokat érdekli ez, mert ez kicsit más, különlegesebb...csak ugye velük nem lehet tervezni komolyabban, hisz nagy részt ezek csak fellángolások részükről.
2016. máj. 12. 17:34
 65/90 anonim ***** válasza:

.A közgondolkodásban ( és sajnos valamennyire az én fejemben is) ott van, hogy férfi= szexuális predátor, és valamennyire potenciáját mutatja, hogy igenis meg akar kapni nőket, és ez teszi férfivá. Örülök, ha ez benned és hasonló gondolkodású férfiakban (és nőkben) nem így csapódik le.

Feltéve, hogy ez már a "kész termék", a kiforrott szexuális irányultság, és nem valami leragadt, meg nem oldott korábbi lelki probléma eredménye.

2016. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem tudhatom mennyire vagyok "késztermék", hisz az ember folyamatosan változik, most ez vagyok :-)
2016. máj. 17. 01:24
 67/90 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék veled, bár nem vagyok huszonéves már.
2016. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
sztem egy egyházi ifjúsági csoportban biztosan megtalálnád az igazit ott nem a felszínes dolgokra mennek,sőt,sok hasonló emberrel taláélkozhatnál
2016. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:

Szia ☺....Szimpatikus vagy 😀 .. mint EMBER .Szeretem értékes emberekkel körülvenni magam, éppen ezért sincs sok barátom ,de akik vannak azok igaz barátságok , ha ismernénk egymást személyesen biztos Te is közéjük tartoznál !😉.... Szerintem nincs veled semmi baj ...másabb , különlegesebb, értelmesebb vagy mint az a mai emberekre jellemző ....ez mindenképpen pozitív 👌. Ne magadban keresd a hibát , előbb- utóbb úgyis megtalalod azt a személyt aki az Élet minden területén igaz társad lesz .Én is így vagyok ezzel ...sok mindenről tudnék mesélni ..viszont szerencsére nekem már hosszú ideje mellettem van Társam ( a férjem személyében , aki a szerelmem , szeretőm és legjobb barátom egyben ).

Minden jót neked ... 😉😉😉

2016. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy ez kóros? És hogy külön nevet érdemel? Én ugyan lány vagyok, de én sem tudok csakúgy szexelni, először a lélekbe szeretek bele és nagyon nehezen tudom kimutatni, így persze könnyű belefutni egy reménytelen, hosszú szerelembe.

Még sosem tetszett meg férfi test, először a személyiségük, közelségük tetszik. Ennek van egy nagy előnye: a külső valóban csak másodlagos, sokféle fiú tetszett már.

Én nem hiszem, hogy ez betegség. Van párkapcsolatom, szeretem a szexet ővele. Nem tudnám megcsalni, mert idegen testek nem vonzanak.

Most komolyan ezért kell mentegetőzzek vagy csökkent értékűnek tartani magam?

2016. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!