Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

"Sosem bírtam az olyan szerencsétlen csontkollekciókat mint te, örülj annak, hogy kellesz neki, vagy egyáltalán valakinek. 25N"



Pontosan erről beszélek! Igazad van, aki csontkollekció, mert ilyen alkata van, az rohadjon meg, annak nincs létjogosultsága, azt le kellett volna ***szni a Taigetoszról, annak meg se kellett volna születnie. Az örüljön, hogy kell bárkinek is. Neki nincsenek jogai, hogy egy olyan kapcsolata legyen, ahol kölcsönösen elégedettek a felek egymással, ő örüljön, ha egyáltalán ránéznek. Megérdemli, ő született így. Hát én meg az ilyen visszataszító libákat nem bírtam soha, mint te.

2015. júl. 29. 15:50
 32/77 anonim ***** válasza:
# 28: Ne nyugtasson meg, mert amíg megnyugodtam tőle, addig csak szenvedtem. Inkább kezdj el dolgozni rajta! Én ezt tettem: fejlesztettem a személyiségem, az önismeretem, feldolgoztam a pszichés problémáim. Ha csak hátradőlsz, és elvárod, hogy a világ alkalmazkodjon hozzád, akkor csalódni fogsz. Mert a világ nem fog alkalmazkodni. Neked kell megtalálnod a helyed a világban.
2015. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 A kérdező kommentje:

"# 26: persze, de pontosan ugyanakkora jelentősége van a szerelemben a nő hasának, mint a férfi farkának... mindkét félnek lehetnek olyan elvárásai, aminek semmi reális alapja nincs"


Szerintem nem. Egyrészt, mert a nemi szerveket nem látjuk állandóan, másrészt, mert annak a tulajdonságain tényleg nem nagyon lehet változtatni.

2015. júl. 29. 15:52
 34/77 anonim ***** válasza:
100%
Meg mert az a te testeden van, és nem a másikén.
2015. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
9%

elég sok beteg nő kommentel ide :D durva...ráadásul ezek beszélnek az elfogadásról az már paródia :,D jót nevettem megérte.


az akarja hogy elfogadják olyannak amilyen aki nem elég jó ;D

2015. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
82%

#27-es vagyok

Te csak sajnáltatod magad. Te saját magadat korlátozod le.

Rajtam is volt képzeld +kg, de nem vonult kolostorba, helyette életmódot váltattam. Mindenki a saját sorsának kovácsa.


És igen, jelenleg nem abban a helyzetben vagy, hogy válogathatsz. De a jelenlegi helyzeteden bármikor változtathatsz.


Az önsajnálat semmire se jó. Majd ha cullos pali leszel, válogathatsz, addig meg ez van. Mindig te döntesz!25N

2015. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
62%
*vonultam, váltottam, fullos.
2015. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:

"# 28: Ne nyugtasson meg, mert amíg megnyugodtam tőle, addig csak szenvedtem."


Az nyugtat meg, hogy mégsem csak én vagyok a szemét, szánalmas alak, aki nem fogadja el önmagát és másokat, mert ezek szerint nem vagytok olyan elvakultak, mint az az első pár válasz alapján tűnt. Mintha másnál nem történne ilyen. Az talán jobb, ha valaki csak egy éjszakára kihasználja a csajt, aztán eldobja? Vagy összejön vele, aztán nem tiszteli, eleve csak használni akarja? (De őket persze menő csajozógépeknek tartjuk...) Én semmi tiszteletlent nem tettem ezzel a lánnyal, sőt, az, hogy ezt a kérdést kiírom, pontosan azért van, mert törődök az érzéseivel és nem akarom, hogy neki fájjon. Már finoman jeleztem is felé, hogy én ebben nem vagyok biztos, és egyáltalán nem reagált rosszul.


És amúgy van egy olyan érzésem, hogy az említett dolog őt is zavarja kicsit. Az egyik előző válaszoló írta, hogy vannak módszerek, amivel lehetne ezen változtatni, és én igazából ennek örülnék a legjobban. SZERETNÉM elfogadni, mert amúgy nagyon aranyos és nagyon kedvelem.

2015. júl. 29. 16:02
 39/77 A kérdező kommentje:

"#27-es vagyok

Te csak sajnáltatod magad. Te saját magadat korlátozod le. "


Lehet, de ettől még ***va visszataszító volt, amit írtál. Bocs. Nem mindenki tud változtatni az alkatán. Engem is irritál, de igyekszem nem képmutató lenni.



A többivel, amit írtál, egyetértek.

2015. júl. 29. 16:11
 40/77 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az, hogy nem mindenki tud változtatni az alkatán.

Én voltam 75-80 kg, most vagyok 62. Egyszer sikerült lefogynom 54-re. Kulcscsontom, medencecsontom, bordáim kint voltak ugyan, de a vállam akkor is széles volt, a hasamon meg akkor is ott volt a megnyúlt bőr, mivel 90 kilósan szültem. Azon már pl nem tudok változtatni.

Lehet, a barátnőd sem. Ha nem tudod tolerálni, hogy nem olyan alkatú, amit te preferálsz, lépj tovább, mert egyikőtöknek se lesz így jó.

2015. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!