Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 A kérdező kommentje:
Értjük, nagyon szánalmas és szemét és gonosz vagyok. De akkor mi a megoldás, nagyokos? Leírnád, vagy csak gúnyolódni tudsz? Mit csináljon egy olyan ember, aki nem tud olyan partnert találni magának, amilyet akar? Én is álmodozom és álmodoztam elég sokat. Elképzeltem 12 évesen, hogy majd lesz egy nagyon szép, vékony barátnőm, akivel közös lesz az érdeklődésünk, és nagyon szeretjük majd egymást, és majd elviszem mindenhova, és együtt fekszünk a búzatáblában és nézzük a csillagokat, és esténként megnézzük a kedvenc filmjeinket, és kihajózunk a Balatonra az éjszaka közepén egy csónakon és majd ott ölelgetjük egymást, meg elmegyünk a kedvenc helyeinkre együtt, stb. Persze kicsit túlzok, de szerintem mindenkinek vannak ilyen ideálképei. Aztán az a lány, akivel ezeket szerettem volna valóra váltani, és úgy láttam, kedvel, mással kezdett járni. Aztán a következő lánynak se kellettem. És így tovább, és így tovább, egész kamaszkoromban. És igen, sportoltam közben, folyamatosan. Csak hát külsőre kb. 3 év lemaradásom volt mindig a korosztályomhoz képest legalább. És nem jött össze, amit akartam. És ebből lett rohadtul elegem. Ez a lány pedig a legközelebb áll ahhoz, amit mindig is szerettem volna. Végre van egy társam, akit bevonhatok a világomba, és akit érdeklek. És ezen az egy dolgon kívül mindent elfogadok benne. Ha most otthagyom, mikor lesz ilyen lehetőségem legközelebb? Várjak 3-5-8 évet, mire végre beérek annyira külsőleg, hogy leereszkednek hozzám a lányok? Szerintem meg ez a szánalmas.
2015. júl. 29. 17:56
 52/77 A kérdező kommentje:

"Nekem van kapcsolatom, és igen, hosszasan "válogattam", de nem kötöttem kompromisszumot, hanem olyasvalakivel jöttem össze, akit el tudok fogadni úgy, ahogy van, és nem akarom megváltoztatni."


Akkor te kivételesen szerencsés vagy. Mondok valamit: ha tehetném, én is összejönnék egy olyan lánnyal, akivel aztán össze is házasodnék, ha tényleg minden szempontból megfelelne. Egyáltalán nem tartom rossz dolognak, ha valakinek egész életében csak egy párja van, ha ők ketten úgy érzik, tökéletesen összeillenek, sőt! De erre mekkora az esély? Hány ember van, aki ennyire szerencsés? Eddigi tapasztalataimat figyelembe véve, még jó pár évig vegetálhatok, mire lesz valaki, akivel minden klappol.

2015. júl. 29. 17:59
 53/77 anonim ***** válasza:

Te vagy a paraszt és én vagyok a szingli?

Mi folyik itt gyöngyösön?


Ha ilyen idióta vagy minek neked nö? Örülj ha valaki akar valamit töled.

2015. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
93%
Ezen az egy dolgon kívül mindent elfogadsz benne? Nahát, hogy te milyen kegyes vagy... Ha ekkora mázlista lennék, hogy kvázi megtalálom álmaim párját, elhiszed, hogy kur*ára leszarnám, hogy van egy kis pocakja?
2015. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felel meg úgy, ahogy van, akkor ne raboljátok egymás idejét. Az viszont nagyon álszent duma, hogy te neki akarsz jót. Egy kis felesleg a hason nem jelenti azt, hogy elhízott vagy egészségtelen lenne. Te magadnak akarsz jót, mert az a preferenciád. De ha nem tudod elfogadni, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak. Egy emberrel nem azért jövünk össze, mert jó 'alapanyag' és aztán kedvünkre formáljuk. Vagy legalábbis normális esetben az a személy alapból tetszik. Amúgy meg szinte mindenkit gúnyolnak az iskolában, akár sovány, akár duci, akár fura a füle vagy akármilyen indokkal. Ezen neked kell túllépni egyedül. A barátom nagyon vékony, bmi szerint is nagyon sovány és mégis vele vagyok. Mert nem ez számít. Egyszer sem mondtam neki, hogy hé, hízzál már vagy gyúrjál vagy valami. Pedig eredetileg jobban szeretem ha egy férfi kicsit nagyobb darab. Számít ez? Nagyon nem, mert szeretem és attól, hogy van egy bizonyos preferenciám, még nem ez lett az elsődleges szempontom.
2015. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 A kérdező kommentje:

"Ha nem felel meg úgy, ahogy van, akkor ne raboljátok egymás idejét. Az viszont nagyon álszent duma, hogy te neki akarsz jót."


Sejtettem, hogy ez félreérthető. Azt, hogy neki akarok jót, arra írtam, hogy azt akarom, hogy ez ne fájjon neki, bárhogy is végződik. Hogy nem akarom neki megmondani, mi a bajom pontosan. Ezért írtam ki erről kérdést, ezért akarok tanácsot kérni valakitől.

2015. júl. 29. 18:39
 57/77 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazan szeretnd ezt a lanyt, akkor nem zavarna a plusz kilo. Szerintem te megalkudsz valaki mellett, mert masnak nem kellesz.

Az en pasimnak csak vekony noi voltak elottem. En molett vagyok. Nem erdekli, igy szeret, imad es kivan.

Nekem a vekony feketek tetszenek. O meg sportos szoke. Na bumm, imadom!!

2015. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó megmondta.... Ennyi.

Nekem a fekete hajú, nagy darab, barna szemű, magas volt az ideál.

Jött az exem a maga 167 centijével, a kis szőke hajával, zöld szemeivel. Úgy szerettem, ahogy van... Nem fokozom, mert ha itt állna előttem, valszeg most is hatással lenne rám.... Ennyit erről.

2015. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik amúgy ő... és a személyisége is elbűvöl. De tényleg.


Csak tudjátok, még nem volt dolgom ilyen lánnyal... nem is volt még komoly barátnőm. Szerintetek, ha együtt maradunk, akkor meg fogom szokni? Megváltozik a hozzáállásom és a szerelem elfeledteti ezt velem? Vagy reménytelen a próbálkozás?

2015. júl. 29. 21:38
 60/77 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés megfogalmazódott, sok jót nem tudunk hozzászólni.
2015. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!