Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele! Ha nem tetszik, akkor hagyd ott. Nem arról szól egy kapcsolat, hogy kinézel valakit és aztán a magad képére formálod. Ő nem egy tárgy! Ő egy ember, aki ÍGY néz ki. Ha nem tudod elfogadni, akkor nem neki kell fogyni, hanem neked kell továbblépned! Tégy neki szívességet, és keress mást!


Amúgy nem csak felszínesen hangzik, az is. Te nem vagy szerelmes, csak a hentai álmaidat akarod valóra váltani az ágyban. Arra jó lesz más is!

2015. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
100%

"Azért jöttem vele össze, mert ki akartam próbálni, hogy fog-e működni. Esélyt akartam neki adni. Higgyétek el, nagyon szeretném elfogadni, mert amúgy nagyon kedves és nagyon jól kijövünk egymással."


Most komolyan, te kényszerből jöttél össze vele, hogy valamit ki akartál próbálni? Egy kapcsolat nem arról szól, hogy akkor most megpróbáljuk, hogy működik-e vagy sem és esélyt adni neki. Ez olyan SZÁNALMASAN HANGZIK!

Vagy akarod, vagy nem! Ha meg belefogtál, annak biztosan oka volt, de nem ilyen hozzáállás, amilyen a tiéd!


Ha meg nehezedre esik őt így elfogadni, akkor mind a kettőtöknek jobb lesz, ha különváltok!

2015. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
94%

Én egy dekát nem fogynék egyetlen pasi kedvéért sem. Akinek nem tetszik, nem nézi.

Ha van esze, ő is így áll hozzá, aztán majd te is átgondolod, hogy mit jelent tisztelni és szeretni egy másik embert, amikor otthon ülsz egyedül.

2015. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:

"Kérdező: mi mit szólnál hozzá, ha a barátnőd azt mondaná, hogy amúgy minden oké veled, de lehetnél egy fokkal okosabb? És ha képes vagy fejleszteni az IQ-dat, műveltségedet, akkor veled marad, egyébként nem?"


Ilyet jellemzően nem szoktak rám mondani, de tény, hogy nekem is van olyan külső tulajdonságom, ami kifogásolható. Tudok róla.



"Egy párkapcsolat alapja, hogy úgy fogadom el a másikat, ahogy van, és nem válogatok a tulajdonságai között, hogy ez kell, ez meg nem, és nem akarom megváltoztatni a saját ízlésem szerint!"



De mit tegyek, ha nem bírom elérni azt, amit akarok? És nem bírom megszerezni az olyan lányokat, akik igazán tetszenek? Tudom, mit gondoltok most. Majd jön a kárörvendés, hogy "ahá, úgy kell neked, hülyegyerek, látod, milyen a másik oldalról, ha nem fogadnak el? Szar érzés, mi?". Igen, jól tudom, milyen érzés. Olyan jól ismerem, hogy gyakorlatilag soha nem is tapasztaltam más érzést lányokkal kapcsolatban. Úgy nőttem fel, hogy mindig egy vékony hülyegyerek voltam, aki nem tud hízni, és rá se néztek a csajok. (Túlságosan el voltak foglalva azzal, hogy összejöjjenek az 50 IQ alatti kigyúrt idiótákkal.) Elegem van belőle. Egész életemben csak a megaláztatást kaptam azért, mert vékony vagyok. Ahogy vannak emberek, akik nem tudnak fogyni, én nem tudok hízni. A vékony csajokkal kapcsolatban már kialakult nálam egy reflex, hogy jobb inkább rájuk se nézni, mert úgyse érdeklem őket.


És most végre találtam egy lányt, akivel lelkileg teljesen összeillünk, és amúgy külsőre is tetszik, csak ez az egy dolog zavar benne. És igen, engedtem a kísértésnek és adtam neki egy esélyt. Szerettem volna egy kicsit boldog lenni. Nem érzem magam bűnösnek. Nem tudom, mit kéne tennem, mert azt tudom, hogy ha megfeszülök, se leszek magasabb és vastagabb.

2015. júl. 29. 15:22
 15/77 A kérdező kommentje:

"Egy kapcsolat nem arról szól, hogy akkor most megpróbáljuk, hogy működik-e vagy sem és esélyt adni neki. Ez olyan SZÁNALMASAN HANGZIK! "


Tudom, hogy a gyk legmagasabb erkölcsi fokon álló szentjei szerint ez szánalmasan hangzik, de egy kora huszonévesek közötti kapcsolat nem egyszer így néz ki. Majd egyszer beszélgess fiatalokkal, hogy volt-e már pár hetes kapcsolatuk. Amiről te írsz, az a jegyben járás.

2015. júl. 29. 15:25
 16/77 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező a 15-ös válaszodhoz!


25 éves vagyok, de ha egy pasi ilyet kérne, mutatnám is az utat egyenesen az ajtó felé! Ha nem fogad el úgy, ahogy vagyok külsőre, akkor bocsi, de miatta nem fogok változni. Majd változok, ha én úgy akarom!!!

2015. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a SAJÁT pszichés problémáidat vetíted ki rá. A saját tested nem tudod elfogadni, és ezért nem vagy képes másokét. Alap, hogy aki önmagát el tudja fogadni, az másokat is könnyebben fogad el, és én ezt a saját bőrömön is tapasztaltam: ahogy javult az önértékelésem, a párkapcsolatomban is SOKKAL toleránsabb lettem, és már olyasmit is el tudok fogadni, SŐT szeretni a másikban, amit korábban nem tudtam volna.

Szóval leginkább magaddal van bajod, és amíg ez nem változik, addig nem lesz normális párkapcsolatod.

2015. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a 17-es válaszolóval!

Csak azt a hibát tudod észrevenni a másikban, ami benned is meg van!


Byron Katie - Fordítsd meg című előadását nézd meg!

2015. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
Ha már témánál vagyunk elárulom, hogy nekem mindig a ducibb, husibb pasik jöttek be, a kellemes természetük és az ágyban való Odaadásuk miatt. Csak ducikkal voltak eddig a legkellemesebb élményeim, legyen odalenn kicsi vagy nagy.
2015. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
100%

Koma, neked van kockahasad és 45-ös karod?

Mert ha nincs, akkor ez a szálka, meg a gerenda esete...

2015. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!