Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
100%

# 15: a jegyben járásig el kell jutni, azt meg úgy lehet, hogy már kezdetektől megvan a kölcsönös elfogadás. Tudod, minden kapcsolat elkezdődik valahogy...


Érzelmileg érett emberek úgy választanak párt, hogy pontosan tudják, mire vágynak, nem jönnek össze olyannal, aki nem felel meg az elképzeléseinek, és nem akarják megváltoztatni a másikat.


Attól, hogy mások is működnek hibásan, még szánalmas. (Én is működtem így korábban, és így is szánalmasnak tartom utólag.)

2015. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akkor már legyünk kemények: miért nincs 25 centis farkad? Mit szólnál hozzá, ha a barátnőd szóvá tenné, hogy jó, jó, de hát azért a farkad lehetne picivel nagyobb/vastagabb/más alakú...
2015. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, és legyél inkább egyedül...

Nekem nem kéne olyan, aki megalkuvásból van velem, mert "ez jutott"...

2015. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

"Ha már témánál vagyunk elárulom, hogy nekem mindig a ducibb, husibb pasik jöttek be,"



Neked, és még a világ nagy részének. Úgy írod ezt, mintha nem ez lenne az általános, holott én azt tapasztalom, hogy a lányoknak sokkal jobban bejön, ha egy adott magassághoz tartozó átlagos testsúlytól egy fiú felfele tér el, nem lefelé. A nagyon kövéreket általában nem szeretik, mint ahogy a nagyon vékonyakat se, de akinek van egy kis hasa, azt még szeretik a lányok, mert az olyan férfias. A nyüzügéket meg senki nem veszi komolyan.



"A saját tested nem tudod elfogadni, és ezért nem vagy képes másokét. "



Nem én nem tudom elfogadni a saját testem. Nem én heccelem magam azzal gyerekkorom óta, hogy majd elfúj a szél, meg, hogy "jó, hát ennyi kilót könnyű fölemelni" (pl. amikor felmegyek függeszkedve a kötélen, vagy csinálok egy egylábas guggolást). NEKEM nincs bajom az alkatommal. Szeretem, hogy gyors vagyok és szívós, és hogy jól tudom kezelni a saját testsúlyom. Szeretem, hogy a saját testsúlyos gyakorlatokban mindig én voltam az egyik legjobb, hogy több fekvőt tudtam csinálni, mint bárki, hogy mindig jól ment a húzódzkodás, hogy bárhova beférek, bármin átmászok és addig megyek hegynek fölfele, amíg akarok, nem fulladok ki. ENGEM nem zavar. Viszont bárhova mentem, sehol nem vettek komolyan. Mindig, mindenhol láttam az emberek viselkedésén, hogy azt gondolják "ez még gyerek". Mindig ment a viccelődés minden társaságban. A csajok észre se vettek. Apám mindig azzal vigasztalt, hogy majd 30 év fölött én fogok kinézni jól, nem ők. Remek, mondtam neki, akkor 30 éves koromig kolostorban éljek?

2015. júl. 29. 15:43
 25/77 anonim ***** válasza:

ezt a helyzetet inkább úgy lehetne megfordítani ha a barátnőd azt kérné, hogy te meg izmosodj.


egyébként: ÉN nem sértődnék meg rajta, mert rajtam is van egy kis felesleg, és ha a barátom tapintatosan felhozná ÉS SEGÍTENE benne, lejönne velem edzeni, segítene az étrednebn is, akkor örülnék neki, hogy valaki figyel és segít. persze amíg nem esik át a ló túloldalára. de ez csak én vagyok, teljesen érthető ha valaki meg van elégedve magával és nem akar lefogyni egy pasi miatt akit ismer 1 hónapja (mivel huszonévesek vagytok és még le se feküdtetek, gondolom nem lehet hosszabb kapcsolat)...


finoman megpróbálhatod felhozni, de készülj fel, hogy nem fogja jól fogadni, ami érthető is lenne. ja, meg ha ő mondd valamit cserébe azon te is változtass.

2015. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

"Vagy akkor már legyünk kemények: miért nincs 25 centis farkad? Mit szólnál hozzá, ha a barátnőd szóvá tenné, hogy jó, jó, de hát azért a farkad lehetne picivel nagyobb/vastagabb/más alakú..."


Erőltetett ellenérv, és ezt szerintem te is érzed. Nagyon kevés embernek van 25 centis farka, de különben is már ezerszer kitárgyalták ezer helyen, hogy nem a hossz számít. Nem ettől függ, hogy egy csaj mennyire fogja élvezni. Egyébként az ilyen paramétereimmel sincs bajom.

2015. júl. 29. 15:45
 27/77 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes ember vagy. Szerintem is hagyd békén.


Mi lenne ha kezdenél magaddal valamit?


Edzel? Mennyit foglalkozol a testeddel? Milyen formában és napi hány órát?


Csakhogy tud, a te csontos s**ged egy fokkal sem vonzóbb, mint a barátnőd pocakja.


Én napi szinten edzek, mert nem akarok se duci, se vékony lenni. Formás vagyok, de nagyon sokat teszek érte.


Sosem bírtam az olyan szerencsétlen csontkollekciókat mint te, örülj annak, hogy kellesz neki, vagy egyáltalán valakinek. 25N

2015. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:

"Érzelmileg érett emberek úgy választanak párt, hogy pontosan tudják, mire vágynak, nem jönnek össze olyannal, aki nem felel meg az elképzeléseinek, és nem akarják megváltoztatni a másikat."


Akkor nyilván nem vagyok érzelmileg érett. Továbbra sem tudom, hogy legyek boldog, ha egyszer sose tudtam megszerezni azt, amire igazán vágyom.



"Attól, hogy mások is működnek hibásan, még szánalmas. (Én is működtem így korábban, és így is szánalmasnak tartom utólag.)"


Megnyugtat, hogy nem csak nekem vannak jellemhibáim. Eddig nem egészen ez jött le a válaszaitokból.

2015. júl. 29. 15:47
 29/77 anonim ***** válasza:
100%

# 25: Pedig sokkal jobb érzés, amikor a barátom azt mondja, hogy imádja a pocimat, és nem csak mondja, hanem érzem is, mert folyton simogatja... jó érzés ám elfogadva érezni magam úgy, ahogy vagyok! :)

Eleinte még szabadkoztam (én már szültem, attól lett pocim, előtte sose volt), de megnyugtatott, hogy neki nagyon bejön. És mivel nem kell paráznom, görcsölnöm, hogy vajon elfogad-e, sokkal felszabadultabb vagyok mellette... az ágyban is. ;) Úgyhogy nagyon megtérül neki az elfogadás... ;)

2015. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
100%
# 26: persze, de pontosan ugyanakkora jelentősége van a szerelemben a nő hasának, mint a férfi farkának... mindkét félnek lehetnek olyan elvárásai, aminek semmi reális alapja nincs...
2015. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!