Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
9%
Bezzeg ha egy nő akarja dobni a pasiját, mert pl. nincs 190 cm magas, vagy nem teljesen szimmetrikus az arca, az teljesen rendben van.
2015. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:

Most hagyjuk a bezzegezést, nem az volt a célom a kérdéssel, hogy mindenki előjöjjön a régi sérelmeivel. Ha ez most nem egy konkrét példa, amit írtál, csak a hasadra csaptál, akkor meg igazán nem érdekel.



Egy kérdésem lenne hozzátok (és mindenkinek a véleménye érdekel):


Szerintetek ha én úgy döntök, úgy akarom, hogy elfogadjam ezt a lányt így, akkor meg tudom így győzni magamat? Mondom, igazából nincs sok felesleg rajta, sőt, hátulról szerintem jó alakja van. Csak elöl látszik, meg érződik.

2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
Szerintem találj ki egy olyan sportot ,amit közösen csinálnátok,neki lemegy a feles pár kiló, és ha jól csinálod akkor te meg izmosodhatsz.pár alkalom után dicséerd meg, hogy hú, olyan mintha a hasa is izmosabb lenne már,és ez, hogy tetszik neked..,stb.:) akár lehet több ilyen sport is egyszerre, pl. Trx
2015. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: én már az elején írtam, hogy ok, tegyük fel, hogy találsz egy vékony csajt. Szül egy gyereket. Lesz egy kis pocija (mert erre komoly esély van ám!), olyan, amit nem lehet másképp orvosolni, csak plasztikai műtéttel. Mit csinálsz? Megundorodsz tőle? Kidobod?

Ez az, ami miatt problémás a gondolkodásod, mert igenis van olyan poci, amin nem lehet változtatni étkezéssel, edzéssel (amikor a terhesség után megnyúlik a bőr, annak végleges nyoma marad!).

2015. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked egy pszichológus kéne, nem barátnő. Elvárás az persze van, de ha téged szólnak le, akkor már picsogsz, hogy "jajj, hát nekem ilyenek az adottságaim, ne bántsatok, mindenki olyan felszínes, brühühü".
2015. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
Nézd...egy éppen hogy csak alakuló kapcsolatban arra kérni a párodat, hogy "figyu, szerintem túl hurkás a hasad, fogyjál le!" nem ajánlatos... Ez nem az a kategória, amikor már évek, évtizedek óta együtt van egy pár és valamelyik tag felszed x kilót, mire a másik felhívja a rá a figyelmét.. Itt nem tehetsz semmit. Miért jöttél vele össze, ha ennyire csak a vékony csajok jönnek be? Vagy megszokod/szereted így, párnásan...vagy inkább lépj le mihamarabb és ne húzd az idejét tök feleslegesen.
2015. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

"Szerintem neked egy pszichológus kéne, nem barátnő. Elvárás az persze van, de ha téged szólnak le, akkor már picsogsz, hogy "jajj, hát nekem ilyenek az adottságaim, ne bántsatok, mindenki olyan felszínes, brühühü"."


Mikor picsogtam pontosan? Írtam, hogy tudatában vagyok, hogy csomó hibám van, egyedül az a képmutatás zavart, amit itt az elején előadtatok, mintha én lennék a sátán, miközben a lánynak akarok jót, más meg csak használja a csajokat, de nekik persze nem ajánlgatod a pszichológust. Panaszkodtam? Ja, leírtam, hogy milyen volt így felnőni, hogy állandóan ezzel csesztettek, meg nem vettek komolyan sehol. Ha nem tetszik, ne olvasd, nem adom ki regényként. Próbálnád ki, milyen.

2015. júl. 29. 17:32
 48/77 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ha nekem az izmos fiúk tetszenek, de én nem tetszem egynek se, akkor az a megoldás, hogy elcsábítok egy gizdát, (akár téged... :D) aztán pár hét múlva nyafogni kezdek, hogy "jajj, nekem amúgy az izmos fiúk tetszenek csak, járjál már el gyúrni, mert így nem tudok felizgulni... De amúgy tök jó vagy." Köszönöm a tippet, mindent értek. :D
2015. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
0%

mond meg neki hogy érted jó lenne ha egy kicsit lefogyna mert jobban szereted az olyan testalkatot.

ha lefogy lefogy, ha nem nem.

nem értem mit kell így túlfröcsögni a témát?

mondjuk itt akad bőven név és arc nélkül pocskondiázó emberke, aki pont az ilyen kérdéseket várja hogy végre bele köthessen valakibe.

jah mert a kapcsolatok nagy részében nem említheti meg senki az igényeit a másik iránt igaz?

mondjuk nem cigizzen, vagy ne sörözzön, vagy ne hordjon szandált zoknival stb. mert ez számára zavaró..?!

sok álszent nethuszár osztja az észt, főleg szerintem az ilyen senkinek nem kellő lányok verik a legjobban a nyálukat.

2015. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
94%

"jah mert a kapcsolatok nagy részében nem említheti meg senki az igényeit a másik iránt igaz? "


Szövegértés! A többség azt írta: nem kell összejönni olyannal, aki nem tetszik! Mert utólag - miután összejöttek - nem várható el, hogy a másik bármilyen szempontból megváltozzon!

Nekem van kapcsolatom, és igen, hosszasan "válogattam", de nem kötöttem kompromisszumot, hanem olyasvalakivel jöttem össze, akit el tudok fogadni úgy, ahogy van, és nem akarom megváltoztatni.

2015. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!