Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha ennyire zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ennyire zavar, hogy a barátnőmön van pár plusz kiló? Hogyan mondjam ezt meg neki?

Figyelt kérdés

Most jöttem vele össze. Amúgy nagyon tetszik, gyönyörű arca van, de mindig is zavart, hogy van egy kis feleslege a hasán. Tudom, hogy ez nagyon felszínesnek tűnik, de engem akkor is nagyon zavar. Nekem mindig is a vékony és nagyon vékony lányok jöttek be, nem tehetek róla. Egyszerűen erre tudok felizgulni. Nálam ez nem valami divatmánia vagy sznobság, hogy "nekem csak a modellalkatú lányok kellenek", hanem egyszerűen kamaszkoromtól kezdve csak a vékonyka lányokat néztem meg mindig is. Az se érdekel, ha nincs melle. Az ilyen kis törékeny, ázsiai csajok is nagyon tetszenek. Én magam is vékony vagyok. Mindig kerültem a telt lányokat.


Ő igazából nem kövér, sőt, távolról jó alakja van, de valamiért engem ez így is lelomboz. Úgy érzem, így nem tudok elég erősen vonzódni hozzá, nem érzem igazán szerelmesnek magam. Zavar. Tudom, hogy ez rém felszínesnek tűnik, de nem tudom letagadni, amit érzek. Nem tudom, fel tudnék-e izgulni eléggé, ha pl. le akarnánk feküdni. Nem akarom ezért otthagyni, mert amúgy nagyon jól elvagyunk és minden más tetszik rajta, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy lehetne a tudtára adni.


2015. júl. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne erőltesd.

Először is azért, mert nem vagy szerelmes belé.

Másodszor azért, mert semmi jó nem fog kisülni ebből.


Nekem is volt ilyen megalkuvós kapcsolatom, én vagyok a lány. Igen, majdnem minden klappolt. Csak épp ott volt az a majdnem. Egy évig nyüstöltük egymást, hogy hátha összeszokunk.

Nem szoktunk össze. De utána hosszú időbe telt, mire az önbizalmunk helyreállt, mert mindketten elég komoly sérüléseket szereztünk a kapcsolat során. Én nem voltam neki elég vékony (ismerős?). Ő nem tudott megfelelően teljesíteni. Viták, egymás kritizálása, stb. következett néhány hónap után.


Jobb lett volna az elejétől hagyni a fenébe. Nem érdemes megalkudni. Az ilyen kapcsolat nem használ, csak árt. Inkább keress egy szexpartnert addig is, amíg megtalálod azt a csajt, akivel nem kell kompromisszumokat kötnöd.

2015. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 A kérdező kommentje:
És mit mondjak szerinted a lánynak? Te mit szerettél volna szívesen hallani, amikor neked ez volt?
2015. júl. 29. 22:37
 63/77 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy pasi, akivel egy buliban találkoztunk és összejöttünk. Nem gondoltam, hogy lesz folytatás, de lett. Kb. a hatodik alkalomnál közölte, hogy fogynom kéne, mert ő nem szereti a dagi lányokat. Akkor még kb 68 kg voltam a 170 cm-hez, tehát annyira szerintem nem voltam dagi kategória. Gondoltam magamban a....ád. Aztán nem csak gondoltam, hanem mondtam is neki. A fura az, hogy aztán még nem tudom meddig hívogatott, mert közbe rájött, hogy nagyon jó volt velem emberileg, szexuálisan mindenhogy a kapcsolat, de engem nem érdekelt már. Még évek elteltével, ha találkozunk mindig mondja, hogy sajnálja és nem akarom-e otthagyni a párom, mert azóta sem talált olyan lányt, mint én.(több, mint 10 éves történet amúgy). Szóval ennek fényében dönts, lehet rájössz, hogy nem is zavar a hasa, de már nem kapsz esélyt. Amúgy ez nálad inkább agykatt lehet, valami iszony az ilyen nőktől. Ha valakit szeretsz, akkor nem feltétlen azért szereted, hogy néz ki, hanem a lényéért. Mi lesz veled egyszer, ha terhes lesz a párod? 9 hónapra elköltözöl? Ha nem nyeri vissza a versenyformáját, akkor meg elhagyod?
2015. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:

:) Utolsó, teljesen egyetértek veled. Én is pontosan ezen gondolkoztam. Megmondani semmiképp nem akarom ezt neki, csak örülnék, ha kicsit változna az alakja, mert szerintem tényleg nagyon szép alapból. És tényleg lehet, hogy csak idő kell, és annyira kialakul a szerelem, hogy már kicsit sem fog zavarni. Azt szokták mondani, hogy az ember ne a pillanatnyi fellángolások alapján válasszon párt, hanem olyat kell keresni, akinek a személyisége akkor is megtart, ha már a kezdeti fellángolás elmúlt. Szerintem ő nekem pont ilyen. Nagyon vonz a személyisége, igazán kedves lány. Ezért alkudozom ennyit magammal.


A kattanásom amúgy szerintem egyértelműen azért lehet, mert én magam is ilyen vékony vagyok. Valahogy sosem tudtam volna elképzelni olyan lányt, aki velem egy súlyú, vagy több. Szerintem azért, mert így már nem én érezném magam az erősebbnek. De lehet, hogy egyszerűen ilyenek a génjeim. Imádom a lapos hasakat, a szinte láthatatlan melleket, a nagyon vékony lábakat, a törékeny derekakat. Például ennek a lánynak is nagyon szép vékony nyaka van, az nagyon tetszik benne.


Egyébként nekem is mondta már lány, hogy izmosodnom kéne. Szerintem nem is egyszer. Hát, nem esett jól.


Amúgy a terhességről annyit, hogy van, akinek jól áll, és van olyan rokonom, aki a sokadik gyerek után is nagyon szép, vékony tudott maradni. Szerintem ez is csak genetika.

2015. júl. 29. 22:50
 65/77 anonim ***** válasza:
ez oké, de mi van ha ő pont nem az a fajta, aki szép vékony lesz szülés után?
2015. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:

Én is már háromszor megkérdeztem, hogy mi van, ha terhesség után marad poci egy egyébként vékony lányon?

Persze, abban reménykedsz, hogy majd nem, mert van EGY ismerősöd, akinek nincs... de a nők 90%-ának marad poci, a vékonyaknak is! És ne reménykedj, hogy PONT a te párodnak nem lesz!

2015. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 A kérdező kommentje:
De ne haragudj már, miért beszélünk állandóan a szülésről? Én értem, hogy az az eszmény, hogy olyannal kell összejönni, akivel akár az egész életünket leélnénk, nem pedig csak egy évre kell, de hány partnere van valakinek, mire eljut eggyel a gyerekvállalásig? Bocs, de én ebben még nem gondolkodom, amikor barátnőt választok. Én egy-két években gondolkodom, pontosabban először rövid távban, abban, hogy adok neki egy esélyt, aztán meg fokozatosan hozzászoktatom magam a tudathoz, hogy sokáig is együtt lehetünk. Senki nem úgy áll hozzá, hogy "na, ez a csaj olyan, hogy 8 éven belül el fogom venni feleségül", amikor még alig ismeri. Nem értelek titeket. Értem, hogy az lenne szép, ha így működne a világ, és senki nem jönne össze érdekekből, meg kompromisszumokból, meg mindenki jámbor, becsületes lélek lenne és senki nem kalandokat keresne, meg próbálkozna, de én úgy látom, a való élet sokkal inkább így működik. A fiúk nem egy életre tervezik elkötelezni magukat, amikor barátnőt keresnek. Ez majd hosszabb együttlét után lesz téma. Én is szeretném, ha olyan egyszerű lenne a dolog, mint az amerikai filmekben, hogy kinézem azt a csajt, aki a legjobban tetszik, és automatikusan én is bejövök neki, és nincs semmiféle számítás meg kompromisszum (ismerek ilyen srácot, nem tudom, hogy csinálja. Neki mindenben ilyen egyszerű az élete. Semmi komplexusa nincs, semmi konfliktus önmagával. Irigylem őt.) Olyan, mintha ti burokban élnétek, életidegennek érzem ezt a gondolkodást. És kicsit képmutatónak. Ne mondjátok már, hogy nektek nem volt olyan partneretek, akivel csak úgy voltatok, hogy "nem az igazi, de valami megfogott benne, úgyhogy meglátjuk, legfeljebb szétmegyünk pár hét után"! Persze tudom, a jelenlevők mindig kivételek...
2015. júl. 30. 00:44
 68/77 A kérdező kommentje:
És ha mindenképp választ akarsz: nem tudom, lehet, hogy mire eljutunk a gyerekig, addigra már annyira megszerettem az illetőt, hogy már nem fog számítani. Vagy lehet, hogy olyannal jutok el idáig, aki szenvedélyes sportoló és nagyon ügyel az alakjára. Mit tudom én. Komolyan azt várod, hogy erre legyen kész válaszom a húszas éveim legelején? Hagyjatok már ezzel. Nem tudom, ahogy azt sem tudom, hogy hogy oldom majd meg a szexet terhesség alatt, mit kezdek a sörhasammal (bár remélem, sose lesz), mit fogok csinálni, ha a gyerekem nagy lázadó lesz, vagy ha kihullik a hajam, vagy ha majd idős korban is kívánni fogom a szexet, vagy ha a feleségem majd az agyamra megy, mert 45 évesen rájön, hogy ő él-hal Balázs Paliért. Nem tudom, fingom nincs, és nem is akarom tudni. És nem is kell tudnom. Majd ha eljön az ideje, megoldom úgy, ahogy tudom. Nem érzem azt, hogy ebben a korban ennyire előrelátónak kellene lennem úgy, hogy pár hete ismerek egy lányt. Képzeljétek, van olyan, hogy tizen- és huszonévesek két hétig, két hónapig, fél évig stb. járnak, aztán rájönnek, hogy nincs meg valami, vagy végig nem volt valami, csak kompromisszumokat kötöttek. Sőt, olyan is van, hogy valaki nem olyannal veszti el a szüzességét, aki később a felesége lesz, vagy akire szívesen emlékszik vissza majd 20 év múlva, mert az volt a célja, hogy elveszítse, mert már gáznak érezte. Tudom, durva és hihetetlen.
2015. júl. 30. 00:53
 69/77 A kérdező kommentje:
Nevetségesnek érzem, hogy ilyesmit akartok számon kérni rajtam. Lehet, hogy lesz egy vékony feleségem, akivel gyerekvállalásig már eleget szexeltünk, és utána már fontosabb lesz a munka, a gyerek és a kocsi. Fingom nincs. Más hogy oldja meg? Majd megoldom úgy én is. Az én anyámnak se lett hasa, vagy ha lett, olyan hamar lejött róla, hogy én nem emlékszem: tessék! Minden elfogultság ellenére mondhatom, hogy gyönyörűen néz ki most is és sokkal szebb, mint a korabeli nők többsége. És láttam róla képet régről, nos, akkor nem ez volt a helyzet. De apukám mellett megváltozott, "kivirágzott" és nagyon szép lett. Ezért érzem baromságnak ezt a hosszú távú előre tervezgetést, mert ebből is látszik, mennyit változhatnak az emberek. És ezért nem érzem magam eretneknek, amiért azt mondom, hogy ez a lány is, bár nem pont olyan az alakja, mint amilyet igazán szeretek, még sokat változhat. Nem fogom a vállaimra venni 10 év gondját már előre, ha nem haragszotok, így is épp elégszer teszem. Sokkal több olyan dolgot bánok az eddigi életemben, amit hasonló okoskodás miatt nem tettem meg, mint azokat, amiket megtettem, de nem bizonyultak jó döntésnek. A rossz döntésekből is lehet tanulni.
2015. júl. 30. 01:02
 70/77 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de te írtad, hogy el tudod képzelni, hogy egy lánnyal éled le az egész életed...


Egyik mondatoddal húzod keresztül a másikat. Szerencsére te is fogsz még változni, mert borzasztóan éretlen a gondolkodásod egy stabil kapcsolathoz.

2015. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!