Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a pasim mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim mennyire lesz mérges ha rajön, hogy kitöröltem az exeit a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Tegnap este mikor aludt kitöröltem az fbján az exeit ( a teloján mindig be van jelentkezve), mert idegesített, hogy néha megnézni a képeiket.. Meg én az összes exemet kitöröltem és bevallom félek, hogy esetleg elkezdenek megint beszélni és össze jön valamelyikkel :/ lehet ez túlzott féltékenység de idegesít h néha megnézni őket mert én sem nézegetem az exeim.. De most azért parázok h mivan ha észreveszi és mérges lesz rám :(
2015. aug. 13. 16:04
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Tudom h nem volt szép de azért nem kéne ilyeneket írni rám.. Nem is ez volt a kérdés de azért köszi h ismeretlenbe ilyeneket mondtok rám.. Egyébként nagyon szeretem őt de egyszer ő is kitörölt egy pasi haveromat akivel nem is volt semmi.. Na de itt most nem ez a lényeg de akkor sem kéne így lecsesszetek..
2015. aug. 13. 16:19
 12/40 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyissunk egy topicot az óvodások párkapcsolati problémáinak is, elvégre ez a 21. század...
2015. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
8%
Ezért mélytorok jár vagy egy nagyon kemény seggbekúrás. Készülj fel!
2015. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%
Ez szanalmas. Hany eves vagy 12?
2015. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%
kb az óvisok se viselkednek így! én is jóba vagyok a volt csajommal na és akkor mi van?
2015. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Már nem azért de gondolom az át sem villant gyors járású agyadon, hogy azon túl, hogy rájön, hogy nem bízhat benned és ha nem is szakít de mindent elzár előled, nemes egyszerűséggel újra felveszi az exeit ismerősnek? És akkor mi értelme volt...
2015. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Hát ha vissza veszi őket akkor legalább tudom h valamit még akar tőlük.. Nem tudom de én azon a véleményen vagyok h akivel szakítottam azzal már nem vagyok jóban és nem vagyok kíváncsi rá és az a leg első h kitörlöm.. Szerintem egy exnek semmi keresnivalója az ismerősok közt
2015. aug. 13. 16:54
 18/40 anonim ***** válasza:
91%
Ez a te véleményed. A felnőttek egy része pedig normális viszonyt ápol az exével. Spec. az exem és a férjem jóbarátok. Mert felnőtt emberek.
2015. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%

Én nő vagyok, de a barátod helyében elzavarnálak a fenébe.

Neked párkapcsolat még nem való, az óvodában a helyed.

2015. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom ki hány éves!? Én 25 vagyok (nő), és megmondom őszintén baromira lesz@rnám h kit törölne a párom v kit nem. Ebből ekkora ügyet kell csinálni? Az a baj h mindenki a fb világában él. Szerencsétlen kérdező mintha gyilkolt volna, kb úgy nekiestek.
2015. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!